Hľadám mamičku na spoločné kočíkovanie v Trenčíne

ewisam
3. aug 2011

Ahojte, inspirovala ma tema jednej mamicky zo Zvolena a povazujem to za dobry napad ako sa zoznamit a spoznat novych ludi.
Kedze som sa po dlhej dobe opat pristahovala do TN a vela ludi tu nepoznam, hladám mamicku na spolocne kocikovanie nasich ratolesti 🙂

emanka
5. aug 2011

@ewisam škoda, že si nehľadala niekoho pred 2 rokmi 😒 Ja som bola prisťahovalec do Trenčína, akurát sa narodila malá a nikoho som tam nepoznala. Teraz už bývame v Tr. Teplej a stále tu nikoho nepoznám, teda, mám jednu kámošku z Teplíc.
Rýchlo si niekoho nájdi, lebo je to fakt o ničom, keď chodíš stále sama s malým/malou.
Držím palce 🙂

ewisam
autor
7. aug 2011

@emanka Ahoj zlata si 🙂 dakujem... 🙂

luban
7. aug 2011

Ewisam, neboj sa, nejake kamosky najdes ci uz v porodnici alebo postupne z ulice 🙂 z ktorej casti Tn si?
pekny den, pa
PS: paci sa mi tvoj termin porodu, 31.8 ... ja mam den skor narodky 🙂)

simulienka24
11. dec 2012

@ewisam Ahoj, tak este je to aktualne? z ktorej casti TN si?

ewisam
autor
18. dec 2012

@luban ahoj, az terazsom si nahodne vsimla tvoj prispevok, zial bol neoznaceny pre mna tak som o nom nevedela...Termin som si nakoniec "vybrala" na 22.8 🙂

ewisam
autor
18. dec 2012

@simulienka24 jasne, aktualne stale 🙂 sihot a ty?

luban
18. dec 2012

ewisam, skoda 🙂 aj moja mala sa mala narodit 13.8 a tlacila sa von 31.7 🙂))))))))))

ewisam
autor
18. dec 2012

@luban no ja, tym ze som mala sekciu, som si naozaj mohla vybrat

simulienka24
23. dec 2012

@ewisam ja som na Sihoti 5, ulica Armádna, ..teraz sme síce u našich, ale prídeme po sviatkoch tak mozeme niekedy zajst kocikovat spolu, ake velké mas babo?

ewisam
autor
24. dec 2012

@simulienka24 super, to si kukame do okna 🙂 Syn ma zachvilu rok a pol
tesim sa

simulienka24
25. dec 2012

@ewisam jej vazne? to je supis 🙂 to som nevedela ze najdem hned susedku 🙂 tak sa tesime 🙂

tomikejt
29. dec 2012

ahojte aj ja som sa pristahovala do tn, mam 1 rocneho syna a nepoznam tu ziadne mamicky

claydox
7. jan 2013

@tomikejt a v ktorej čswti bývaš?

tomikejt
7. jan 2013

byvam na partizanskej, nad masaryckami

tomikejt
7. jan 2013

@claydox byvam na partizanskej, nad masaryckami

claydox
7. jan 2013

@tomikejt musíš mi to presnejšie opísať kde je to. Lebo ja som tu tiež nová a moc to tu ešte nepoznám

claydox
7. jan 2013

@simulienka24
@ewisam baby viem, že dosť neskoro, ale máte uščte misto pre mna?

simulienka24
7. jan 2013

ahojky no este ani my dve sme sa nestihli stretnut, lebo boli sviatky a ja som bola u nasich doma, potom mala ochorela a teraz jej idu zubky..ale uz by sa patrilo hadam bude dobre, ale tak na piatok,alebo stvrtok? mozno by sa aj dalo co ty na ewisam? 🙂

simulienka24
7. jan 2013

@claydox zabudla som ta oznacit v predoslom prispevku 🙂 a odkial si? my sme obe zo Sihote-Armadnej

claydox
7. jan 2013

Baby mne sa teraz nedá lebo mám skúškové ale určite sa s vmAI Potom rada stretnem. A aké máte staré detičky?
@simulienka24

claydox
7. jan 2013

@simulienka24 ja bývam za mostami na školskej to je pri intrákoch. Na sihoť chodievam do školy 😀

simulienka24
7. jan 2013

@tomikejt ahojky my sme zo Sihote, ak chces tak pridi k nam mozeme ist vsetke spolu kocikovat 🙂tu pri Vahu je to super 🙂

simulienka24
7. jan 2013

tam chodi moj muz na futbal teraz mi vravi 🙂 do skoly? akej? nech sa darí na skúškach 🙂 ja mám 8 mesačnú nezbednicu Ninku 🙂

simulienka24
7. jan 2013

@claydox tam chodi moj muz na futbal teraz mi vravi do skoly? akej? nech sa darí na skúškach ja mám 8 mesačnú nezbednicu Ninku

claydox
7. jan 2013

Na intrák codí hrávať futbal? Ak hej tak mm sa pýta či by moho aj on chodiť :D NA Alexandra Dubčeka chodím.

claydox
7. jan 2013

@simulienka24 tiež som ťa zabudla označiť :D

simulienka24
7. jan 2013

@claydox on teraz zacal chodit s nejakym chalanom co ho zavolal k nim do partie, ale tych chalanov on nepozna, lebo my tu v Tn byvame len 2 mesiace tak je tam asi len hrac tak aby boli do poctu 🙂 ale ak sa bude dat a kus sa tam otuka tak dame vediet 🙂

tomikejt
7. jan 2013

@simulienka24 velice rada s vami pojdem 🙂

claydox
7. jan 2013

@simulienka24 :D ok poteší sa :D a to chodí hrávať na ten intrák?

tomikejt
7. jan 2013

@claydox tiez chodim do skoly na sihot.. zajtra akurat mam skusku 🙂