Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku z Košíc a blízkeho okolia

nika1288
31. okt 2012

Ahojte mamičky. Som z Geče, mám 8- mesačného šibala a hľadáme si niekoho z Geče, Valalík, Čane, Košíc na spoločne kočíkovanie, výlety, radosti a aj trápenia.

sendy111
31. okt 2012

@nika1288 ahoj ja sice dieta este nemam ale mame termin 4.2.2013 cakame chlapceka.Ja som z Kosic.Mozme niekedy popisat a nes.kor aj si vyjst.Sandra

nika1288
autor
31. okt 2012

ahoj..takze v tuzobnom ocakavani 🙂..mas pekny termin...akurat na moje meniny 🙂

nika1288
autor
31. okt 2012

@sendy111 takze uz to nie je az tak daleko...chystas pomaly vybavicku alebo si poverciva a nechavas to az na neskor?

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika1288
autor
31. okt 2012

@selisel tak to mi je luto...ako dlho sa pokusate?.snad sa vam to cim skor podari...budem drzat palceky..

kmkke
31. okt 2012

@nika1288 Tak na kočíkovanie a v peknom čase na výlety sa hlásim 🙂 Lebo ja som povaha, ktorá nevydrží s mojimi dvoma vrtuľami v istej časti tela sedieť dlho na jednom mieste 😀 Môj malý má momentálne 2 mesiace a 1 týždeň 🙂

sendy111
31. okt 2012

No popravde nemam este nic kupene nechavame to radsej az na neskor ale kociar uz mame objednany.Tak neverim ze to bude vo februari ale nechame sa prekvapit 🙂)))

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika1288
autor
31. okt 2012

@selisel Musis verit...sesterka sa pokusali osem rokov a nakoniec maju za tri roky, dvoch chlapcov

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika1288
autor
31. okt 2012

@kmkke ahoj, tak to sa tesim...dva mesiace?..tak to je este take malinke, uzasne...

nika1288
autor
31. okt 2012

verim ti, ze je to tazke...ale bohuzial nic ine neostava..snad sa to podari...po tych osmich rokoch ta radost bola o to vacsia 🙂

kmkke
31. okt 2012

@selisel Neboj sa, to príde, my sme sa tiež snažili dva a pol roka, nedarilo sa, už som bola objednaná na prefuk - priechodnosť vaječníkov, keď tu zrazu boli na teste dve čiarky 🙂 Mne aj lekár sám povedal, že každá ženská si to dobabre s antikoncepciou, lebo chce školu, kariéru, bývanie a furt má čas a že dlhodobé užívanie antikoncepcie sa musí tiež niekde odraziť (ja som ju brala 3 roky, dva roky pauza a potom 6 rokov a mala som problém s cyklom jedna báseň). Až budem mať dcéru, radšej kúpim kondómy na kilá, ale tabletky u nej nebudem chcieť ani vidieť 😀

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kmkke
1. nov 2012

@selisel Joj, bolestivý cyklus poznám. Tablička spasmoveralginu, termofor, postel a tma 😀 (v opačnom prípade som v bolestiach sedela na záchode s vedrom v náručí a čo nešlo zhora, išlo zdola, Neprajem nikomu)

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika1288
autor
7. nov 2012

@sendy111 ahoj...ako sa mate?

dadatal
8. nov 2012

@nika1288 Od februára sa hlásim aj ja 😉

nika1288
autor
9. nov 2012

@dadatal
ahoj..tak to teraz mas nadherne brusko..chyba mi to obdobie..ako si na tom s vybavickou?...nakupene, prichystane...ci nechavas na neskor a zatial mas len vyhliadnute?

dadatal
9. nov 2012

@nika1288 Bola som v tescu, keď mali akciu na detské oblečenie, tak som čo to pokúpila, postieľku už mám vyhliadnutú a nad kočíkom som sa ešte nerozhodla... Takže dosť biedne som na tom s výbavičkou 😅 Priateľ nikdy nemá čas a mne sa samej nechce chodiť po obchodoch ☹ Ale chcela by som to postíhať do vianoc, lebo potom už s takým bruchom sa mi asi vôbec nebude chcieť 😀 Tak ty si mala asi dobré tehotenstvo, keď ti to chýba 🙂 To sa o mojom nedá povedať 😅 A Riško je dobré bábo? 🙂

nika1288
autor
9. nov 2012

@dadatal malla som uzasne tehotenstvo...bez problemov, robila som casnicku, takze som 6 mesiacov bola na PN..takze som si ho plne uzivala 😉 mas nejake problemy, ze o tvojom sa to povedat neda?...Risko je velmi zive dieta, chvilu neposedi..stvornozkujeme o 106...obcas ho treba nahanat...dviha sa uz o nabytok, takze ani nejakym tym padom sa nevyhneme...ak by si chcela, mohli by sme dat niekedy rande...pokecali by sme, lepsie sa spoznali a mozno aj vybrali nejake to oblecko 🙂

dadatal
9. nov 2012

@nika1288 Ja som tiež robila čašníčku a na PN som už od júna... Ako nič vážne, len som dosť často zvracala, pribrala som už 16 kg, som vyhádzaná, spuchnutá, nervózna, precitlivelá, náladová... Vôbec sa mi to nepáči 😒 To sa s mojou sestrou nedá porovnať, ona rodila pred 5 mesiacmi a počas tehotenstva jej nič nebolo, nezvracala, opeknela... Také tehotenstvo by som brala aj ja 😉 To už aj ja chcem také bábo, nepožičiaš niekedy? 😉 Len neviem či vrátim, aj sestrine keď sa mi raz za čas dostane do rúk, tak mám problém vrátiť 😉 A stretko by som brala... Kde to bývaš? Viem že to máš hore napísané, ale ja to tu ešte nepoznám 😅

nika1288
autor
9. nov 2012

@dadatal sestra ma chlapceka, vsak?...ozaj ja som mala ukazkove tehotenstvo..ja som opuchy nikdy nemala...nervozna, precitlivela a naladova, patri k tomu...uzivaj si to radsej, lebo nevies ci sa to bude este opakovat...ja ti ho poziciam, len ci ta neomrzi, je ozaj aktivny 😀 ja byvam v Geci, neviem ci poznas...nejakych 10 km od Ke, ale nemam problem dojst do mesta..

dadatal
9. nov 2012

@nika1288 Áno chlapčeka má, mám ho aj v albume... Keď omrzí, vrátim 😀 Ale to skôr tebe bude chýbať 🙂 A ktorým je to smerom? Ja tu bývam len pár mesiacov a nikam nechodím, viem len kde sú Ťahanovce, lebo tam bývam a ešte poznám nákupné centrá a pár obchodov keď sme prerábali byt 😅

nika1288
autor
9. nov 2012

@dadatal
tahanovce su presne na druhej strane Ke..smerom na Madarsko..mozno v lete dojdete s malou sa nadychat "cerstveho vidieckeho vzduchu" ..sestra tiez byva v Ke?..u chlapcov to tak byva, ze mamicka opeknie a kocky, zese beru krasu z maminky

sendy111
11. nov 2012

@nika1288 ahoj no celkom dobre prave sme zacali uz pomalicky kupovat vybavicku tak sa z toho tesime a vy ako?

nika1288
autor
11. nov 2012

@sendy111 my sa mame dobre...za dvo tyzdne sa nam prerezava uz treti zubok..zacali nam ist trosku neskor, za to teraz ide jeden za druhym 🙂 takze v noci malo co spime...za to maly to dozenie cez den..ucime sa spinkat uz len 2x za den, takze trosku potiahne..aspon je trochu casu na kavicku 🙂

sendy111
11. nov 2012

@nika1288 aspon sa nenudis 🙂)) ja sa uz tesim lebo ja sa doma dost nudim priatel je v praci a ja som stale doma

nika1288
autor
11. nov 2012

ak chces, mohli by sme dat niekedy stretko, lepsie sa spoznat..ja by som tiez bola rada, keby som obcas vypadla..

sendy111
17. nov 2012

@nika1288 to by bol dobry napad ak ta s patrila mneprava

Tu začni písať odpoveď...

Odošli