Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadá sa kamarátka na kočíkovanie a prechádzky v Košiciach

viktoria12
9. nov 2012

ahojte som mamina dvoch deti , jedna ma 4 a druha bude mat rocik o par dni. a touto cestou si hladame nejaku kamosku na kocikovanie na prechadzky a na volny cas . je nam smutno moja najlepsia kamoska sa tento tyzden odstahovala do čiech a je nam smutno . mala deticky vo veku ake mam ja , a je nam smutno ze nebudeme mat s kym chodit von ak je tu nejaka maminka budem rada som z ke

kmkke
10. nov 2012

Ahoj, odkiaľ z Košíc si? Ja som z Ťahanoviec, mám 11 týždňového synčeka 🙂

viktoria12
autor
13. nov 2012

@kmkke ja som z juhu ale chodime aj do mesta

kmkke
13. nov 2012

@viktoria12 No ja som v meste bola zatiaľ dvakrát, ešte mám strach čo ak sa prebudí, začne jačať a ja nebudem vedieť čo skôr (len kojím, nedávam ani čaj, nič - nechce 😀 ) tak enviem či ho potom utíšim 🙂 Ale postupne naberám odvahu a chodín na dlhšie prechádzky, tak dúfam že raz zvládneme aj to mesto na dlhšie 😀

majka1121
13. nov 2012

Kocky ja kazdu chvilu rodim. Rada sa k Vam pridam potom. 🙂

andrik78
14. nov 2012

Ahojte dievčatá. Ja bývam na Furči a mám tri dcéry najmladšia má štyri mesiace. Hladám kamošku na spoločné kočíkovani a pokec

viktoria12
autor
14. nov 2012

@andrik78 Ahoj aj ja hladam niekoho na prechadzky

andrik78
14. nov 2012

@viktoria12 kde presne bývaš? Ja som vyrastala na juhu a už pomaly 10rokov bývam na Furči

viktoria12
autor
14. nov 2012

krakovska

kmkke
14. nov 2012

Ahojte kočky, pekne vítam aspoň nás bude viac 🙂 @majka1121 Tak to máš za chvíľu za sebou. Držím palce nech všetko dobre dopadne a po Novom roku už budeme lietať aj s kočiarmi spolu 😀 @andrik78 Medzi našimi je potom len mesiac a niečo rozdiel, tak keď nebudem niečo vedieť, budem otravovať 😀

andrik78
15. nov 2012

@kmkke otravovať nebudeš kľudne sa pýtaj. Ja sa tiež len učím síce mám tretiu kočku, ale mám veľký vekový rozdiel.
@viktoria12 takže Železníky ja som bývala neďaleko starej nemocnici pri malej stanici

sarah02
25. nov 2012

Ahojte,ja som z jazera a do mesta chodim len ked musim nieco rychlo vybavit ale zatial sa to osvedcilo,maly spinkal takze ked budete chciet sa stretnut v meste mozte so mnou ratat 🙂 rada sa pridam

sarah02
25. nov 2012

@viktoria12 Ahojte,ja som z jazera a do mesta chodim len ked musim nieco rychlo vybavit ale zatial sa to osvedcilo,maly spinkal takze ked budete chciet sa stretnut v meste mozte so mnou ratat 🙂 rada sa pridam

viktoria12
autor
25. nov 2012

@sarah02 ahoj som rada že si napisala ,urcite sa s tebou rada stretnem 🙂

sarah02
25. nov 2012

@viktoria12 ahoj,tak to budem rada 🙂 budeme sa velmi tesit na stretnutie ,v stredu by sme chceli ist do mesta...maju rozsvietiť stromcek tak sa velmi tesime,pridajte sa k nam 🙂

viktoria12
autor
25. nov 2012

@sarah02 možno aj ano uvidime ako kočky , pozerala som že mas 5 ročnu slečnu tak to moja vivien by mala novu kamosku tešili by sme sa 🙂

sarah02
25. nov 2012

@viktoria12 tak to ano,Sarah by to velmi potesilo 🙂 nase druhe babatko malo byt dievcatko a mame chlapca ako buk 🙂 🙂 ako to zvladas s dvoma slecnami .Ty to mas uz vygulane ako pozeram mas uz rocnu dceru .niekedy si hovorim,aby to uz bolo take velke 🙂

viktoria12
autor
25. nov 2012

@sarah02 yvlada sa to tayko prve mesiace boli tažke , ale už sa da, maš facebbok

sarah02
25. nov 2012

@viktoria12 facebook som pozastavila 🙂 uz som nestihala 🙂 strasne mi to zabralo vela casu,idem dat malemu papat,ked budete chciet ist na prechadzku tak sa ozvite budeme sa tesit.pekny den napisem 🙂 🙂

efka14
21. jan 2013

ahojte. ja som z jazera a mam 17 mesacnu dcerku. tiez by sme sa rady stretli na pokec, pohranie

luciaborisova55
30. jan 2013

ahojte ja som s tahanoviec ,mam 10 mesacneho synceka a tiez hladam kamaratku na spolocne kocikovanie 🙂

martina8811
17. aug 2013

Ahojte, nie som síce mamina mám len 20r. ale touto cestou si hľadám kamošku... Mala som kamošky len nejako sa rozutekali a ostala som len s priateľom... Ak by tu bola nejaká mamička alebo baba z Bratislavy ktorá tiež nemá kamošky a chýba jej také typický babský pokec, nakupovanie, kávičky tak budem len rada a deti milujem čiže niaky ten drobec by mi nevadil práve naopak ,ja by som chcela deti hneď len ešte mám na to čas si myslím 🙂)

copana
16. feb 2014

Ahojky.nebyva niekto na tahano.kto by sa rad presiel vonku z detmi popritom porozpraval a trosku poklebetil.mama 4rocneho syna a dcerku rok a pol. 🙂 .nakolko sme sa tu nastahovali a nikoho tu nepoznam.

mylittleone
25. feb 2014

ja som z juhu ak by sa chcel niekto pridať občas na kočíkovanie - mám skoro 9 mes. Adelku 🙂

meluzinaaa
25. feb 2014

@copana Ahoj. Mam rovnako stare deti, ale som z Mieru. Viem ake to je nikoho tu nemat. Ja sa tu uz necitim osamelo, ale ak chces, mozme sa dohodnut a ist napr. na Anicku alebo kdekolvek. Hlavne v lete sa vela spacirujeme. ak chces, tak sa ozvi. cau

meluzinaaa
25. feb 2014

@mylittleone A chodis do mesta?

mylittleone
25. feb 2014

obcas ano...podla toho ako si naplanujem den

mylittleone
25. feb 2014

@meluzinaaa obcas ano...podla toho ako si naplanujem den

luckatr
25. feb 2014

niekto z kvp?

ena47
26. feb 2014

Ahoj,aj ja si touto cestou hladam nejaku kamosku na kocikovanie a pokecanie. Som z Tahanoviec a mam 9 mesacnu dcerku. Ziadnu mamicku tu zatial nepoznam a uz by som si rada pokecala o mamickovskych radostiach a starostiach 🙂 Ak sa nejaka najde budem rada 🙂

meluzinaaa
27. feb 2014

@mylittleone Teraz ideme prec na prazdniny, ale ked sa vratim mozme daco dohodnut. tc.0910941144

Tu začni písať odpoveď...

Odošli