Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
7. apr 2009

a pridavame sa ku gratulacii k druhemu zubku 🙂

pred chvilou sme sa vratili z parku, lebo mala vyvadza v kociku, ked nespi 😝 tak ho ideme vymenit za satku a pofrcime zas von 😎

zuzula25
7. apr 2009

diky babule 🙂
inac v tom kociku je to strasne,nas maly si konecne dnes pospal v kociku po dlhej dobe ☹ to asi to teplo.tiez tam reve ako tur ☹

sisa.b
7. apr 2009

zuzula, lepsie to bude v sportaku 😉 a najlepsie vidi v satke. holky z nasej temy uz pomenili kociky za satky alebo manduce 😝

zuzula25
7. apr 2009

tak sme sa vratili dnes z tretej prechadzky,
sisa to dufam,ze to bude lepsie,viem mu trosku zdvihnut hlavicku,aby videl.teraz su tie vanicky polohovatelne.ale to max na pol hodinku

sisa.b
7. apr 2009

zuzula, prave ze som si myslela, ze take vanicky uz nevyrabaju 😕 ze bud ma kocik pevnu vanu, alebo tie polske maju tasku pre mimi. nasa sa teda polohovat neda, vlastne ani jeden kocik, co som mala. bud tam bola kapsa pre dieta, ktoru som nemohla vybrat, lebo sportak nemal rovny spodok, alebo teraz mam uplne vanu zvlast a sportak zvlast 😝 neva, ten mesiac este nejak vydrzime. u nas neviem, ci by to sportak zachranil...

zuzula25
8. apr 2009

sportiak je nevyhoda pre taketo malinke babatko.ked sa neda uplne do laho.nam sa da vanicka polohovat do troch poloh a nie je tam taky zalomeny.ked bol malinky vyuzivali sme prve polohovanie-hlavne ked bol napapany a isli sme hned von-ked on nevedel si odgrgnut po napapani ☹ ,ale uz grga ako stary chlap 😀 .my mame tiez zvlast vanicku,zvlast sportiak a aautosedacku.ked ma maly zvysene polohovanie vo vanicke je uplne spokojny-vcera sme boli na ihrisku pozerat deti a maly sa tam usmieval az nakoniec zaspal-asi unavou od tolkeho vzrusa 😀

sisa.b
8. apr 2009

jaj, tak to sa nam neda urobit, musime pockat na sportiak. ani som nevedela, ze aj take mame pozerat 😀 ale kocik by som aj tak nemenila 😝 ved o nejaky mesiac uz vytiahneme choditko, tak aj sportiak hadam. aj ked - najlepsia je satka 😀 😎

sisa.b
8. apr 2009

tak sme spat, idem dovarit obed. vecer chceme ist opekat - uz sa tesiiiiiiiiim 😵

zuzula25
8. apr 2009

sisa opekacka 😎 to je super,my sa chystame grilovat v pondelok na chatu-ak nam dopraje pocasie 😕

my sme sa vratili z toho laugaricia-celkom fajn obchody,len ich je vela.kupila som aj malemu kratasky 😉 ,teraz bagruje a ideme von

sisa.b
8. apr 2009

jj, my radi chodime na opekacky 🙂 len som chcela povodne ist do tn pre draheho, ze vybehneme rovno aj pre kyselku a ten uz ma iny program, tak pojdeme hadam len tu na kopec 😝 ale aj tak sa tesim.

v laugu je obchodov vela, akurat nie su zrovna najlacnejsie 😒 a chyba mi tam oblubene h&m

sisa.b
8. apr 2009

a na chatu ideme uz od piatku 😵 😵 😵 akurat neviem, kolko tam s malou vydrzime 😝 no ale aspon jednu noc, aby som si mohla s babami zaspievat, urcite ostaneme

sisa.b
8. apr 2009

aj vy tak neznasate velku noc? 😝 okna mam sice umyte, ale aj tak radsej kazdy rok zdrham 😀

3558
8. apr 2009

ahojte. ja velku noc neuznavam ani neslavim. mam obycajny den a nech sa ma nikto neopovazi poliat, alebo navonat. 🙄 🙄 🙄
takze ani specialne neupratujem. mam normalny den.

mam novinu: vcera nas s P. prepustili z prace. zatvaraju firmu. ponukli nam transfer 250km na sever anglicka alebo mozeme ist domov. nevieme co spravime, lebo stahovat sa z dietatom nieje ziadna sranda.este ze nam dali vediet pol roka do poredu. takze do septembra pracujeme a potom nevieme.... 😝 😝 😝

sisa.b
8. apr 2009

zuzi ☹ este ze mate tolko casu na premyslenie 😔 a ty uz pri malom pracujes? 😕

3558
8. apr 2009

este nie. este mam 3 mesiace matersku, a potom musim nastupit. takze odrobim 3 mesiace a zatvoria nas. 😝

sisa.b
8. apr 2009

☹ aj tak tam mate kratko matersku. ale ja mam co hovorit - so starsou som bola doma 9 mesiacov, s mladym 5 😔 takze teraz si chcem uzit.
nejak sa nam zatahuje ☹ a samko este nie je doma.

sisa.b
8. apr 2009

tak uz sme doopekali ☹

zuzula25
8. apr 2009

sisa a kde ste chceli ist opekat???mne sa tam pacil obchod c&b-tam som kupila aj malemu veci,tam sa mi to nezdalo drahe.
aj my sme sa ryhlo vratili z prechadzky-len hodka,ale maly si trosicku pobuval.teraz znova bagrujeme a ideme na druhy pokus von,aspon do 18,potom nas caka kupanie

zuzi to mi je luto ☹ s tou pracou,ta kriza je hrozna 😠 a keby ste sa vratili domov-tebe by este dali aj na tu matersku resp.rodicovsku nie???

sisa.b
8. apr 2009

zuziiiiiii, aj my ideme von 🙂 ja som si nakupila veci v c&a

zuzula25
8. apr 2009

isli ste predsa opekat???vonku je super,maly si schrupol polhodinku. 🙂 niekedy sa mozeme dohodnut spolu

zuzula25
8. apr 2009

este som chcela v ilave v nemocnici je novinka-ked je otecko pri porode moze prestrihnut pupocnu snuru a napisat babetku na nozicku meno 🙂 pre maminy,ktore planuju to tam este navstivit

zuzula25
8. apr 2009

sisa ten obchod je ako pises C&A 😕 ja ani neviem ako sa to vola,ale som spokojna s kupo,esteze som nenapisala CBA-to su potraviny tusim 😕

sisa.b
8. apr 2009

neboli sme nakoniec opekat, ale presli sme sa dobru hodinku s kocikom a potom, ked sa slecna vyspala, sme vymenili kocik za satku a este sme skoro hodinku boli vonku 🙂
hej, CBA su potraviny 😀 ale aj tam mozes dobre nakupit, akurat nie handry. C&A je take cenovo celkom prijatelne, ja som tam tu siltku a plavky kupila. este mam rada new yorker a orsay - ked su vypredaje. byvala som pri maxe, takze tam som si toho uzila. akurat ja som taka tava nerozhodna, ze chodim x-krat obzerat a nakoniec si to aj tak nekupim a potom lutujem 😝 alebo lakoma? 😕 😀 😀

3558
9. apr 2009

sisa to si taka ako ja. obzeram obzeram a ked sa doma rozhodnem ze to chcem, tak uz je to vypredane. 😝 😝 😝 😝

sisa.b
9. apr 2009

tak sme z prvej prechadzky doma, treba aj cosi navarit 😝 konecne som bola vytiahnut tie fotky, ale som este videla len zopar, lebo sa dieta rozhodlo, ze nebude viac v kociku spat 😝 😀 potom sme sa v parku krmili a rozhliadali naokolo a vtom sa krpata rozhodla kakat po dvoch dnoch - a jasne, ze mala na sebe tu najkrajsiu plienocku 😠 😀

zuzi, presne tak to robim 😀 a potom si nadavam 😝

sisa.b
9. apr 2009

tak mi mala zaspala, kym som dovarila ☹ takze dalsia prechadzka v kociku nehrozi 😝

sisa.b
9. apr 2009

inak som zabudla - moj drahy v tn porodnici pupocnu snuru tiez strihal, akurat neviem, ci pisal meno na nozicku. niektori to robili, ale ten moj asi nie - on ani snuru nechcel najskor strihat 😀 😀 😀

zuzula25
9. apr 2009

my sme sa akurat vratili z vecernej prechadzky.dnes bolo teplucko-dufam ze to co najdlhsie vydrzi 😎

3558
9. apr 2009

mna rodil moj P. a tiez nechcel strihat snuru. mohol, ale nechcel... 😝 😝

sisa.b
9. apr 2009

my sme sa vratili z nasej tretej teraz 😝 este ideme na nakup, zajtra je asi zatvorene, vsak?