Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kámošku na pokec a túry s rodinou v Žiline

andula77
4. okt 2014

Som zo Ziliny,mam 37, pristahovala som sa sem pred par rokmi takze kamaratky z detstva ziadne. Mam dvoch synov 3 a 5,5 roka a v novembri cakam 3.dieta. Niekedy si pripadam divna ked som an ihrisku sama a ostatne baby su akoby vzdy s nejakou dalsou maminou. Obcas sa aj prihovorim, ale su to len take pieskove znamosti, ktore trvaju len v tu chvilu tam. Nehladam nikoho na kocikovanie (aspon zatial nie), skor hladam nejaku kamosku na pokec, najprv asi radsej len pisomnou formou, aby sme sa lepsie spoznali. Nemam absolutne nikoho komu by som sa mohla obcas zdoverit, len tak si pokecat alebo ist sa von vyvetrat ked by sa dalo ist prec od deti... nerada travim cas v nakupnych centrach, nemam tuzby mat znacove veci, som proste obycajna baba, s rodinou chodievame na tury, mozno by bolo fajn ak by sme dospeli az ku tomu, ze by sme na nejaky vylet isli aj spolu 😉 Najde sa nejaka dalsia cudacka ako ja? 😀

nanka3
4. okt 2014

ahoj, chapem Ta, som na tom podobne, ale na opacnom konci Slovenska, skoda ze nebyvame v ZA... 😒 snad sa Ti nejaka mamina ozve 😉

mawka
4. okt 2014

@andula77 vobec nie si cudacka. prave ze si normalna v tom kvante ostatnych, ktori sa tvaria, ze robit vsetko tak ako to robi dalsich xy ludi tvariacich sa aki su trendovi je super a originalne a cool a trendy 😉
na tury nechodim, byvam daleko, ale neznasam ani OC a nemusim mat kazdu vecicku do svojho satnicku 😀 u mna mas palec hore 🙂

andula77
autor
4. okt 2014

@nanka3 hm, tak skoda veru 😖 inak som omylom zabudla do nazvu temy dat "ZILINA", ale zase ak sa ma nejaka spriaznena dusa najst, ta sa snnad aj najde 😉

andula77
autor
4. okt 2014

@mawka Vdaka 😉 len este budem dufat, ze sa bnejaka podobna dusa najde aj v mojom okoli...neskusam to po prvy raz tak uz som to aj akosi vzdala, ale neda mi to, skusam znovu lebo obcas mi je az smutno ☹

andaluzia
4. okt 2014

@andula77 Dofrasa, preco nie si z BA?! Tiez hladam uz nejaku dobu...

monika0612
5. okt 2014

Ahoj. Ja som zo Žiliny. Tiež mám 37, len dve dcéry už majú 15, 16 rokov a najmladšia 18 mesiacov. Ak chceš môžeme popísať. 🙂

andula77
autor
22. okt 2014

@monika0612 Ahoj. Popisme si, ale radsej cez IP, moze byt?! Inak som prave hladala tento moj prispevok a vobec som ho nemohla najst...admin zmenil nazov bez toho aby mi to dal vediet... 😒 asi ten naov s rovnakou krvnou skupinou bol dost matuci, ale mne sa ani nezda lebo tusim najst cloveka s rovnakou krvnou skupinou je ovela lahsie ako najst cloveka s podobnym zmyslanim, nazormi a pod. ;o)

monika0612
22. okt 2014

@andula77 Ahoj. Kľudne napíš IP o hoc čom.

swety1
22. okt 2014

@andula77 ahoj ja by som rada my sme z Ilavskeho kraja ale do Ziliny to nie je problem deti mame 1 a 4 rocky chlapci to su... napis viac a mozeme sa nieekedy stretnut ak bude chut a cas

patkobo
22. okt 2014

@andaluzia ja som z BA z Ruzinova.... a tiez hladam 🙂

evittam
22. okt 2014

@andula77 Ahojky, tiež so zo ZA, mám syna - 6 rokov a dcérku - 10 mesiacov 😉

andula77
autor
23. okt 2014

@evittam Ahoj. Mne sa sice blizi termin porodu (konie novembra), ale obcas treba pokecat aj o inom ako o detoch. Vyplnaju cely nas svet momentalne, ale clovek chce obcas aj trosku vypnut. Suhlasis? 😉

andula77
autor
23. okt 2014

@swety1 ahoj, na nejaky cas (aspon do jari) budem od tych tur a vyletov "oslobodena" 😀 kedze malicke sa narodi v novembri tak zatial len popisat mozeme...

evittam
23. okt 2014

@andula77 Jasné, že súhlasím 🙂. Rada s tebou pokecám, kľudne napíš IP. Budem sa tešiť. 😉

misiel
6. jan 2015

Ahojte baby.. ja tiež hľadám niekoho na pokec. Občas si pripadám ako nečlovek zato že čakám babo a som na to sama. Niesom človek čo sa rád sťažuje, práve naopak, všetko držím v sebe..ale teraz mám pociť že je toho už aj na mna viac než dosť, a potrebujem to dostať von, proste si popísať s niekým kto si to aspon prečíta. Ak má niekto podobný problém/ pocity budem rada ak sa niekto ozve. Je mi jedno odkial... písanie tiež pomôže. ☹

andula77
autor
15. jan 2015

@misiel Ahoj. Ja sice nie som na deti sama, ale zato viem pocuvat...aj ked je pravda, ze na jedno ucho horsie pocujem kedze mi v nbom uz vyse roka sumi..ale to je na inu temu..chcela som to len trosku odlahcit a dat najavo, ze som tu ak sa chces "postazovat" ci napisat co citis, niekedy pomoze len dat to zo seba von, to poznam dost dobre.....takze kludne napis internu postu a podla moznosti odpoviem - dnes ma moja malicka 2 mesiace tak casu je pomenej, ale budem sa snazit 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli