Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadá sa mamička z Bernolákova

stwemi
13. nov 2012

Ahojte, nájde sa v Bernolákove nejaká mamička, ktorej sa už takisto nechce prechádzať osamote? (...svojho ročného synčeka teraz nepočítam 😉 )
Spinkáme raz - cez obed, takže doobeda chodíme na kratšiu prechádzku, cca do pol 11 a poobede na dlhšiu - okolo 15tej do cca pol 17.
Budem sa tešiť, ak sa ozvete!

adulina
29. dec 2012

@stwemi ahoj a z ktorej casti Bernolakova si?

genkai271
3. jan 2013

ahojte, aj ja som z Benolakova a tiež hladam nejaku maminku. My čakame prve babatko teraz vo februari, vy už asi mate väčšie deti 🙂

stwemi
autor
14. jan 2013

@adulina Ahoj, nebola som tu dlhší čas, preto odpovedám až teraz. Bývame na Hviezdoslavovej, to je pri železničnej stanici... Ty?

stwemi
autor
14. jan 2013

@genkai271 Ahoj, prepáčte, že odpovedám až teraz, dlhšie som tu nebola 🙂 Nikto mi neodpovedal, tak som to už prestala riešiť 🙂 Každopádne som rada, že ste sa ozvali!!! Ja mám 15 mesačného syna a v marci čakáme ďalšie bábo... Vám sa to už takisto blíži, kedy máte termín? Ak ešte budete do pôrodu vládať, môžete sa pridať na prechádzku 🙂 Kde v Bernolákove bývate? Môžeme si tykať? Lucia

stwemi
autor
14. jan 2013

Teraz som pochopila, že je to verejná diskusia, tak som nemusela odpovedať takto jednotlivo 🙂

genkai271
14. jan 2013

@stwemi
@adulina
my byvame na Nalepkovej 🙂. So mnou s tykanim nie je problem, ja mam aj tak pocit, že to tu na diskusii nejak neriešim a vždy si s každým tykam🙂
Stwemi - noo, tak to mame termin blizko pri sebe? ja mam termin v 2.polke februara, čiže už sa konečne "valam" doma na materskej.

zdenin
11. jún 2013

ahojte 🙂

zdenin
11. jún 2013

kedy mávame uvitanie do života neviete???

stwemi
autor
11. jún 2013

@zdenin Ahoj, neviem presne, či je to stále v rovnakom čase, ale my sme dostali pozvanie, keď mal malý 14 mesiacov.... 🙂

zdenin
11. jún 2013

@stwemi azz? Ja ze to byvs raz do roka

stwemi
autor
12. jún 2013

...no mne sa to popravde zdalo dosť od veci.... dieťa, čo už chodí - "vítať do života" 🙂))) Neboli sme tam... a vraj som prišla o 70 € 🙂))

zdenin
23. jan 2015

https://www.modrykonik.sk/group/7027/ skupina bernolákovo pridajte sa

Tu začni písať odpoveď...

Odošli