Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
12. máj 2009

😕 😵

zuzula25
12. máj 2009

neviete co je so zuzanou z UK???zmenila nick 😕

yvka1
12. máj 2009

Stav dnešného dňa:nervy v kýbli!!!!!!!!!!!!! 🙄 🙄 😢 ☹ 😝

sisa.b
12. máj 2009

yvka preco? 😨

yvka1
12. máj 2009

ale malá je dnes strašne jedovatá-boli sme v meste a stále vymýšľala pišťala,nervačila-no ani po dobrom ani po zlom.Väčšinou sa vždy snažím napočítať do 10 a rozdýchať no ale dnes mi to proste nevyšlo a Vaneska dostala krásnu veľkú bodku po zadku. A aby mi ľúto nebolo tak nás pri tom videla svokra a samozrejme ako najlepšia babka na svete okamžite Vanesku poľutovala potom mi len oznámila že si ju bere a donese mi ju večer A vaneska len šťastne kričala ako ma neľúbi a že už domov nepríde 😢 a ešte aj malého akosi bolí bruško.

sisa.b
12. máj 2009

yvka ☹ rozhodne by som si nenechala od svokry takto do toho kecat. nema ju co lutovat, ked si ju potrestala 😠 urcite by som ju nepustila v takom stave prec. my nastastie so svokrou vychadzame dobre, takze mi do takychto veci nezasahuje

yvka1
12. máj 2009

🙄 lenže to by som sa s ňou musela hádať od rána do večera,jednoducho podľa nich mi do toho musia kecať lebo keď mám 23 rokov tak som v ich hlave mladá a to znamená sprostá 😒 ale najhoršie-ja by som im ju nedávala vôbec ale veľakrát tam musí byť kvôli tej mojej hlúpej škole a keď som raz povedal že ak ju budú rozmaznávať tak k nim nebudeme chodiť tak mi to hneď vrátili s tým,že ju teda nemám nosiť ani keď chcem ísť do školy.

sisa.b
12. máj 2009

yvka, mas to tazke ☹ ale aj tak by ste si mali stanovit pravidla, co ano a co nie. ja som na to isla vzdy cez draheho. ale nastastie mam super svokrovcov, takze my sme vela veci nemuseli riesit.
tak ti prajem aspon pevne nervy

mkatka
autor
12. máj 2009

Yvka, to bude asi tím počasím dneska.....my byli shánět ty plavy (no comment, nemá žádné) a když už jsme si utahaný sedli na kávu, tak Vojta pošuk drkl do kávy mého drahého, rozlil jí (a to se na ní ten můj tak těšil). Vojta dostal za ucho, začal bulet, můj se zvednul a že nás počká v autě 😠 idylka ta tam. A ještě to mělo pokračování v autě, kde jsem si vyslechla, že malý neposlouchá, je nevychovaný, kdesi cosi, že to ostatní děti nedělají!!! že už ve 3 letech by se měl umět chovat. Ten můj asi spadl z Marsu nebo co.

Jinak zkrz plíny jsem Tamaře něco naznačila, je pro. Domluvíme se zítra že kdy jako. Ikdyž jak říká Yvka, ani jsme to nikoho říkat nemusely...no už se stalo.

elika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mkatka
autor
12. máj 2009

Yvka, já ještě břuch nic moc, pořád na mě lidi koukají podezíravě, jestli jsem jako tlustá nebo těhotná 😅 Bych si měla pořídit takovýto tričko s otlačkama, aby to bylo jasný....ale hádám do měsíce už bude. Jsem na začátku 5. měsíce. A ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak se těším, jestli už tam dr. něco uvidí - pipi nebo pipíka 😀

lugu
12. máj 2009

Yvka na svokrovcov chod cez manzela,nech on stanovi pravidla,alebo si skus pohladat nejaku starsiu pani na strazenie,tu jedna rodina taku ma,chodi im vyberat deti zo skoly aj skolky a je s nimi kym nepridu rodicia a ked nemas denne studium,tak hadam sa niekto na strazenie najde,ked svokrovci tak-tak skus ich taktiku 😉

yvka1
12. máj 2009

ja by som išla 🙂

centik
12. máj 2009

ahojte,
Zuzi preco myslis ze Zuzka z UK zmenila nick?

mkatka chlapy su proste takíííí a tusim su skoro vsetci rovnaki.. sa im dobre mudruje, ked pridu len vecer.. nie? 😉

sisa.b
12. máj 2009

my sme na tom seminari boli pred dvomi mesiacmi 😅

katka, som zvedava, potom sa prid pochvalit 😉 a z chlapa si nic nerob, aj ten moj je stale "mudry", ze ako som si zle deti vychovala 😠

zuzula25
12. máj 2009

centik neviem myslela som si,ale to som si ju s nikym pomylila

yvka tak to teda mas fakt na prd 😒 ja nastastie so svokrovcami problemy nemam,svokra je zlata-vzdy povie?vies zuzi ja ti ani radit nemozem,ked som ja mala male deti to boli ine casy a teraz je to zas vsetko uplne inak.ale vzdy si rada vypocujem jej nazor.

s tymi chlapmi to ja este zatial nemam doma,este mi nema aku vychovu vycitat,vacsinou mu ja frflem,ze ked je doma nosi stale maleho na rukach a potom ked odide mozem sa zblaznit,ked on chce byt stale na rukach a ja by som nic nestihala,ale navarene chce mat 😠

ideme poprezliekat maleho a skusit uspat,ale nevidim to ruzovo 😝

sisa.b
12. máj 2009

zuzi, ja som dnes hodinu a pol upratovala s malou na chrbte 😉 u nas nie je problem v noseni, ale v mojej lenivosti 😀

sisa.b
12. máj 2009

ale chrbat citim pekne 😝 zisla by sa ta masaz. teda ine je nosit dieta len tak na chrbate a ine je stale sa zohybat pri vysavani a umyvani podlah

zuzula25
13. máj 2009

dobre ranko.sisa tak to si si teda nalozila pri tom upratovani,to ti verim,ze ta boli ten chrbat 😝 ale ked nam chcu drobci asistovat pri vsetkom,ja to poznam 🙂

dnes tusim vyzera byt krasne 😎 hadam to vydrzi.som zvedava ako katka povybavuje tu diskusiu v MC,uz sa na nu tesim-aspon sa s vami zoznamim a obkukam MC 😉

sisa.b
13. máj 2009

inak vcera ma zvozila svokra za to, ze ju stale nosim 😝 lebo potom odidem na chvilu prec a mala nevie bezo mna vydzrat. je pravda, ze dvaja starsi neboli take prisavky, ale ci je to tym nosenim... ved aj oni ju nosili v mojej nepritomnosti, ale vraj kricala, akoby som sa uz nemala vratit 😒

mkatka
autor
13. máj 2009

Ahoja

Takže, plínky jsou dohodnuté předběžně na příští nebo až ten další týden - záleží, jak to vyhovuje Sise. Na tu 10. hodinu. Já jí pak brnknu, že který ten pátek teda.

sisa.b
13. máj 2009

katka, je mi to jedno 😉

mkatka
autor
13. máj 2009

se z tebe picnu 😀

sisa.b
13. máj 2009

katka, poctivo som plienky opatrovala tento tyzden v sufliku, keby si zahlasila, ze zajtra ideme, tak aby boli pripravene 😀 tak ich idem vytiahnut a nacapit malej na prdelku a vy sa dohodnite, kedy pojdeme 😉

zuzula25
13. máj 2009

mohli by sme sa dohodnut ten buduci piatok,lebo potom nam uz asi zacina plavanie-tak by toho bolo vela,sice plavanie budeme mat utorky a stvrtky tak to je v podstate jedno 🙂

sisa.b
13. máj 2009

zuzi, ja uz sa tak tesim na to plavanie 😵 😵 😵 dufam, ze od toho dalsieho tyzdna uz zaciname.
to stretko mi je v podstate jedno, len sa dohodnite, aby som mohla plienky nachystat - nech ich neberiem mokre alebo spinave 😀 😝

zuzula25
13. máj 2009

sisa spinave 😀 ja sa tiez velmi tesim na plavanie,este som si spomenula,ze musim ist vybavit to potvrdenie od lekara 😕

sisa.b
13. máj 2009

a co mam napisat pos.rate? 😀 to potvrdenie este nemame ani my

zuzula25
13. máj 2009

nie tak som to nemyslela 😕 to len ta predstava,ze ukazujes plienky o 😀 kakane

sisa.b
13. máj 2009

😀 😀 😀 aj take sa stava, ale ukazovat vam ich nebudem