Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku z Kvetoslavova

kvietkovo
2. okt 2014

Ahojte, hladám nejaké kámošky z Kvetoslavova prípadne okolia. Mám polročnú dcerku a som tu sama ☹ . Budem rada ak sa mi niekto ozve.

zuzana315
2. okt 2014

@kvietkovo Ahoj🙂 neuveritelne, ja sa prave zajtra stahujem do kvetka, cast Tulipa🙂 odkial presne ste vy? velmi rada sa zoznamim, v nasej casti Tulipa je niekolko maminiek s dcerkami a urcite tiez radi spoznaju dalsiu maminku🙂

kvietkovo
autor
2. okt 2014

@zuzana315 Ahooooj, tak my bývame v časti Uszor, je to ulica Topoľova, pri malom kostolíku. Zelame rýchle sťahovanie, a vitajte v Kvetke noví obyvatelia 😉. Mohli by sme sa stretnuť, ked budete mat čas a chuť.
Dakujem za odpoved. pa 🙂

zuzana315
10. nov 2014

@kvietkovo dakujeme za privitanie, pomaly uz sa zabyvavame. Musim preluskat, kde je ulica Topolova, bo to tu este nejako nepozname. zatial viem, kde je tu pekarnicka🙂 Budem velmi rada, ak by sa nam podarilo stretnut, casu je sice cez tyzden pomenej, bo za tmy odchadzame do prace a za tmy sa vraciame ale cez vikend sa cas urcite najde a chut spoznat niekeho noveho je este vacsia🙂 Tento tyzden som do stredy doma s drobcom, bo ho lapla nejaka bakteria. kde sa chodievate najcastejsie prechadzat? Viete, kde je ta cast Tulipa?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli