Hľadám kamarátku z Košíc

Caute hladam nejaku kamosku ktora by sem tam vysla von a pokecala nemam v ke nikoho a dost mi uz zo vsetkeho harasi
darina1952
2. okt 2013
ahoj, tak sa skús opýtať v našej skupine Košice, http://www.modrykonik.sk/skupina/53/
🙂
meluzinaaa
6. okt 2013
@sendy111
Ahoj. Pozeram, ze mas maleho. Ja mam malu. Bude mat rok. Nemozem povedat, ze nikoho na pokec nemam, ale rada ta spoznam. Chodime von poobede. Najradsej na Hlavnu. Z ktorej casti si? Ak chces, odpis a mozme daco dohodnut. pa
mel
sendy111autor
6. okt 2013
ahoj ja som z kvp a na hlavnu chodime sem tam lebo mame to daleko a ty si odkial
meluzinaaa
7. okt 2013
@sendy111
Zo Severu.
sendy111autor
7. okt 2013
a kde je sever ?
meluzinaaa
9. okt 2013
Nedaleko hypertesca
sendy111autor
25. okt 2013
@meluzinaaa tak to je dost daleko od nas
meluzinaaa
12. nov 2013
Su tu nejake mamicky, ktore chodia kocikovat na Hlavnu?
saminka7
21. nov 2013
Ahoj Meluzinaaa.Ja rada pridem aj na hlavnu.Byvam par zastavok od centra a na prechadzky s mojim 10.5mesacnym chlapcekom chodim kazdy den ci prsi alebo fuka
meluzinaaa
5. dec 2013
@saminka7 Ahoj. Ides aj zajtra na Hlavnu? Ja sa chystam okolo 2 alebo pol 3. pa
blackcat8885
5. dec 2013
Ahojte ani ja tu nikoho nepoznám v KE bývam súce pri Ke ale do Košich chodím aj s malým.Moj krpec veľmi neobsedi v kočíku ale do materského centra alebo detského kútika by sme niekedy išli 🙂
@sendy111 tiež má 10 mesiacov,akurát dnes 🙂
sendy111autor
5. dec 2013
@blackcat8885 tak super mozme niekedy ist
saminka7
7. dec 2013
Meluzinaa.Mozme sa niekedy dohodnut a ist ak na kavu niekde kde sa da vtrepat s kocikom. Teraz budem ale asi niekolko dni mimo Kosic,tak potom niekedy. Chodite niektora do materskeho centra na juhu? Isla by som tam uz konecne rada nech moj maly vidi aj ine deti a ja vas mamicky. Dobre nam padne pokecat a povzbudit sa v takejto hroznej zime.
meluzinaaa
8. dec 2013
ahoj. ked mi odpisujes, klikni na modre odpovedz a pride mi to mailom, nemusim ist na stranku konika. Preto som ani nevedela, ze si mi odpisala uz skor. A kedze chodis na Hlavnu, tak mozme dat stretko.Budem rada.pa
saminka7
9. dec 2013
@meluzinaaa ahoj. Zatial sa tu len orientujem som tu nova a rada ze som sa tu pridala ku vam vsetkym. Dohodneme sa niekedy cez tyzden a ja pridemna hlavnu. Da sa posediet Aide tam som aspon videla niake kocare..inde sa asi neda ist.
saminka7
9. dec 2013
@meluzinaaa prepac pisem s chybami. Katastrofa..to je tak ked clovek robi 10veci naraz
swanqueen
9. dec 2013
ahojte, aj ja chodim s malou na hlavnu,ale uz nie kocikovat, uz ma 2 roky.. nie je tu mamicka aj vacsim dietatkom? 🙂
meluzinaaa
10. dec 2013
@saminka7 Ahoj. my teraz marodime, co je dost zriedkave a sme len doma a uz mi to zacina vadit. Ked budeme fit, tak dufam daco zorganizujeme. a hadam si aj sadneme, myslim ako dve baby. Napisem ti, ked sa budeme chystat von aspon den vopred.
saminka7
11. dec 2013
@meluzinaaa ahoj,ani my sme casto neni chory a keby som mala zostat bez vzduchu viac ako 2 dni tak to by som sa asi zblaznila. Treba casto vetrat a vyhnat tie bacile von.Mne tu prisla sestra a boli sme v meste..zima ale veselo tam je. Tak sa vyliecte a ked budete fit daj vediet. Idem asi na tyzden ku mame tak potom. Pa
meluzinaaa
20. dec 2013
@saminka7 Ahoj. Uz sme ako tak zdravi, uz pobehujeme po vonku. Vy ste uz spat? Ak chces mozes mi zavolat na c . 0944 285131 aby sme nekomunikovali iba cez net. pa
saminka7
20. dec 2013
@meluzinaaa ahojcek,si zlata ze si mi dala cislo na Teba. Dakujem. Na internet nemam vzdy pristup a neni to ono. Ja mam radsej realitu co znamena sa aspon pocut alebo sa vidiet. Zavolam a pokecame. Uz sme spat. Cestovali sme s malym 4 hodiny sami vlakom.Nastastie sme mali kupecko pre seba a ludia nam pomohli s kocarom v Kosiciach po schodoch. Zatial pa
meluzinaaa
20. dec 2013
@saminka7 ok. Tesim sa.pa
ketrinka17
20. dec 2013
@swanqueen Ahoj, my chodime tiez na hlavnu, moj maly ma 17m tak mozeme niekedy ist 🙂
luvika
20. dec 2013
@sendy111 ja by som sa k vam niekedy pridala 🙂 sice som rodena Kosicanka, ale vacsina mojich dobrych kamaratok je uz davno nie len mimo KE, ale mimo SR :-|
sendy111autor
21. dec 2013
@luvika super a kde byvas
swanqueen
21. dec 2013
@ketrinka17 ahooj, super, mozme ist 🙂 chodievas aj teraz? kde byvas? ja blizko cottbusu 🙂
denise01
21. dec 2013
@swanqueen Ahoj, ja som s malym tiez casto na hlavnej, byvame pri tip tope, ale mozem len doobedu, tak do jednej max., potom mi poobede spinka, niekedy aj 3-4 hodiny 🙂 Ale idem s nim do mesta niekedy aj o 5 poobede. Maly ma 17 mes., takze ho po meste nahanam 😃
swanqueen
21. dec 2013
@denise01 ahoj, ja chodievam aj k tiptopu casto,lebo mi tam byva babka 🙂 a poobede okolo 5 chodievam aj ja,lebo tiez mi mala spi dovtedy.. napis ked pojdes, mozme dat stretko 🙂
denise01
21. dec 2013
@swanqueen No super! 🙂 Ja mozno vybehnem s malym aj dnes podvecer, tatika mame v praci, tak sme sami cely den. A mozno este v pondelok. Inak sviatky sme prec a potom hocikedy 🙂
swanqueen
21. dec 2013
@denise01 ja dnes nemozem, ideme na oslavu a v pondelok este sama neviem, ozvala by som sa ti ak ano.. a ak nie, tak po sviatkoch urcite 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli