Hľadám kamarátky zo Svätého Jura

Hľadám kamarátky zo Svätého Jura.
janikes
24. okt 2013
ahoj, aj ja som zo SJ 🙂
sisulka23autor
24. okt 2013
ahoj ja som teraz na MD,ak by si mala záujem mohli by sme sa občas stretnúť.Bývam pri štadione,a Ty? Silvia
janikes
24. okt 2013
a nie si potom náhodou Liborova Silvia z TB? Ja bývam kúsok - v Kačačniciach, mňa MD o chvílu čaká, ale doma som skočila už pár mesiacov pred tým. Jana
sisulka23autor
24. okt 2013
nie ja som Lackovičová,to sme kusok od seba.Čakáš prvé dieťa?Ja mám dve dceru 7r a syn 13m.
janikes
24. okt 2013
áno prvé, také vianočné 🙂. Môžeme sa niekedy dohodnúť a vybehnúť spolu von, napr. ked pôjdeš so synom na prechádzku, ja mám síce obmedzené vychádzky, ale nejaký spoločný vhodný čas určite by sa našiel, veď bývame blizko
sisulka23autor
25. okt 2013
ahoj tak budete mať pekný vianočný darček 🙂 jasne môžeme ísť niekedy spolu von,teším sa ked budeme kočíkovať spolu
janikes
25. okt 2013
tak to bude veru az buduci rok 🙂
sisulka23autor
28. okt 2013
Ahoj ako sa máš?Už vieš čo budete mať?Bývaš niekde v blízkosti TERNA?Silvia
janikes
28. okt 2013
Ahoj Silvi, mal by to byť chlapček, tak uvidíme, či ujo doktor dobre videl a my tiež 🙂). Ja bývam v tých nových bytovkách, čo sú pri železnici, je to kúsok od TERNA. To mám teraz zmáknuté, lebo keď sa mi nechce ísť na prechádzku, kvôli napr. počasiu, tak sa donútim ísť aspoň niečo kúpiť, aby som šla von 😃. Jana
sisulka23autor
4. nov 2013
Ahoj Jani.Konečne som sa dostala k písaniu.Dcéra mala prázdniny,tak sme boli trošku mimo Jura.Od dnes znovu školská realita,ten každodenný kolotoč.Aj ste boli niekde cez sviatky?
janikes
6. nov 2013
Tak to ste mali pekný výlet, ja sa teším keď začnem chodiť aj mimo Jura, pozrieť rodičov, ale to bude asi až na jar. Ale už som si zvykla na domáce väzenie 🙂. Tak my sme boli len doma, ale využili sme pekné počasie prechádzkou na Hradisko.
zunastruna
7. nov 2013
ahojte dievcence, a ked uz pojdete na Hradisko, mozte sa zastavit u nas. som tiez este na MD, o chvilu mi to konci... mam 6.5 rocnu slecnu a 2.5 rocneho syna. 🙂))
sisulka23autor
12. nov 2013
Ahojte babulky.Dnes som sa pustila do velkého upratovania a umyvania okien,no pri mojej smole určite bude v dohladnej done pršať.Jani ako sa máš,ako to zvládaš? Máme novú kamošku,niekedy by sme mohli dať stretko.
janikes
14. nov 2013
Caute, ze umyvanie okien, ked si spomeniem, ze min. rok som ich umyvala kazdy mesiac a tento rok som to stihla zaciatkom jari a najblizsie budem asi tiez az na jar, tak mna dazd vzdy potesi, ze ich umyje 😃 .
Stretko mozeme dat, to bude super, len nie na Hradisko 🙂, je tam sice krasne, ale uz mi cesta do kopca trva straaaasne dlho. Takze radsej niekde uprostred, napr. ze by sme zasli na nieco sladke...
sisulka23autor
19. nov 2013
Ahojte jasne môžeme niekedy dať to stretko teším sa.Len musí to ešte počkať malí je chorí,tak sa liečime len dúfam,že neochorie aj dcéra 🙂
janikes
23. dec 2013
Dámy, prajem krásne Vianoce, nech si ich Vaše detičky užijú aj keď asi nebudú biele 🙂
sisulka23autor
3. jan 2014
Ahojte dámy.Chcem vám popriať aj keď trošku neskôr všetko len to najlepšie v Novom roku,hlavne veľa zdravia,lásky a porozumenia.Jani tak ako už ste traja?
zunastruna
10. jan 2014
Vsetko najlepsie v novom roku aj ja vam zelam, mile maminy. Mne nechodi ziadna notifikacia o spravach, tak som sem nenazerala. Inac ja som so synom chodila na stretnutie stvrtkove do ainovy- mamicky s detmi. celkom mile to bolo. teraz uz nastupil do skolky, uspesne to zvlada uz treti den. takze ja si vychutnavam este 2 tyzdne bez deti a potom nastane tvrda realita, praca a ako sklbit narocnu pracu s rodinou... no drzte palce, nech to zvladame.
zunastruna
10. jan 2014
este vas upozornim na jurske stranky na facebooku, ak o nich este neviete:
https://www.facebook.com/groups/543922582309590/
https://www.facebook.com/groups/svatojurskavyme...

som ich autorkou z dlhej chvile na materskej, myslim, ze sa to krasne rozbehlo...
janikes
15. jan 2014
tak my od 1.1.sme uz traja, takze skoncili chvile volna a som vdacna za kazdu minutu volna, lebo ani jest nestiham 😞, nechapem preco sa vsade pise ze male deti stale spia a zvlast tie so zltackou, ten moj to zrejme necital a preto len vymysla 🙂
Zuzi drzim palce na zvladanie rodiny a prace, lebo ja momentalne ani rodinu nezvladam 🙂)). A tie stranky, co si zalozila su super, uz viackrat som ich uspesne vyuzila a vlastne aj od teba som zohnala kinderka na hracky (na to som prisla az teraz)
takze vdaka

Začni písať odpoveď...

Odošli