• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadajú sa ľudia, ktorí žijú zdravo

1. augusta 2010 
Hľadáme nových kamarátov a kamarátky, ktorý sa zdravo stravujú, majú zdravú životosprávu, zdravé názory... Pohodových ľudí pre stretká do mesta i do prírody, šport.
8. sep 2009 o 18:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevedia gramatiku :grinning: :grinning: ale nie, len zdravi je s makkym i :wink: :wink: mi to udrelo do oci, neber to urcite v zlom :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: si ma pobavila claudi :grinning:
9. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia123, som za všetko čo si napísala
9. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja taktiez rada, hlavne zdrava strava...zaklad zivota
9. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uz som to dala opravit to moje "i" :slight_smile: Jeeej, ale som rada, ze tu aspon niekto je, lebo v dnesnej uponahlanej dobe je tazke najst ludi, ktory sa vidia aj zvnutra :slight_smile:
18. sep 2009 o 18:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa zdravo nestravujem ale chcela by som :slight_smile:
18. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem nepatrím, len som mrkla o čom je téma, ale musím dodať, že "zdraví" je správne, nakolko je to príd.meno v množnom čísle :sweat_smile:

toť jazykové okienko a už ma tu niet, pa pa :zipper_mouth: :wink:
19. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi, ono je to už opravené :grinning: ,
20. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, prepačte, ospravedlnujem sa. :sweat_smile:
jak mracik, kedy zavítaš do "domácej" temy? :angry: :slight_smile:
20. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazov temy celkom nekoresponduje s obsahom :slight_smile: Hladaju sa aj ludia co sa zdravo stravuju ale nie su uplne zdravi? Ja sa snazim stravovat vitariansky (az na male prehresky) ale zdravy zatial nie som... ale dufam ze budem :wink:
21. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vegetariani
(zelenina, ovocie, voda) pohyb...
Nie kava, alkohol, cigarety, chemicke vitaminky, sladkosti, ockovani proti vsetkym moznym chorobam, telka... Este som na nieco zabudla? Myslela som to tak "vseobecne". Hladame takych "preventivnych", nie co riesia, ked uz je neskoro :slight_smile: Chyby mi odpustite snaaad :wink:
21. sep 2009 o 13:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nikto sa nenajde, co zije zdravo? Neockujeme, nepijeme alkohol, nefajcime, sme vegetariani, pohybujeme sa v prirode... Bratislava a blizke okolie. Nebavi nas pocuvat stale o chorobach, problemoch a pod... preto hladame zaujimavych ludi s detmi podobne ako my, okolo 3 rokov...
14. apr 2010 o 17:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja sa zdravo vobec nestravujem, ale chcela by som, a hlavne vycistit organizmus zo vsetkych sajrajtov, co okrem vegetarianstva preferujete, mam na mysli nejake specialne metody na vycistenie sa or pod.
31. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminkam z Martina by som rada doporucila prednasky o zdravej vyzive v čajovničke Dúšok zdravia v Martine - budova sklenárstva Krivušová.
info na facebooku čajovna Dúšok zdravia
ja tam chodim na napoj z mladeho jačmena a citim sa omnoho lepšie, teras len uvažujem ako ho dostanem do mojej dcery. Šrekovy dzusik zatial moc nezabral, lebo v tom neni cukor :frowning2:
od buduceho tyzdna začiname brat aj chlorelu , cela rodina :sweat_smile:
info ...
1. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok