Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku z okolia Ilavy, Trenčína

vilma75
12. apr 2013

Ahojte zienky 🙂 hladam kamosku z okolia Ilavy, Dca, Trencina 🙂 najde sa nejaka ?

vilma75
autor
18. apr 2013

@silvianm ahoj 🙂 ako sa dari? stihla, ja mam teraz taky upratovaci tyzden, dokonca som aj okna umyla 😎 konecne mam energiu z tohto krasneho pocasia....mala si spinka v kocari na teraske a maminka upratuje....v sobotu mame krstiny tak dufam, ze nam to pocasie vydrzi 😉 prajem krasny slnecny dnik

silvianm
18. apr 2013

@vilma75 juuuj..drzim palce aby pocasie vyslo..mas upratovaci tyzden? Mi hovor.. Dnes som umyla celu chladnicku, robila som poriadok s kabatmi, periem a prach utieram..zajtra dokoncim..podlahy umyjem..ja si snad neoddychnem 🙂

vilma75
autor
21. apr 2013

@silvianm dakujeme, pocasie vyslo, krst za nami, zvladnuty na 1, mala bola pekna ani len nemrnkla 🙂 len sa setri 🙂 sice ja som tiez este 2 dni pred porodom gruntovala cely dom 😉

silvianm
21. apr 2013

@vilma75 juuj super som rada ze vsetko bolo na 1..ja som mala u seba maminu..maly sme paradny wekend 😉 nicnerobenia 🙂 😉 :-P

vilma75
autor
2. máj 2013

@silvianm ahoj 🙂 dlho som tu nebola, kedze vonku bolo tak krasne a nebol ani cas....ako sa mas? uz sa ti to krati, vsak 🙂 juuuj, ten cas bezi..nasa ma uz 2 mesiace ani neviem ako....nie je nic krajsie ako mat svoje babatko pri sebe, tak Vam obom budem drzat palceky aby bolo vsetko ok 😉

silvianm
3. máj 2013

@vilma75 ahoj... ale stale nieco robim.. mam pocit ze tyzden je malo 🙂 ale na druhej strane uz sa nemam kam ponahlat.. sme piekli metrovy kolac dnes s drahym.. zajtra ideme k jeho rodicom, zostavame az do nedele tak si oddychnem.. ja som praveze spokojna.. nehndrobcek vydrzi co najdlhsie v brusku.. aby neboli nejake problemy..

vilma75
autor
22. máj 2013

@silvianm ahoj 🙂 ako sa mas? brusko este rastie? 🙂 to veru, hlavne nech je drobec v poriadku 😉

silvianm
22. máj 2013

@vilma75 ahoj..ale uz sa mi ani nezda..drobec ma cez 3 kg 🙂 kontrola uz je kazdy tyzden..kopeme menej casto ale zato intenzivnejsie 🙂 uvidime v pondelok ako pokracujeme 🙂 baby z junoviek rodia uz v maji tak som zvedava co my 🙂

vilma75
autor
23. máj 2013

3kg....pekne 🙂 chlapisko 😉 no, ja som isla o 2 tyzdne skor, ale tak to je individualne....hlavne aby bol drobec v poriadku 🙂

vilma75
autor
23. máj 2013
kocica7
1. aug 2020

Ahojte.hladam si kamošku v Trenčine.

thoughtfulweirdo
1. aug 2020

@kocica7 ahoj, ja bývam v TN 🙂