Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
27. nov 2010

@adulik144 no my mame kartu od dvoch rokoch a vzdy nas objedna na prehliadku tak mozno aj preto...

josie3331
2. dec 2010

baby, mam taku otazku...co su teraz take nove obchody pri poste, tak to oblecenie na rohu, to je sekac, alebo co za obchod? neboli ste v nom? ake su tam ceny priblizne?

adulik144
5. dec 2010

@josie3331 ale ale co to citam niekto tu caka babatko,graulujem 🙂
V tom obchode som bola raz a neviem ti povedat,ci je to uz obnosene alebo nie,ale asi nie.skor mi to pride,ze v anglicku vo vypredajoch kupia nejake kusy oblecka a tu ho predavaju-ale nemusi to tak byt.

lucynka71
7. dec 2010

prosím Vás kde je tu n iekde v dca zumba....??

aela
7. dec 2010

@lucynka71 viem, ze sa cvici, myslim v nedelu na II. ZS, teraz centrum volneho casu a v tyzdni na V. ZS, ale neviem presne kedy a kde a moze to byt aj zmenene, lebo cez prazdniny sa cvicilo inac ako teraz

adulik144
9. dec 2010

ahojte chceli by me ist do polska na nakupy ale naposledy sme tam boli pred 5rokmi.ako to tam vyzera teraz? Chodilo sa do Targu a Jablonky funguje to tam este? A kde sa podla vas najlepsie nakupuje?

zuzula25
10. dec 2010

ahojte

@josie3331 gratujemeee k tehulkovaniu 😉

@lucynka71 zumba je stale v nedelu na byvalej dvojke v telocvicni o 17.30, vo stvrtok o 18.30...no a potom v utorok na 5 zakladke o 18,odporucam

@adulik144 viem,ze baby este chodia,ale kde neporadim

josie3331
10. dec 2010

dakujem vam...pondelok som bola u doktora a vsetko je v poriadku, velmi sa tomu tesim...a klasicka otazka, rodili ste v ilave alebo v trencine? ja som rozhodnuta pre tn

adulik144
11. dec 2010

@josie3331 ja som obidve rodila v ilave a bola som spokojna. Sice mi nechceli dat epiduralku,ale ostatne vsetko bolo O.K. Pri starsej Terezke som mala tu Vip izbu a pri Lucke klasika. Kazda mala svoje vyhody a aj nevyhody.vo vipke mas sukromie,si sama s dietatom na izbe, mas tam sprchu+wc nemusis cakat v rade ale si izolovana od ostnych (ja si vobec nepamatam,kto tam v tedy bol), pri lucii si pamatam viacere maminy a aj mi to rychlejsie uslo len sme akurat my v noci vkuse plakali a vyrusovali ostatnych.

aela
12. dec 2010

@josie3331 ja som obe deti rodila v ilave a nestazujem si a podla toho, co som pocula o tn, tak aj dalsie dieta by bolo v ilave 😉 😅 teraz pri malej som mala tu VIP izbu a bola som mimoriadne spokojna, ani izolovanie mi neprekazalo, ja som uz predsa len vo veku, ked mi vadi vyrusovanie v noci a takto som mala svoje sukromie, boli sme tam cez sviatky, takze kedykolvek mohol prist za mnou manzel a byt tam s nami hoci aj cely den a vlastna sprcha s wc ta je podla mna na nezaplatenie, co sa tyka TN, sesternica tam rodila minuly rok a len kvoli tomu, ze ona mala tu pani pri porode, teraz mi to vypadlo, ako sa to vola, no ale na personal si stazovala 😒

juliagregor
12. dec 2010

ak môžem napíšem, starší je v IL a dvojčatá sú v TN (ležala som tam 9 tt)...videla som veľa...a záver...ak je normálne tehu bez komplikácií a porod na čas, tak idem do Ilavy, ak je porod skôr a hrozí prevoz bábätka, lebo je maličké, tak idem do TN...
bola som maximálne spokojná v obidvoch porodniciach...

josie3331
12. dec 2010

ja som prednedavnom pocula pribeh, ked nedostatocna starostlivost lekarov o dieta v Ilave sposobilo, ze male je slepe a postihnute... preto si vravim, radsej budem znasat neprijemnych doktorov a sestricky, ale budem vediet, ze sa o moje male poriadne postaraju... o Ilave som pocula viacero zlych prihod bohuzial. Ak by som schytala mojho gynekologa, tak tam idem hned, ale nebudem riskovat inych, ine...

aela
12. dec 2010

@josie3331 v ilave su teraz dve mlade super doktorky, jedna mi bola pri porode, nemozem na nu povedat pol zleho slova a ta druha bola tiez super, ked bola na vizite, ked som prisla do nemocnice, mal tam sluzbu moj lekar dr. mokras, ten tam bol az skoro do porodu, potom uz musel ist po nocnej domov a pri prvom porode bol tiez on a na novy rok, ked mal sluzbu, tak sa bol na nas pozriet, ako sa nam dari 😅 , takze ja nemozem na personal a obzvlast lekarov povedat pol zleho slova, dokonca, ked som tam rodila prvykrat, tak tam chodili aj rodicky z trencina a z teplic, lebo v tn nebola taka dobra porodnica 😉

aela
12. dec 2010

@josie3331 k tym historkam o postihnutych detoch, take deti sa bohuzial rodia vsade a nezalezi to od porodnice, ja tiez mam kamosku, ktorej umrelo dieta, ona nadava na lekarku a mam inu kamosku, ktora na tu istu lekarku neda dopustit, takze to je tazko sudit, ked cloveka postihne nestastie, tak hlada vinnika, aj ked ten vinnik zrovna nemusi byt vinny 😉 😔

josie3331
12. dec 2010

@aela no keby viem, ze ma bude rodit mokras, tak tam tiez idem
a to co som pocula, bol taky pripad, ked male postihnute nebolo, ale kedze lekari nespravili to co mali, tak zostalo postihnute.....neviem....mozno to tak nebolo, ale co ak hej?

aela
12. dec 2010

@josie3331 to mas tak, toto si nahodou pocula a si si ista, ze v TN sa nikdy nic take nestalo? 😔 no ale pokial budes kludnejsia, tak urcite chod radsej do TN, odporucaju to najma, ak sa babo hlasi na svet predcasne 😉

josie3331
12. dec 2010

@aela samozrejme nie som si ista...
ano to som pocula, hlavne vsetky komplikovane pripady sa prevazaju z ilavy do trencina, ci nie?

aela
12. dec 2010

@josie3331 komplikovane sa asi vozia uz niekam do bratislavy, do TN sa vozia nedonosene deti do inkubatora, preto odporucaju mamickam ist priamo tam, ak pride nieco skorsie 😉

zuzula25
15. dec 2010

@josie3331 ako nechcem ta odradzat od trencina a o porodnikovi, ktory rodil v trencine v napitom stave si pocula??dieta umrelo.....bolo to dost medializovane asi 4-5 rokov dozadu a tusim je tam stale(to nie som si ista)
takze asi vsade sa moze nieco stat.ja tiez sa priklanam k nazoru,ze pokila mas bezproblemove tehu tak isto ilava.ja sa tam planujem vratit pre dalsie mimi pokila by bolo vsetko oki.

zuzula25
23. dec 2010

ahojte

Šťastné e Veselé Vianoce prajeme 🙂 😉

adulik144
24. dec 2010

aj ja vam prajem prijemne sviatky. Odlozte varesky, doupratujte sadnite si k telke a ochutnavajte, co dobreho ste upiekli a porovnavajte to s kolacmi od okolia ale hlavne lenošte a papajte naco mate chut ved su VIANOCE.
Prijemne sviatkovanie Vam praje Ada

brumca
23. jan 2011

ahojte zienky 🙂 chcela by som vas poprosit o vase skusenosti a referencie na detskych lekarov v Dubnici nad Vahom. Kedze niesom z Dubnice a byvame tu kratko, nepoznam ziadneho a pomaly by som uz mala nejake najst. Vopred vam dakujem za odpovede 😉
prajem pekny dnik 🙂

ellinka1
24. jan 2011

@brumca keď si prejdeš pár strán dozadu, tak tam nájdeš nejaké rady a názory mamičiek ohľadne detských lekárov v Dubnici nad Váhom. Ja som síce z Dubnice, ale k detskej lekárke chodím do Pruského a som s ňou maximálne spokojná. No a čo sa týka Dubnice, tak tu ti môžem dať radu ku komu by som určite nešla - k doktorke Baginovej. K tej som chodila rok s dcérou a zanedbala tak starostlivosť, že malá má bohužial následky do súčasnosti...

dm1
26. jan 2011

@adulik144 prosim ta ako to vypada so smajlikom???? myslim kedy bude otvoreny?

lily23
28. jan 2011

Ahojte, ja tiež nie som priamo z Dca, bývame tu od 11/2010, chcem sa spýtať aké máte skúsenosti so Salusom čo sa týka predpôrodnej prípravy? idem tam v utorok prvý krát, ak ste to niektorá absolvovala napíšte vaše dojmi.
Ďakujem 🙂

zuba
28. jan 2011

@lily23 hoj no ja som tam chodila a dýchanie, ktoré som sa tam naučila mi vôbec nepomohlo, pôrodná asistentka ma sprdla, že ako to dýcham a ukázala mi ako to mám robiť a veru bolo to omnoho lepšie.
Ale bolo to fajn na odreagovanie a spoznanie nových ľudí.

lily23
28. jan 2011

@zuba Ďakujem, no tak uvidím čo ma tam budú učiť, mne povedali že to tam vedie neaká pani čo robila alebo robí na pôrodnom v Ilave tak som myslela, že bude vedieť o čom hovorí. 🙂

zuba
28. jan 2011

@ellinka1 No a k doktorom, myslím si že ani jeden tu v Dubnici nie je 100%, kamoškám v Čechách robia oveľa kvalitnejšie poradne ako tu u nás. Vôbec nepozerajú akú má dieťa motoriku, iba sa pýtajú čo už vie a čo nie.
Ja chodím ku Kadlubiakovi, v celku som sním spokojná, ale sestrička je tam často nepríjemná a je tam veeľmi veľa ľudí.
Ale myslím, že som si vybrala celkom fajn z daných možností.

zuba
28. jan 2011

@lily23 No ja som si to tiež myslela, ale je to príjemná a milá pani a ja som s atam uvoľnila, ale efekt k pôrodu som nevidela, ale zase poradí ti čokoľvek sa budeš pýtať.

zuba
28. jan 2011

@dm1 , @adulik144 no a Smajlík zaujíma aj mna - lebo to bolo, že úplne super, veľmi s atam alému páčilo.