Hľadám kamarátku v Ziline

Ahoj,prave som sa stala cerstvou zilincankou,ale nikoho tu zatial nepoznam.Mozes mi odpisat aj do osobnej posty.Mam 27 rokov ,som slobodna bez dietata.
zigina
11. okt 2013
Ahoj. Ja som sice z Martina, ale to je kusok a v ZA mam dost znamych. A odkial vlastne pochadzas?
anielinkaautor
11. okt 2013
Narodila som sa na zapadnom Slovensku.
bmagdalena
11. okt 2013
Prezradíš aj mesto či dedinku? Tiež som zo západu 😉 a bývam v Martine.
zigina
11. okt 2013
Aj ja som zo zapadu a v Martine byvam 10 rokov.😮)
sluci
12. okt 2013
Ahoj ja som z okolia ZA, ale chodím tam dosť často 🙂 mám syna a chlapa z kopaníc 🙂
ormeta5
10. dec 2013
Ahojte. Som 3 mesiace žilinčanka kedže tu nepoznám vela ludí resp skoro nikoho hladám fajn kamošku na kavičku babský pokec poprípade s detickami von.najmladší má 4r starší su už pubiši tak s nimi už netreba chodiť von🙂v mojej spoločnosti🙂.Može byť aj slobodná maminka,vydatá,bezdetná proste nech je to moja krvinka🙂 mám 35r mám rada srandu a normalnych ludí na pokec pri kafíčku fajčiarka mi nevadí nakolko aj ja fajčím🙂Poteším sa každej správičke bývam nedaleko centra..pekný dník
laura88
15. dec 2013
@anielinka ahojte, ja som tiež zo Žiliny, hľadám si kamarátku , lebo tiež nie som pôvodom zo Žiliny a nepoznám tu veľa ľudí..., rada hrávam pinp pong, práve som si urobila vodičák, tento rok som dosiahla krásny vek: 30 rokov... ak chcete, ozvite sa mi, deti zatial nemám, ale mne nevadí, ak vy máte a ja vám môžem s nimi prípadne vypomôcť... som vydatá - šťastne, detičky zatiaľ nemáme... takže ak máte záujem o skamarátiť sa so mnou, budem rada.
lehotka
15. dec 2013
@laura88 ja tu byvam sice 5 rokov,ale vela kamaratok nemam...tak mozme sa niekedy stretnut a pokecat 🙂 ja mam o mesiac 28 rokov...tiez som inak robila vodicak tento rok 😃
laura88
15. dec 2013
@lehotka fakt? a čo, urobila si na prvýkrát? lebo tu v ZA dosť vyhadzujú... ja som si ho urobila len pred dvoma týždňami 🙂 ale som šťastná, že som si ho už konečne urobila...
lehotka
15. dec 2013
@laura88 no na prvykrat,ale mala som viac stastia ako rozumu 😃 a odial inak pochadzas?
nezbedna02
3. feb 2014
ahoj od kial si presne ? 🙂
nezbedna02
3. feb 2014
@laura88 ahoj a od kial presne si ?
slniecko_01
6. feb 2014
http://www.modrykonik.sk/group/5841/ pridajte sa do skupiny Hladám Kámosku , tam si najdete mozno nejaku kamosku na pisanie alebo stretnutie 🙂
slniecko_01
6. feb 2014
@anielinka http://www.modrykonik.sk/group/5841/ tu je skupina hladam kamosku mozno tam niekoho najdes 🙂
A inak aj ja by som rada našla nejaku kamošku na pokecanie pripadne stretnutie a prechadzky : 😃 😃
pretty_mimi
10. máj 2014
Ahojte, nedávno sme sa nasťahovali do Žiliny- Vlčince a hľadám-e fajn kamarátku na písanie, stretnutia, prechádzky, kočíkovanie, spoločné hry s deťmi
Mám 35 a dve dcérky jedna má 10 mesiacov :-o a druhá bude mať v auguste 3 roky x-) . Veľmi jej chýba nejaká stála kamarátka nablízku. Má veľmi rada deti. Má kamarátky od 3-6 rokov ďalej mimo mesta no nemôžu nás často navštevovať, pretože ich rodičia majú rôzne smeny a pracujú aj cez víkendy. Tak si pomaly obe zvykáme na príležitostné stretká, pokeci a hry na ihriskách. Budem rada ak sa nejaká budúca kámoška ozve 🙂
slniecko_01
15. júl 2014
@anielinka
@laura88
@lehotka ahojte aj ja by som si rada našla nejaké Kamosky zo Žiliny 😉 či už na písanie na stretnutie rada pokecám a pôjdem von na prechádzku či kávu, čaj 😉 odpíšte ak chcete,,, 🙂
evittam
15. júl 2014
@slniecko_01 Ahojky. Ja som z Vlčiniec, ty si odkiaľ zo Žiliny? Ja tiež rada nájdem nejakú kamošku. Mám 6 a pol ročného syna a 7 mesačnú dcérku. Tak sa ozvi budem rada. Môžeš aj na evitta.m@seznam.cz 😉
slniecko_01
15. júl 2014
@evittam ahoj ja nemám ale žiadne deti zatiaľ ešte ak nevadí 🙂
evittam
15. júl 2014
@slniecko_01 Ahoj, a čakáš bábo? Či len tak hľadáš kamošku? A určite nevadí. 😉
evittam
16. júl 2014
@pretty_mimi Ahoj, ja mám a 6 a pol ročného syna a 7 mesačnú dcérku. Tiež som z Vlčiniec.
slniecko_01
18. júl 2014
@evittam nie nečakam ešte baboo,, len tak hľadam kamosku 🙂
evittam
19. júl 2014
@slniecko_01 pokecať a tak môžeme ked budeš mať čas, 😉
lipka30
30. okt 2014
@ormeta5 Ahoj viem, že tvoj koment na fórum je už starší, ale neva.... 🙂 Mám pomaly 32 a 15 mesač. synčeka a hľadám kamošku na prechádzky, na kávičky a tak...ak by si mala ešte záujem môžme dať stretko..Som zo Žiliny z Vlčiniec, ako píšeš si z centra, môžme dať aj stretko niekde v meste 😃 Ľubica
laura88
10. apr 2015
@lipka30 Ahoj Ľubka, ja mám 7 mesačného chlapčeka, hľadám niekoho s kým by som mohla občas pokočíkovať v meste... daj vedieť, ak máš záujem. Ak si si už medzičasom našla niekoho na kočíkovanie, tak pochopím. Ja mám tiež tento rok 32 rokov.
123sona
13. apr 2015
ahoj pristahovali sme sa spriatelom do za na hajik mam dve deti syna 7rocneho a dceru 3rocnu nikoho tu nepoznam priatel pracuje vzahranici a tak som stale sama sdetmi mam 23rokou a rada spoznam niaku babu sdetmi na kavicku na prechadzky aby sa mi aj deti sniekym pohrali :😃 budem rada ak niekto odpise
jlp
13. apr 2015
@laura88 ahoj ak mas chut, tak sa pridaj ku nam. Ja mam dve deti chlapcov 2,9 roka a 1rok. Sme z borika a chodime na namestia alebo parkov. Posli cislo do ip. Radi ta spozname. Nase casy prechadzkove su doobeda 9-11:30 a poobede od 17:00. Jana
lauramoja
2. jan 2016
hladam dakoho kto by siel somnou do norska hladat pracu podrobne info na eail
kingus
22. mar 2016
ajoj @anielinka , ozvi sa mmi, pls, tiez si hladam kamaratku, teraz som sa prestahovala ma vôbec nikohom nepoznam....mok9@azet.sk
kingus
22. mar 2016
ahoj @jlp tiez byvam na boriku. , mam 6r. dcerku , teraz sme msem prisli mma nemam ani jedneho známeho v celom meste....ak mas chut, ozvi sa mi 🙂 mok9@azet.sk
kingus
22. mar 2016
ajoooj @pretty_mimi ak si este niekoh hladas, pls, ozvi sa mi....dakujem 🙂 mok9@azet.sk

Začni písať odpoveď...

Odošli