Hľadám kamarátku - mamičku z Trnavy

natyadko
14. nov 2011

Ahojte mamulky
Hladam uz dost dlho dobru kamaratku-mamicku.
ked som nasla tuto stranku tak som sa potesila,ze
tu uz hadam niekoho najdem... 🙂 Ale stale nic...
asi si budete mysliet ze som neschopna si najst
kamaratku... Ale je to tak.. Byvam v tt uz cez2 roky
a nepoznam ziadnu fajn kamaratku... Aj ma to trapi
lebo je fajn najst niekoho s kym mozem ist von pokecat
a odtrhnut sa aspon nachvilu z toho nekonecneh o steretypu






stereotypu... :( Velmi mi chyba mat naozaj dobru kamaratku...

gemini2
14. nov 2011

@natyadko ja tiez nemam vela kamaratok...akosi sa rozutekali ked sa mi narodili dvojicky ale stale pridem sem na MK a zapojim sa do nejakej debaty....teraz mi chlapci zaspali, tak mozeme nieco prebrat, ak chces

lenka0283
14. nov 2011

nemate v meste nejake materske centrum?? tam je vela mamiciek 🙂

mamabiba
14. nov 2011

@gemini2 ahoj, je nás tu takých viacej 😉 . Ja som sa tiež presťahovala z BA 200km a s kamoškami je to chudobné. Hlavne teraz to pociťujem, keď som na materskej s mojim druhým drobčekom. Ešte keď som chodila do mesta do práce, tak to bolo v celku fajn. Ale teraz... rada sa pripojím. Ako staré máš čertiatko? Napíš nám o sebe dačo viac a aj o tvojom drobčekovi...

janka_pn
14. nov 2011

@natyadko som na tom podobne...

natyadko
autor
14. nov 2011

Janka_pn
ako vidim nejsom jedina... :( A ty si odkial???

martinas30
14. nov 2011

@natyadko urcite je tu viac takych mamiciek,patrim aj ja medzi ne,a ja k tomu zijem este s manzelom a dcerkou v zahranici takze obcas tu samotu niekedy pocitujem aj ja...na zaciatku som chodila do skoly ked som sem kvoli nemu prisla mala som kamaratky aspon tam ale ako som otehotnela ostala som doma a nejak kontakty nenadvazujem,aj keby som chcela nejaku mamicku s ktorou by som sa rada prechadzala s dcerkou rozpravala ale este som nenasla

gabulka15
13. jan 2012

@natyadko ahoj , ja som sa tiez prestahovala do trnavy 🙂

tweetinka.co
16. jan 2012

ahojte Kočky.. my tiež bývame v TT už tretí rok a zatiaľ sa mi tu nepodarilo nájsť kamošku. bábenko zatiaľ nemáme, ale verím, že v septembri sa to zmení 🙂

tweetinka.co
28. jan 2012

ahoj Gabi.. tak takto verejne 😉 v ktorej casti byvas? (uz som pisala v inej diskusii na MK).. v septembri sa u nas nic nemeni ☹ ...

gabulka15
29. jan 2012

@tweetinka.co ahoj , ja byvam na kopanke 🙂 🙂 🙂 🙂

tweetinka.co
29. jan 2012

@gabulka15 od tial pochadza manzel 🙂 a svokrička tam ešte stále býva.. vieš či čakáš dievčatko či chlapčeka? 😵

gabulka15
29. jan 2012

@tweetinka.co manzel pochadza z kopanky ja som se knemu nastahovala na kopanku ..cakame chlapceka 🙂

tweetinka.co
29. jan 2012

@gabulka15 a Ty si odkial?

gabulka15
29. jan 2012

@tweetinka.co ja som z jednej dedinky za trnavou