Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadajú sa kámošky s drobcami zo Stupavy

evitka83
21. nov 2014

Ahojte, hladam kamosku/ky zo Stupavy na kocikovanie, kavicky pod. Mam 5 mesacnu dcerku, ale chodim s nou do parku sama a ked zaspi, je to nuda ;-/ stretavam tolko samych mamiciek na prechadzkach, ale je mi blbe sa prihovorit, tak snad to tu teraz niektora cita 🙂 budem rada, ak sa niekto ozve
P.s. Mam este 13 mesacnu hravu fenku priatelsku k detom aj inym psikom 🙂

eliss19
10. mar 2015

Ahoj som sa tu nastahovala pred rokom a nemam tu ziadnu kamosku na kocikovanie tak som zbehla tu a nasla teba 🙂 mam skoro rocnu Elisku a ja mam 25 rokov pre info moc este ani Stupavunepoznam🙂

01monika01
30. mar 2015

Ahojte. Ja mám síce termín až v júli,ale určite sa potom rada pridám 🙂 Tiež tu nikoho nepoznám a asi sa budem sama trošku nudiť...

eliss19
30. mar 2015

@01monika01 super tak sa dohodneme 🙂 kde byvas? Ja jana ondrusa

01monika01
30. mar 2015

@eliss19 Tú ulicu nepoznám, ale ak som správne pochopila podľa mapky, tak to bude asi niekde pri parku? 🙂 Ja bývam na Dolnej, to je na začiatku Stupavy.

eliss19
30. mar 2015

no mame to daleko od seba :( ja sem tam chodievam do parku je tam ozaj pekne

01monika01
31. mar 2015

@eliss19 Až tak ďaleko to nie je, ja mám do parku tak 10 min pešo, takže sa to dá.

eliss19
31. mar 2015

Tak super budem sa tesit 🙂

boba82
4. sep 2015

ahojte maminky,

viidim, ze je tu viac skupin s mamickami zo Stupavy, tak skusim: Hladam mamicku, ktora by si chcela privyrobit popri materskej vyberanim mojho synceka z MS v Stupave. Ide cca o 1,5 hodinu strazenia. V pripade zaujmu ma kontaktuje do IP. Dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli