Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
4. máj 2009

to mam v telefone taky program tak sa mi to pacilo.To mi nikto nemaluje.A zuzi predtym som pisala co by som mohla dat malemu na rucicku.porad..inac dnes som bola v kauflande a stefka tam ma uz vycapenu nad informaciami fotku,jaka kocka.videla si ju?

mkatka
autor
4. máj 2009

Ahojte

Lenka, můj malý to měl na ramínku...taky červené, plné hnisu. Já ten hnis po koupání malinko zkusila vymáčknout (jako beďák). Po koupání proto, že se to hezky rozmočí a jde to skoro samo. Jen lehounce, já to dělala na vícekrát, zkoušet aby to skoo necítil. Je tam pak taková díra, je to trošku ošlklivý pohled, ale to se zahojí. A potírala jsem to tím 60% lihem jako pupík.

Sisa, ty fotky máš nové viď? Jsem si předtím nevšimla. Ty itty pitty či jako se jmenují bych ráda omačkala v ruce 😀 😝. Mimi plánuju dát nejdřív do čč, jak jsem ti už psala, tak hele když máš ty bambusový kikko, jaký jsou? Nehrubnou? Sajou gut? Jo a máš IP

lugu...je to možné, že budou spolu. mohly bychom je spolu seznámit, aby tam měli kámoše. možná jim to zpříjemní ty první dny bez maminky....

Zítra jedeme do Prahy, do Prahy, lalaláááá 😎

zuzula25
4. máj 2009

leni nam v nemocnici to prisne zakazali vytlacat,aby sa tam este nezaniesla infekcia.povedali,ze keby tak,len natierat repikom alebo nechat len tak,ono sa to vstrebe.ked pojdete na poradnu tak sa na to opytaj,popripade zavolaj doktorovi.alebo ti tu nieco ine poradia baby.ja neviem,nam sa to nastastie pekne zahojilo a ziadny hnis.

este som nebola v kauflande,tak som ju nevidela.ale mozno zajtra tam pojdeme na nakupy,uvidime ako budeme stihat.

pekny vecer,ja idem nakrmit a uspat maleho a zalahnem tiez.

mkatka uzi si prahu. 😎

sisa.b
4. máj 2009

leni, nam to tiez zakazali vytlacat, doktorka hovorila, ze len tym liehom cistit ako pupcek.

zuzi, ked pouzivas latkovky, nemusis praktizovat BKM 😉 mozes ich pouzivat aj bez toho. a BKM mozes robit aj v papierovych plienkach, akurat v latkovkach je to jednoduchsie

mkatka
autor
4. máj 2009

chichi, tak jsem moc neporadila.... 😖 mě na to dr. tenkrát neřekla křivýho slova. sice to dává logiku, že ten hnis by se ven dostal tak jako tak, no já to udělala tak, jak jsem psala a díky tomu, že se tam pak nedostala voda - při koupání jsem dávala pozor a čistila to tím lihem, zatáhlo se to hezky a nijak se to nezhoršilo. tak to berte tak, že tak jsem to dělala já a ne že tak se to dělat MÁ 😎

Zuzu díky. Sice předpověď póčo není kdovíjaká, ale snad bude fajn i za deště

lenka0402
4. máj 2009

diky babenky,tak skusim tym liehom.Nas mali uz drichme,tak aj ja letim za nim.

sisa.b
4. máj 2009

lenka a nam to hnisalo na dvakrat asi mesiac 😉 tak sa toho potom neboj

sisa.b
4. máj 2009

a katkta, tie kikko bambus som vzala len tu jednu pistaciovu na skusku a je uplne uzasna. makka, perfektne drzi tvar a hlavne nadherna farba 😵 ja ju pouzivam zatial na pusinku a do kocika, ale kocky si ju chvalia aj co sa tyka savosti. skoda, ze som nevzala vsetky tri farby ☹

zuzula25
5. máj 2009

dobre ranko

sisa aha,ja som myslela,ze tie dve veci spolu suvisia,zas som o nieco mudrejsia 😀 mozno pri druhom dietatai sa na to dam,ale len mozno.ja som akasi leniva na to.staci,ked teraz periem latkovky tie klasicke,a nie to este tie co mate vy.

my ideme dnes na ockovanie ☹ 😢 ☹ bojim sa za maleho

sisa.b
5. máj 2009

zuzi, ale ja to mam ako odmenu - operie to pracka a ja ich mozem vesat. su take jemnucke a hunate, ze sa s nimi muchlam, ked ich vesam aj skladam 😀 a tie, co mam v albume, sa nesmu zehlit 😝 takze robota fakt minimalna

sisa.b
5. máj 2009

my ideme do poradne

sisa.b
5. máj 2009

tak sme naspat, mala ma 8220g a 71cm 🙂

sisa.b
5. máj 2009

holky, inak je vo fotolabe zas akcia za 0,05€ foto 😉

yvka1
5. máj 2009

Ahojte baby,vysvetlite mi tie plienky prosiim,ktoré sú najlepšie,koľko si ich mám kúpiť,........ Ďakujeeem 😀 😀

zuzula25
6. máj 2009

dobre ranko,tak my ockovanie zase zle znasame.maly ma totalne hystericke place,vecer to bolo hrozne akokeby sme ho drali z koze ☹ 😢 .ani lieky sme do neho nemohli dat,ked sa nam to podarili,tak o pol hodinku upadol do komatu,tak tvrdo zaspal,ze ked som s nim este obracala tak sa vobec neprebral.teraz s holou ritkou je usmiaty,ale este mu dam asi preventivne lieky,minule mal taketo hysteraky dva dni.

Matko vazi 7500g a meria 72cm,tak sisa je vam v tesnom zavese 😀

na poradni som stretla aj yvku-ozaj ani si sa nepochvalila kolko uz Petko vazi.a co doma uz v pohode,vsetko rozburane je opravene??,tak aj ty sa davas na latkovky???este sa tu vsetky na to preorientujete,ze nakoniec aj my na tom skoncime. 😀

lugu
6. máj 2009

zuzula,sisa to tu velmi vychvaluje,tak sa ani nedivim,ze mate chut sa do toho pustit 😉 my sme uz na to velky,ale mozno to raz skusime aj my-minule to bolo aj v damskom magazine a tiez sa mi to pacilo.

mkatka,ked sa vratis z prahy,tak mozeme malych zoznamit,pretoze teraz sa pohybuje vylucne v kolektive dospelych 😵

sisa.b
6. máj 2009

lugu, prave ze v tom damskom magazine ma to moc nepresvedcilo, lebo tie dve furie boli odzaciatku proti 😖 a navyse ta pani z bocianika tam nemala ani jednu taku krasnu plienocku, ako mame my niektore 😝

yvka, najlepsie by bolo vidiet ich nazivo, aby si sa vedela zorientovat. zistim, kedy bude ta prednaska o plienockach, vlozkach a menstruacnom kalichu (zvysne dve nepouzivam 😝 ), alebo dobehnes ku nam 😀 tu je diskusia https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sisa.b
6. máj 2009

baby, idete na milu pre mamu?

zuzula25
6. máj 2009

sisa to je v trencine?asi nie.kde o tam je??
vcera som sa bola pytat na ten kurz plavania v saluse,ze kazdy stvrtok o 16 je instruktaz ohladne toho kurzu ze co a ako.a potom zaradia babatka podla veku do kurzu.chcela by som zacat tak v juni,aby som si stihla este kupit plavky-ak budu mat na mna.kurz stoju 53 eur,ale ze asi pravdepodobne bude trosku drahsi.vseobecna poistovna ma 10 % zlavu.sisa aku mate poistovnu??to len preto,ze nam zacala robit nejake problemy s ockovanim-my mame apollo

sisa.b
6. máj 2009

zuzula, ja som sa tiez akurat vcera informovala 😀 a dozvedela som sa to iste, akurat po telefone 😝
ta mila je v trencine a je tam super sprievodny program, takze my ideme urcite 😉 zacina to o 15tej na mierovom namesti (to je to hlavne pod hradom)
http://www.mcsrdiecko.sk/
dnes sa mi ani von nechce. co si mam dat na zapalene hrdlo? septolete moc nepomaha a ja mam nabeh na anginu zas 😢

zuzula25
6. máj 2009

sisa a tu poistovnu mate aku??
skusala si uz bioparox??je to humus,ale mne to pomohlo,ked som bolo chora ked som prisla z porodnice,je to atb-tak je to asi len na predpis,ale neprenika to do mliecka.tak sme vcera mysleli na to iste.ten kurz plavania,my sme sa tam boli prejst v ramci poobednajsej prechadzky.a kedy by ste zacali chodit??by sme na vas pockali,aby som tam nechodila sama.aj pojdes tam zajtra??

sisa.b
6. máj 2009

zuzi, jasne, ze mame vszp, aj na to som sa pytala, akurat mi povedala, ze kurzy precenuju, tak to bude drahsie ako na nete. ale vraj by mi malo 50€ stacit. rada by som zacala hned, lebo doktorka mi povedala vcera, ze ten soplik malej nie je nic tragicke, ze bez problemov mozeme chodit. dokonca mala pocit, ze ani soplik nema 😀 zeby som bola paranoidna? 😕 😀
zajtra som chcela ist, ale zabudla som, ze samko ma vystupenie ku dnu matiek. tak az o tyzden pojdem. ja uz plavky mam, ale zadok a pupok v nich aj tak neschovam 😝

zuzula25
6. máj 2009

ja buduci tyzden asi nebudem moct,pojdem asi zajta aj to je otazne.ale ked chcete zacat chodit co najskor,tak nas zaradia do toho isteho

sisa.b
6. máj 2009

ja som chcela uz od 4teho mesiaca zacat, len stale nieco mame ☹ tak potom zreferujes, ja si nemozem nechat vystupenie svojho synacika ujst 🙂

zuzula25
6. máj 2009

to je samozrejme,ani ja by som si to nenechala ujst 🙂 .myslis,ze by som kupila aj v dubnici plavky???asi nie,ze??musim ist do trencina.ty si ich kupovala v C&A??uz ich maju po obchodoch??

lugu
6. máj 2009

mas pravdu sisa,neboli nadsene,ze zase latkove plienky.neviem ci mozes tamtum verde pastilky na to hrdlo,ale ked nemas zapalenu mandlu skus zmrzku,mozno pomoze.alebo klochtat slanu vodu 😀 😝

sisa.b
6. máj 2009

tak my sme sa vybrali von samozrejme do toho najvacsieho lejaku ale potrebovala som urobit nakup a hviezda to cele prerevala, akurat pri dome potom zalomila, ale to uz mne bolo zima, tak dospava vnutri.

jj, ja som si tam kupila. chcela som povodne tankiny, ale nakoniec som sa na to vykaslala. komu sa nepaci, nech sa nepozera 😀

sisa.b
6. máj 2009

lugu - zase? 😨 ja som videla len jednu relaciu a tym kozam by som bola dala po nej vypoved, lebo ked sa mi nieco nepaci, tak aspon ako profik zaujmem neutralne stanovisko. to ony nezvladli 🙄

sisa.b
6. máj 2009

tantum mi v lekarni nedoporucili a slana voda ma fakt nenapadla 😝 to zmoknutie + nas ladovy byt mi asi pomoze

zuzula25
6. máj 2009

sisa tak to mas dobre podmienky na vyliecenie ☹ takto to daleko nepotiahnes. 😝 inac v bytoch je strasna zima,nastastie sa ma zajtra znova oteplit

kupovala si tam plavky dvojdielne??dali sa tam nakombinovat??ze vrch sa kupi ine cislo a spodok ine??lebo u mna to bude asi potreba.kojace prsniky,ved to poznas

inac neviete co je so zuzkou,ked tu nechodi??? 😕 😕 😕