• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Externé štúdium ošetrovateľstva. Študuje to niekto?

2. mája 2015 
Ahojte babenky,

tento rok začínam študovať ošetrovateľstvo externe v Trnave. Je tu ešte niekto, kto začína? Prípadne kto tam študuje?
25. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivika77 studujes? Ja som zacala tento rok prvy rocnik ext.Bc.
Najde sa este niekto? :wink:
15. nov 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka takže teraz si už v druhom ročníku?
13. nov 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, s prvou skuskou za sebou- HURA :sunglasses:
14. nov 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, co studujete 1.st. osetrovatelstvo, mate aj cudzi jazyk? ak ano, je len anglicky, alebo moznost aj ineho jazyka?
4. dec 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, je tu niektorá, čo ide na Bc. štúdium ošetrovateľstvo do Rožňavy (VŠ zdravotníctva a soc. práce sv. Alžbety) na denné-kombinované (určené pre pracujúcich zdravotníckych asistentov)? Ak áno, ozvite sa mi, idem tam aj ja, lebo odbor, ktorý mám vyštudovaný na VŠ mi je na nič v mojom zamestnaní :confounded:
22. máj 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IVCA

Ahojte! Kto študuje v Rožňave - denné kombinované pre pracujúcich asistentov, ako je to s praxov a štúdiom?
Potrebujem poradiť, či mi nestačí len študovať diplom. sestra. :frowning2: :zipper_mouth:
4. okt 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozvi sa mi. Ja chodim do Roznavy.
1. dec 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chdíte niektorá do Rožňavy na ošetrovateľsvo? Ja som tam bola v utorok na zápis. Na dennú kombinovanú formu. :slight_smile:
31. aug 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, napísali , by ste mi niektorá viac o tomto štúdiu? Som zdrav.asist., ale som zamestnaná.Je to studium popri práci? Ďakuje za každú odpoveď:slight_smile:
23. okt 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte napisali by ste mi prosim viac o tomto studiu?dakujem
27. okt 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Existuje externé štúdium oše ak nie som momentálne pracujúca?
8. nov 2014 o 13:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem študovať externe ošetrovateľstvo ak mám prax iba v DSS ako zdravotná sestra?
2. máj 2015 o 09:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok