Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku z okolia Ilavy, Trenčína

vilma75
12. apr 2013

Ahojte zienky 🙂 hladam kamosku z okolia Ilavy, Dca, Trencina 🙂 najde sa nejaka ?

silvianm
12. apr 2013

ahoj ja som Trencanka, ty si priamo z Ilavy?

vikijana
12. apr 2013

ahojte baby tu tr.tepla:)

vikijana
12. apr 2013

@silvianm silvi a ty uz trencanka?asi si ma nepamatas,adi z brunoviec kamoska ja vrabelova,suseda jej.

swety1
12. apr 2013

@vilma75 ahoj j som z kosece

swety1
12. apr 2013

@swety1 hladam tiez niekoho na zoznamenie mam 2 a pol rocneho synceka a cakame babatko v oktobri ozvite sa mozeme s detmi niekde spolu vyrazit ...... som z Kosece

vilma75
autor
13. apr 2013

@silvianm
@vikijana
@swety1 no super baby tesim sa, ze sa konecne niekto ozval 🙂 ja som z Tr. Teplej 🙂

silvianm
13. apr 2013

@vikijana ale ano..aj ty si v TN..ci?

silvianm
13. apr 2013

@vilma75 a chodievas do TN?

vikijana
13. apr 2013

no v teplej ale chodim k nasim casto do tn
@silvianm

silvianm
13. apr 2013

@vikijana no ja uz byvam od konca leta v TN na juhu.. 10 rokov som sem dochadzala z NM a uz stacilo 🙂

vikijana
13. apr 2013

my sme tam tiez byvali kym sme si neporiadili dvoch psov a potom sme museli hladat uz dom,ajs me chceli zahradu a ked je uz mala tak uz to bude fajn aj pre nu na dvore pieskovisko a bazen a moze sa blaznit🙂ja som myslela ze uz mas babo🙂tak snad Vam to dopadne dobrea budete zdravuckí🙂tak na juhu mas aj vela vyzitia aj pre deti aj v okoli,tam to mas v pohode.
@silvianm

vilma75
autor
13. apr 2013

@silvianm tak chodievala som...teraz ked je mala tak je to tazsie, ale ked este trosku povyrastie urcite budeme chodit aj tam 🙂

silvianm
13. apr 2013

@vilma75 super 🙂 to uz aj ja budem mat drobca trosku odrasteneho 🙂

silvianm
13. apr 2013

@vikijana no malicky pride na svet uz v juni..takze zatial som cakatelka 🙂 a mozes mi aj poradit..kde sa tu da s malym ked hovoris vela kulturneho vyzitia zixi

loxa
13. apr 2013

Ja som z novej dubnice🙂 Ale byvala som v Tn dlho🙂

vilma75
autor
13. apr 2013

@loxa ahoj 🙂 ako stare mas deticky?

loxa
13. apr 2013

20mesiacov a 6 mesiacov🙂

vikijana
14. apr 2013

@loxa ahoj a co hovoris na centrum Dubacik?chodis tam?

vilma75
autor
14. apr 2013

@swety1
@vikijana
@loxa
@silvianm
baby niekedy mozme dat kocikove stretko 🙂

chymenitta33
14. apr 2013

Kočky aj ja by som sa pridala 😉 len vy mate malinké detičky v porovnaní so mnou 😅

silvianm
14. apr 2013

@vilma75 no to urcite..ale este donho nemam co dat xixi..maly sa narodi az v juni 🙂

vilma75
autor
14. apr 2013

@silvianm ano viem vsimla som si 🙂 to nevadi, my ti poziciame na zaucenie 😉 a potom uz len so svojim 😎

vilma75
autor
14. apr 2013

@chymenitta33 ahoj 🙂 to vobec nevadi, ved na veku nezalezi 😀 budem rada 🙂

loxa
14. apr 2013

@vikijana nie nepocula som o nom..ale kuknem na nete...to je v dubnici nad vahom alebo v novej..@vilma75 hocikedy...🙂

loxa
14. apr 2013

@vilma75 hocikedy....

silvianm
14. apr 2013

@vilma75 sokova terapia? 🙂 juuuj..ale uz sa tesim a hlavne budeme mat pekne pocko 🙂

vilma75
autor
14. apr 2013

@silvianm taka mensia 🙂 no to veru....ved konecne mozem s malou chodit poriadne von, predtym to bolo o nicom a doma uz som bola na nervy, wrr 😖

silvianm
15. apr 2013

@vilma75 juj, krasny slnieckovy dnik..ja som dala prvu varku - miminkovske vecicky do pracky..som zvedava kto to bude zehlit.. 🙂 len skocim na postu a dnes budem mat den prackovo vesaci 😉 aj nase treba. Snad mi budu dva susiaky stacit 🙂

vilma75
autor
15. apr 2013

@silvianm aj tebe prajem krasny dnik 🙂 no esteze, ja to mam za sebou, aj ked teraz sa tie vecicky kopia, staci troska grcnutia a uz je to fujky 😀 u nas zehlil mm 🙂 iba vtedy, teraz sa tomu vyhyba! 🙄 veru aj ja by som mohla hodit do pracky, a dam na terasku ked je tak fajne vonku, aspon ho prefukne 🙂

silvianm
15. apr 2013

@vilma75 no dnes som teda prala cely den..ale mam hotovo aj nase veci som stihla..tak mne je zatial dobre tak robim vsetko.. Som bola aj hodku na slniecku a som si opalila trochu tvar 🙂 juchuuu bolo krasne..a ty si postihala?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli