Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku z Malaciek

harriet13
16. nov 2013

Ahojte zienky. Volam sa Henrieta a mam 24 rokov. Uz 2roky byvam v Malackach, ale zial nikoho nepoznam a uz ma to ubija.Bola som v pohode baba, ale tym ze okrem priatela sa s nikym nerozpravam, tak ma to dost psychicky depta.Bola by som velmi rada, ak by sa nasla mila osobka, aj ked len na pisanie. Vela krat pomoze aj to. Dakujem pekne

silvana28
2. dec 2013

Ahoj herriet ja som tiez pristahovana do malaciek zijem tu s muzom a mame 9mesacneho synceka

harriet13
autor
4. dec 2013

jeej niekto mi aj odpisal,Silvana28 som veľmi rada , že si mi napisala. Ako sa ti páči v Malackách, chodiš aj niekam, či teraz keď máš synčeka, tak asi veľmi ani nie. A skadiaľ si sa prisťahovala ?

silvana28
4. dec 2013

Ahoj no prestahovala som sa len s bratislavy na prechadzky chodim s malym ale ked uz ideme von tak len do bratislavy.ty asi este nemas dieta?

harriet13
autor
5. dec 2013

Ahoj, ved to ze v Malackach nie je kam ist a dieťa zial nemam.

dandelions
29. mar 2014

@harriet13 my chodime do zamockeho parku, kusom pred studienkou je hotel m so zvieratkami, ale tiez pravda ze vacsinou vyrazime do okolia ba alebo viedne 😅

best24
8. apr 2014

Ahoj, ja síce bývam necelý rok v Šaštíne,ale tie mám taký podobný problém, že tu nikoho nepoznám a stále som sama a s mojou dcérkou ..a prechádzame sa len samé..Harriet tiež už mám pocit, že to tu niekedy nezvládam :/

125jitka
9. aug 2016
125jitka
9. aug 2016

Ahoj hladam kamaratku z Malaciek ja mam 30 rokov volam sa Janka.Ocenujem serioznost a pohodovu babu.Pracujem tu a nemam s kym chodievat von travenie volbeho casu.Dakujem
t.c.0915 526 061

harriet13
autor
9. aug 2016

príspevok už nie aktuálny z mojej strany, nakoľko nebývam už Malackách @125jitka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli