Hľadám kamarátku v Dunajskej Strede

evuska92
27. feb 2019

Som mamina , mám 2 a pol ročného syna . 🙂

monikajarosiova
25. jún 2020

Ahoj.
My bývame vo velkom blahove. 3km od ds smer ba. Do ds chodime
Mam 5r a 2r.
Chcela by si sa stretnut? 😊

blska3
19. sep 2020

@monikajarosiova ahoj ja byvam v Topolnikoch a chodim do DS, byvam tu rok a nemam kamatky, mam 5,5 rocne sidlo ja by som sa rada stretla😀😀😀

monikajarosiova
20. sep 2020

@blska3 ahoj.
My sme sa medzičasom presťahovali, Chodime do veľkého blahova Pri Ds teraz len svokre na návštevu

blska3
20. sep 2020

@monikajarosiova skoooda, uz som sa tesila😀snad sa tu este najde nejaka mamicka😀nestracam nadej

majcek
7. feb 2021

@blska3 ahoj 😁 ak mas este zaujem, ja mam 2 deti 😁

evickads
6. apr 2021

Ahojte, ja sice nemám zatial deti, ale uz plánujeme, a v januári sme sa nastahovali do DS. Hladám si kamarátky, aj pocas tejto "skvelej" pandémie... 🙂 majte sa!

blska3
6. apr 2021

@evickads Ahoj Evicka, to je skvele, ze mas dobru naladu, volam sa Gabriela a byvame uz cca 2 roky v Topolnikoch pri DS

majcek
6. apr 2021

@evickads ahoj 😁 ja som Maja, byvame priamo v Ds, ak chces tak mi napis spravu😉

misik2013
8. feb 2022

@evuska92 ahoj ja som tiez z Dunajskej Stredy a mám 4 ročného syna ak ešte hľadáš kamarátku tak môžme vybehnúť s deťmi na ihrisko

monikajarosiova
9. feb 2022

@evickads ahoj, ja už v DS nebývam, ale napíš ostatným, z týchto dievčat som sa stretávala len s majcek, ona je super, pod takýmto nickom ju nájdeš aj na messengeri, alebo ak ju nenájdeš, tak aj na ňu mám číslo 🙂 šťastné mamičkovanie prajem 🙂

monikajarosiova
9. feb 2022

@misik2013 a ešte mám v ds ďalšiu maminku, kamarátku, tiež skvelá baba, ale neviem ako je tu na mk, ale môžeš jej napísať na messenger , je tam ako Katarina Velka. keby ste sa nenašli napíš mi , pošlem Ti číslo 🙂

misik2013
7. mar 2022

@monikajarosiova ahoj prepáč že neskôr píšem stále to platí že by si mi dala kontakt?

misik2013
7. mar 2022

@majcek ahoj ak ešte hľadáš kamarátku rada by som sa zoznamila

monikajarosiova
7. mar 2022

@misik2013 Katarína Veľká - jej kľudne napíš na messenger. A napísala si aj majcek, to je super, ona je tiež skvelá baba, ich dve som tiež zoznámila, myslím sa už aj stretli 🥰

misik2013
7. mar 2022

@monikajarosiova mozem ťa poprosiť vieš mi do súkromnej správy poslať screenshot s fotkou pretože ju na Facebooku neviem nájsť

majcek
7. mar 2022

@misik2013 ahoj 😁 vklude mi napis spravu nieco vymyslime 😉

monikajarosiova
8. mar 2022

@majcek Si ešte na materskej, Majka? Ja už zarezávať od septembra. Hrozne som z toho vyčerpaná. Leonko prvák. Fuu. Ale zvladame. Teraz akurát idem odovzdať Leonka babke do Blahova, že sopli , nemôže byť v škole.
S Katkou sa stretávate? Ja ešte áno. Katkini sú super celá família 🥰

monikajarosiova
8. mar 2022

@misik2013 majcek Ti tu napísala a Katku hľadáš? Daj sem číslo a dám jej ho ak budete súhlasiť obe 🥰
Tak vám závidím , teraz som mala týždeň prázdniny, raj na zemi.
A už zas ráno vstávať, stresy škola škôlka moja robí tá, všade meškám. 🥰

majcek
19. mar 2022

@monikajarosiova aj ja uz od januara robim, N je prvacka a Z chodi do Dunajacika 😉 ked budete tu daj vediet, mozeme sa stretnut, s Katkou sme sa stale nestretli vzdy nieco 🤣

monikajarosiova
21. mar 2022

@majcek oki, ale so mnou tiež ťažko, keď sme smer DS, tak ledva stihnem svokru vybaviť, už žijem tak že radšej menej v kľude ako sa naháňať.
Aj Katka musí prísť k nám, aby sme sa stretli. Mužovu babku chcem navštíviť v DS, a ani to mi nevydá, vždy ideme domov že sa spí buď poobedný spánok v aute alebo je neskoro večer 🥰

monikajarosiova
21. mar 2022

@majcek ale teda Katka keď sú akurát všetci zdraví je stretnutelna, tiež bola nejaká veľmi zaneprázdnena v poslednej dobe ale snáď vám niekomu vydá. 🥰

monikajarosiova
21. mar 2022

@misik2013 kontakt na Katku môžem sprostredkovať áno, alebo jej napíšte na Messengeri je tam ako katarina velka - foto že hľadí do diaľky , má slnečné okuliare 🥰