Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
5. feb 2012

mne sa v bambulke nepacilo 😅

inneska
6. feb 2012

my do mc bambulka chodíme, celkom sa dá, aj ked by mohlo byť lepšie...teda keby to bolo väčšie..ale stačí, erik sa tam aj tak prehrá..

petusha253
8. feb 2012

Ahojte, my sme sa v lete presťahovali do Dubnice, kde som pred tým bývala, ale to ešte za slobodna. A teraz máme 18mesačnú dcérku a neviem, kam s ňou v takomto škaredom počasí. Raz sme boli v MC Bambuľka, ale neviem,či sme mali smolu, boli tam dve deti,čo boli usoplené a malá to od nich chytila, tak ma to trošku teraz odrádza tam ísť. Nemáte niaký dobrý typ?

dm1
8. feb 2012

@petusha253 neviem ake stare mas deti ale my sme radi chodili kym nechodil so skolky do cupi lupi je to taka detska kaviaren. Aj ponny cafe bolo super pre mladsie deticky ale to je uz zrusene. Mne sa pacilo v MC Bambulka min. rok ked to bolo v CVC ale teraz v novych priestoroch je to velmi male 😖

ivetka5
8. feb 2012

18 mes. dcérku Dani 😉

Aj my sem tam chodievame do centra, ale už nie tolko ako ked bol menší, ked je krajšie počasie, sme radšej vonku, a ako Dm1 píše, Cupi lupi je fajn 😉

josie3331
8. feb 2012

skoda toho ponny cafe, tolko som sa tam chystala az to zavreli....

addrrianna
10. feb 2012

Baby nechodíte náhodou niektorá cvičiť na tie trampolínky dole na štadión?...chcela by som začať a hľadám nejakú parťáčku 🙂

marry26
10. feb 2012

@addrrianna to je co? ja pre deti?

addrrianna
10. feb 2012

@marry26 nie...to je pre dospelých....chcem sa začať hýbať...držím aj dietu a chcelo by to aj bohyb... 😉

marry26
10. feb 2012

@addrrianna jaj, no keby sa mi chcelo hybat,ja radsej korcule alebo nieco zaživnejsie. Podla mna na tej trampoline nevydam tolko energie, ved ta ma odráža sama. Skor je to take vyblaznenie. Sommyslela ze je to nejake cvicenie s detmi

addrrianna
10. feb 2012

@marry26 no rano som to kuk v telerane a ta instruktorka vravela, ze je to na chudnutie....nie na formovanie postavy...no ved uvidim....ale ked som ich videla tak by ma to bavilo...korcule aj mna bavia , ale dokym sa bude dat tak to ste potrva.....🙂

inneska
10. feb 2012

@addrrianna si ako ja, tiež som začala trochu dietovať, ale chýba pohyb, tak rozmýšlam niekam začať chodiť a štafák mám aj blízko, tak by to bolo fajn...predtým som chodila na zumbu a super...ale tie trampošky ma tiež celkom lákajú ..

inneska
10. feb 2012

@addrrianna len neviem o akej hodine to býva, lebo mne manžel chodieva neskôr z práce(okolo 18h), tak by som nemala kde deti nechať 🙄

addrrianna
10. feb 2012

@inneska https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3031118... s manzelom som na tom rovnako ☹ .... takze jedine tak po 18:00 ..... ale strasne by som chcela zacat cvict.....

inneska
10. feb 2012

@addrrianna pre mňa to vyzerá pozitívne 🙂 úplne super od 19 do 20h..starší chodí spávať o 18,30 takže do 18,45 vypadnem zdomu a manžovi ostane na krku len malá..teoreticky môžem každý deň okrem utorku, to má mm dlhý deň v práci..ale tiež ostatné dni ako sa dohodneme, lebo niekedy sa vie zastaviť u rodičov, do obchodu ho pošlem a príde neskoro(alebo ked má služobku, posledne prišiel o 21 🙄 ) tak ak bude tebe vyhovovať, tak môžem sa dohodnúť 😉

centik
10. feb 2012

Inka s tymi korculami je to dobry napad, mas:? 🙂
@inneska

inneska
10. feb 2012

@centik mám 🙂

centik
10. feb 2012

@inneska tak ked bude nato pocasie vyrazame? 🙂

inneska
10. feb 2012

@centik mohli by sme, len mi to pripomenulo, že nedávno som odlifrovala korčule do udiče, nech tu nezavadzajú, že ved aj tak sa nekorčulujem 😀

inneska
10. feb 2012

@inneska a chlapov s deťmi vyženieme na pivo 😀

centik
10. feb 2012

@inneska inka to si natom fajn, ja som stare korcule zahodila, takze ja si najprv musim kupit nove 😀 😀

pacica
10. feb 2012

@3558 ahoj kde v uk presne si?ja v bristole 🙂

yvka1
10. feb 2012

@marry26 @addrrianna tie trampolíny sú riadna makačka, pred letom som bola na ne párkrát v Ilave a teda prvé razy som myslela že to nerozdýcham 😝

inneska
11. feb 2012

@yvka1 ja som na prvej zumbe myslela, že to nerozdýcham 😀 ale tak po rokoch necvičenia sa nečudujem 😝 aj teraz budem musieť nabrať kondičku zase po 2rokoch 😅

addrrianna
11. feb 2012

@yvka1
@inneska no ja to tiez tazko rozdycham...som necvicila ani nepamatam....ked sombola prvy krat v zivote na aerobicu tak som myslela, ze ma rovno odtial odvezu 😒 ... ale cim som tam viac chodila tym to bola lepsie a lepsie...len treba zacat 🙂

petusha253
11. feb 2012

Baby a ako to funguje v tom Cupi lupi? To je tá bývalá pizzerka pri Kauflande, že?

katusska1
11. feb 2012

nám vždy učiteľka na telesnej vraví, že máme byť rady, keď môžme cvičiť. jedna z učiteliek robí aerobic mimo školy, zarába si tým, a vraj pokiaľ máme možnosť cvičiť s ňou zadarmo, tak to máme využiť. alebo aj jóga beží na hodinách telesnej, som rada že to nie je len o 12minútovkách a behoch, minulý rok sme to ani nerobili, lebo sme im povedali, že také cvičenie nám nevyhovuje. máme možnosť si vyberať, čo budeme robiť 🙂. takže asi sa začnem viac hýbať, pokiaľ mám možnosť. asi dám túto diskusiu prečítať aj zvyšku triedy, aby videli aké sú mamy žhavé do cvičenia a my len hnijeme 😀

zuzula25
11. feb 2012

@marry26 na trampoline vyplujes aj dusu 😀 je to riadny zaberak..vobec to nie je o hupani, ze sa odrazas sama...korcule su uplne pohoda jahoda oproti jumpingu

centik
11. feb 2012

@zuzula25 su pokial nepadnes a nenarazis si kostrc 😀 😀

centik
11. feb 2012

@addrrianna aj spinning by mohol byt pre teba fajn, to je tiez makacka 😉