Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kámošku zo Senca

jankamilankova
6. aug 2014

Hladam si kamaratku zo senca som na md a byvam kratko v senci a nemam tu kamoski.

kikina84
6. aug 2014

mozno keby si skusila nejake detske ihriska,pripadne miesta kde sa zdrzuju deturence,tak by si na taku kamosku natrafila skor..deti na kávičky moc niesú 😝

tinaaa84
7. aug 2014

@jankamilankova veľmi veľa mamičiek stretneš pri Amfiku, je tam park a každý deň je plný detí a mamičiek, ja tam chodím s neterou.

domusinkaa
24. aug 2014

@jankamilankova Ahoj ja som zo Senca ked chces napis mi mozme ist niekedy von 🙂

zuzana9411
24. aug 2014

Ahoj, my sme sa presťahovali do Senca asi pred rokom, kľudne sa ozvi. Budem rada 🙂

jankamilankova
autor
25. aug 2014

@domusinkaa ahoj budem rada 🙂

jankamilankova
autor
25. aug 2014

@zuzana9411 jeeee mozme sa stretnut

domusinkaa
25. aug 2014

@jankamilankova napis mi spravu dohodneme sa 😉

ell3
25. nov 2016

Ahojte kočky, neviem či tu ešte niekto je....bývam kúsoček od SC a tiež tu nikoho nepoznám a rada by som si našla kamošku. Veľa toho času pri detoch nie je, ale bolo by super niekedy vypadnúť von a len si tak pokecať 🙂

marianna_salayova
10. mar 2017

@ell3 ahoj ell,uz je to nejaky cas co si sem naposledy pisala.tiez si hladam kamosku.byvam v SC.ak mas este zaujem,napis ☺

petkakarinkarobko
14. apr 2017

Baby,konecne som nasla nieco ohladom senca,vedeli by ste mi helfnut?neviem najst nikoho kto by mi povaroval malu,ma 3 a pol roka a ja musim chodit do prace,som na nu sama resp.moj tatko stale robi a moja babka ma uz 83takze to nie.neviete o niekom kto takto varuje jedna sa o 5dni v maji a na jun,jul,august nemam uz duplom nikoho,viem ze admin toto zmaze ale neni to zadarmo ,potrebujem zarabat pre malu peniazky,prosim rozsirte tuto spravu po SC aby sa niekto nasiel a napisal mi.dakujem pekne vopred a hadam admin chvilku neha ved maminy na materskej si rady privyrobia.pekny zvysok dna prajem

ell3
18. sep 2017

@marianna_salayova ahoj, áno prepáč, mala som toho trocha viac a nevedela som čo skorej. Áno, mám záujem, aj keď drobec už chodí do škoľky, po školke ešte vybehneme na preliezky a bolo by fajn, keby aj on mal nejakého kamaráta, či kamarátku 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli