Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

julianka777
21. jún 2011

@kvetinkaaa ani mi ich nespominaj 😠 furt maju nejaky problem a to len preto ze sme tu novy 😖

aela
21. jún 2011

@kvetinkaaa ked budes starsia, pochopis 😉 😀
@julianka777 na 105-ke aj moj bracho byva, mozes aj jeho pozdravovat 😉 😅 😅

zuba
22. jún 2011

@aela aj ja sa pridávam k zvyšku dievčat, ktoré teda vôbec osobne nepoznám a v cupi lupi som zataiľ ešte nebola a zarazila am tvoja reakcia, ja som si tvoju prečítala povedala som si ok, potom som si prečítala ďalšie reakcie a zobrala som aj tie, samozrejme svoj názor si urobím, keď tam prídem.
A to pre koľkoročné deti to je to tu nevyriešiš, lebo každé dieťa je individualita. A každé dokáže iné veci v inom veku.
A ak sa ti nepáči názor druhého, tak iba povedz že nesúhlasíš a neosočuj.

A teda dievčatá bola by som nerada, keby sem už fakt nikto nechodili, aj tak to tu nežilo ale možno by mohla aspoň keď sa chce niekto niečo informovať.

JA keď som ako prvé zbadala, že sa za jeden deň zapísali dve stránky som sa potešila, ale teraz som sklamaná, že čo sa tu muselo riešiť.

No a ešte by som sa chcela informovať na to vstupné, je to jednorázové 1,5e, lebo čo je cupi lupi v Trnave, tak tam sa platí za jednu hodinu 1,5 - čo teda je už fakt moc.

julianka777
22. jún 2011

@aela 😀 ale akosi neviem ktory 😀

kvetinkaaa
22. jún 2011

@zuba vstupné je jednorazove na daný den 😉 dokonca aj ked odídes, mozes sa vrátit s tým, ze mas zaplatené. aspon tak som to pochopila z noveho plagátu na fcb.

@julianka777 a v kt.vchode byvas ak to nie je tajné? ak chces do IP.budem poznat susedov, nepoznam akurat tam pri pizzerke - menej, viac poznam z tej prvej časti smer SPŠ.

julianka777
22. jún 2011

@kvetinkaaa 🙂 neni to tajne 🙂 byvam v tom vchide na konci ako je textil a drogerka 🙂

sisa.b
22. jún 2011

@zuba pekne napisane 🙂 a krasnu latkovu vybavicku ste mali 😵 😵 😵

my sme v cupi lupi este neboli, tak to neviem posudit. pokial to nie je vhodne pre mensie deticky, mozno staci dat poziadavku majitelom, aby nieco do kaviarne pridali. alebo ist napr. do pony cafe, kde su aj male smykalky.

ja dievcata poznam a mrzi ma takato diskusia ☹ bolo tu toho uz viac, aj preto som z tejto temy odisla...

centik
22. jún 2011

presne tak suhlasim s
@zuba super to napisala a ja len dufam ze ked budeme starsie ako
@aela tak nebudeme take zatrpknute a bez priciny nebudeme urazat niekoho za jeho nazor 😉

aela
22. jún 2011

@zuba
@centik jaaaj vy ste mi len pekne, tak citat si to tu v tichosti ako noviny to hej, k teme nic vsak v herni neboli, tak neviem, co sa ku mne vyjadrujete, ak ma nepoznate tiez je to len rypanie a urazanie a mozete tu aj romanticke romany pisat, v nicom nie ste insie odo mna 😉 😀
ps: mne staci, ze to tu ozilo a co sa tyka cupi, aj negativna reklama, je reklama 😅

centik
22. jún 2011

@aela tu nejde vobec o negativnu reklamu, ide oto ako si zautocila na DM, pritom ti napisala len svoj nazor. Keby sa mi nieco v cupi lupi nepacilo nemam problem to tu napisat alebo aj inde,

aela
22. jún 2011

@centik a DM je nesvojpravna, ked tu teraz utocis na mna ty?

sisa.b
22. jún 2011

pri takychto diskusiach neviem, na aky cas to tu ozilo 😖
nech ziju stastne zeny!!! 😀 😉

centik
22. jún 2011

@aela hm asi nepoznas ten pocit co je to zastat sa priatelky ked jej krividia, ze? 😉
nemam pocit ze na teba utocim, skus si to precitat ty este raz ako si reagovala a mozno nato prides aj sama ze si bola na nu prilis prchka

julianka777
22. jún 2011

no baby,ani sa nedivim ze do tejto temy uz nikto moc nechodi 😒 a to som bola rada ked som sa prihlasila,ze ju tu aj tato tema....a tu sa bud nic nedeje,alebo si tu niekto vymiena nazory ☹

centik
22. jún 2011

@julianka777 to bude tym ze sme si zacali pisat radsej v sukromnej diskusii vsetky co sa pozname 🙂

zuzula25
22. jún 2011

@julianka77 aspon vidis kvoli comu sme odisli z tejto diskusie ☹

aela
22. jún 2011

@centik ano bola som prchka, moja vina, to znamena, ze mi tu moze teraz kazdy vratane teba nadavat a osocovat ma?

centik
22. jún 2011

@aela nie ale mozno by stacilo sa jej ospravedlnit, ale fajn ze si si to aspon priznala, mas jednu moju sympatiu 🙂 😅

zuba
22. jún 2011

Ako to že tu nežije je ľúto aj mne a teda @aela ak si si všimla, tak som tu reagovala aj na iné veci, nie len na toto.
Od tejto chvíle na teba reagovat nebudem.
@sisa.b ďakujem za pochvalu 😉

julianka777
22. jún 2011

@zuzula25
@centik aha,tak mate sukromnu temu ☹ a nepribrali by ste si ma tam? 😉 teda zakladatelka 🙂

aela
22. jún 2011

@zuzula25 to nie ze kvoli comu ste odisli vy, to kvoli vam tu teraz kazdy odide, mam ja za potreby sem nieco napisat, aby sa tu zlietla cela sukromna skupina, ktora sa navzajom pozna a nadavala mi? no nemam, aj ja som v sukromnej skupine nastastie nie v tej vasej a nemam za potreby tu taketo blbiny riesit aj s nimi

aela
22. jún 2011

@centik ok cakam omluvu

aela
22. jún 2011

@centik mimochodom sama asi nevies citat, pretoze ja som nikoho neurazala na rozdiel od teba, ale sama mas iny meter

centik
22. jún 2011

@julianka777 tu na koni nemame, mozes zalozit 😉 piseme si na inom fore, ale to je otom ze sa pozname vsetky osobne, pridaj sa niekedy na nejake stretko 🙂

sisa.b
22. jún 2011

@zuba latkovanie bola moja srdcova zalezitost 😵 ci zavislost? 😀 ale uz som tie nase krasavice posunula dalej.

julianka777
22. jún 2011

@centik jaj,ja som myslela ze ste tu na koni 🙂 jasne,rada sa pridem ked bude nejake stretko 😀

centik
22. jún 2011

@zuba si z dubnice?

centik
22. jún 2011

@julianka777 kazdy den sa stretavaju baby 😀 ty kde chodievas?

julianka777
22. jún 2011

@centik ja chodievam s malou bud ku mamine pri panelak-na podhaj,alebo idem s nou na nove panelaky na to ihrisko...a priatel s nou zase brazdi po parku 😉

zuba
22. jún 2011

@centik hej som priamo z dubnice, bývam pri ABC

@sisa.b no hovor mi čosi o závislosti 😉 no naša výbava je tiež už odložená, ale hádam ju rozšírim keď bude druhé

a teda rada sa pridám k julianke a ak vás stretnem von rada sa zoznámim - inak mám pocit, že minule som sa stretla s Dm tu pri nás na ihrisku na hasičskom aute 😉