Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku z Dúbravky

whiterose
10. apr 2014

Ahoj, moja kamoska, ktoru zatial nepoznam 🙂 Kedze tu byvam zatial len dost kratko, chyba mi spriaznena dusa na pokec, spolocne prechadzky, navstevy ihriska, kavicku, navstevy a pod. Mam 1.5 rocne dietko. Najde sa tu niekto taky?

andrejka1974
10. apr 2014

moja najmensia ma 2 roky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som zo zubekovej

babulo
22. máj 2014

Ahojte nenájde sa tu niekto z Ružinova? Som tehu a na pn a nemám tu ziadne kámošky... ☹

sviezost
28. máj 2014

Ahojte som z Dubravky tiez sme sa tu prestahovali najde sa niekto na kamosenie sa mam 5 syna 3 rocneho a cerku 23 mesacnu . Bolo by faj keby mal niekto dietatko vo veku 5 rokov pre mojho syna v skvolke sa snim nechcu zevraj hrat co ma dost mrzi ☹

natux
28. máj 2014

ja mam 16 mesacnu malu a byvame na bilikovej

paola86
4. jún 2014

@whiterose Ahoj ja by som mala zaujem som s Dubravky presnejšie s Cabanovej ulici.. mala mi o mesiac naplní 2r. ;) Ozvi sa,mi ip

susy
19. aug 2014

Ahojte. Ja som tiež z Dubtavky. Mám s každého rosku trošku. 7r 5r a 17mes dvojky chalosov.

natusik441
23. aug 2014

ahojte nejaká osoba z Dúbravky na dnešný výletík 😝 niekam von ? 😀

tin007
3. mar 2015

Program Rodinného centra Macko na marec: http://www.rcmacko.sk/web/program/2015-03-progr...
Cez jarne prázdniny tento tyzden je centrum zatvorene, ale uz buduci tyzden bude v pondelok herna a vo stvrtok Monte dielnicky - sikovne rucicky. V polovici marca oslavuje Macko uz 13 rokov v KC Fontana a deticky, ktore chodia tancovat folklorik - Krpcekari aj Cizmickari budu mat v druhej polovici mesiaca verejne vystupenia.