Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kámošky - mamičky s deťmi z Trenčína

20nina14
19. aug 2014

Ahojte baby, mam skoro rocnu dcerku a prestahovala som sa s nou za manzelom do Trencina...nepoznam tu nikoho...pri bytovkách kde byvame tak sa zgrupuje vela mamiciek s detmi...uz som sa aj prihovorila a vypada to ze nemaju zaujem...uz maju svoju skupinu....chcela by som sa k nim pridat hlavne kvôli dcerke ale neviem ako...poradte...dakujem 🙂

lalinko2010
19. aug 2014

@20nina14 ahoj, sadni k pieskovisku a nechaj dcérku aby sa začlenila. za každú cenu sa zgrupovať s mamičkami ktoré majú svoje zabehnuté? inak tu na MK je skupina Trenčín, mamičky a podobne, šupni sa tam a rieš s nimi. Myslím že nebude problém. 😉

jaja1979
19. aug 2014

@20nina14 Skus mozno materske centra, robia kadejake aktivity, mozno si tam niekoho najdes. Jedno je v centre blizko Sturovho namestia a druhe je pri obchodnom dome Druzba na Dlhych honoch. A na Juhu v Juzanke je take velke hracie centrum Neposedko, aj tam sa da, ked tam nie je vela deti.

terezka1947
19. aug 2014

@20nina14 pozri-bud mila,vsimava,rob prve kroky k zoznameniu-a uvidis podla reakcii
nasilu to nie je dobre,ale ak mas chut a snahu,urcite casom najdes "spriaznenu"dusu,prip.len mamicku na hranie v parku 😉

hopeja
19. aug 2014

@20nina14 a kde v tn byvas? Ja som tiez zztn 🙂

blackcat8885
24. aug 2014

Ahojte nahodou z Tren.Turnej tu nie je nikto?Presťahovali sme sa a nikoho tu nepoznáme,syn má 1,5r

erienka
26. okt 2014

@20nina14 ahoj, a kde byvas? 🙂

erienka
26. okt 2014

@20nina14 ak sa ti este stale nepodarilo zaclenit do skupinky nejakych mamiciek, tak by sme sa mohli stretnut niekde v meste, ist do materskeho centra spolu alebo tak nejak. Ja mam takmer 17 mesacnu dcerku, tak to je skoro narovnako s tvojou🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli