Hľadám mamičku na spoločné kočíkovanie v Trenčíne

ewisam
3. aug 2011

Ahojte, inspirovala ma tema jednej mamicky zo Zvolena a povazujem to za dobry napad ako sa zoznamit a spoznat novych ludi.
Kedze som sa po dlhej dobe opat pristahovala do TN a vela ludi tu nepoznam, hladám mamicku na spolocne kocikovanie nasich ratolesti 🙂

claydox
7. jan 2013

@tomikejt no a do ktorej triedy chodíš a aký odbor? Nie sme náhodou spolužiačky lebo ja tiež idem zajtra na skúšku :D

tomikejt
7. jan 2013

do 3tej verejna sprava, zajtra mam marketing

tomikejt
7. jan 2013

@claydox som ta zabudla oznacit :D

claydox
7. jan 2013

joj tak to mas fajne ja som verejna sprava 2. ročník a zajtra mam statistiku :(
@tomikejt

tomikejt
7. jan 2013

@claydox moj brat ma zajtra tiez statistiku 🙂 teraz pozeram fotky, nebola si dnes nahodou u dr. menhertovej?

claydox
7. jan 2013

@tomikejt hej kedy???

claydox
7. jan 2013

@tomikejt a kto je tvoj brat? nebudem s nim spoluziacka? nahodou?a ty nemas nejaký foto?

tomikejt
7. jan 2013

@claydox on to ma o 11 tej ale on chodi do 3 rocnika, statistiku si preniesol z minuleho roka

claydox
7. jan 2013

@tomikejt a u tej dr. si ma kedy videla? dnes? alebo v decembri?

tomikejt
7. jan 2013

@claydox ze si to bola ty u tej doktorky? mala som ruzovu bundu, tvoj maly tam behal a moj len stal a kukal 🙂

tomikejt
7. jan 2013

@claydox dnes

claydox
7. jan 2013

@tomikejt jaj veď sme a aj pri vas zastavili. Hej to si ty? Kokos sa mi ani nesnivalo, že koho tu stretnem. Ešte somdnes mužovi hovorila, že pri dr. som videla takú mladú mamičku, žeby mohla byť v mojich rokoch. A on tak čo si ju neoslovila, či by nešla kočíkovať? Jemu sa to hovorí bo to len tak. Stretnut niekoho a hned sa mu vtierať. Tak toto je pecka. :D

tomikejt
7. jan 2013

@claydox tak to je super, to je dobra nahoda 🙂 vsak mne to je tiez blbe sa vtierat, sranda ze sme takto na seba narazili v jeden den tam aj tu :D

claydox
7. jan 2013

@tomikejt a kde sa nachádza tá čsať kde bývaš? joj už sa teším ked skončí skúškové a pôjdeme kočíkovať. Konečne niekto v našom veku 😀

tomikejt
7. jan 2013

vies ako je oproti tej nasej doktorke billa? tak hned vedla tej billy je taka cesta do kopca, tak ja byvam asi 10-15 min po tej ceste hore. Ja mam este 3 skusky, je to stres al musim to dako dobojovat 🙂
@claydox

claydox
7. jan 2013

@tomikejt aha viem asi kde to je. Tak dufam, že potom dáme dááke to stretko hm? A ked urobis bc. tak chces pokracovat dalej?

tomikejt
7. jan 2013

@claydox uz mame aj my fotecku 🙂 no urcite dame stretko, ty byvas kde? chcela by som ist dalej, aj ked to je o nervy niekedy ale uvidime..

claydox
7. jan 2013

@tomikejt Ja bývam pri old herolde za mostami. No na to stretko sa už teším. A kde by si chcela pokračovať? Tu v TN ič sa ešte neda?

tomikejt
7. jan 2013

este neviem ci v TN.. uvidim podla okolnosti, chcela som Nitru, ale zase dochadzat tam by bolo narocne.

tomikejt
7. jan 2013

@claydox este neviem ci v TN.. uvidim podla okolnosti, chcela som Nitru, ale zase dochadzat tam by bolo narocne. ako to zvladas pri dvoch detoch? 🙂 velky obdiv, ja ledva stiham pri jednom

claydox
8. jan 2013

@tomikejt no tak teraz tu mam svokru 😀 dnes akurát prišla. No po večeroch sa učím a pomáha mi aj manžel. Ja mám zatial spravené dve skúšky ešte mi treeba 8. tak zajtra mám jednu a v sobotu dve. To sú také najťažšie. Potom tie ostatné hádam nejak dám. Uvidím. Ale tiež sa mi nechce straaaašne. Všetko iné by yom robila len neučila sa. Veď vidíš. Teraz som tu a knihu ám pred sebou ale nechce sa mi. Ako si ty urobila štatistiku? ustnu?

tomikejt
8. jan 2013

ja som statistiku spravila ani neviem jak..sadli mi otazky. priklady som vedela a teoriu som sa naucila tak spolovice takze som mala stastie. ja mam este pondelok jednu dost tazku skusku, mala som ju mat stredu ale nestiham sa naucit tak som sa prehlasila na pondelok. to mas super ze ti aj manzel pomaha.. j som slobodna mamina ale mne velmi pomaha moja mama, teraz byvam s nou a velakrat aj cely den sa mi postara o maleho.. ked som este nebola slobodna mamina, tak mne moj muz nijako nepomahal, keby som bola este s nim tak skolu naozaj nedokoncim. ty si externistka alebo mas individualne? ja mam individualne, ale uz som druhykrat v 3 rocniku lebo minuly rok po porode som prerusila na polroka skolu lebo maly sa narodil akurat cez skuskove 🙂
@claydox

claydox
8. jan 2013

@tomikejt jaaaj tak to ma mrzí, že Vám to nevyšlo. Ja mám fkat super muža. Niekedy si hovorím, že si ho ani nezaslpžim, inokedy, že ma z neho šlak trafí 😀 Ale nedala by som ho za nič na svete. Ja som externistka. No je to dosť náročnéí ale tak keď človek chce tak sa dá. Ja som šla študovať hlavne kôli manželovi a rodičom. Keby to bolo na mne tak určite nejdem. Ale zase nebanujem to. Len dúfam, že to dajak porobím. Ja som študovala v Ružomberku ale koli dochádzaniu som to ukončila. Teraz som už mohla byt v piataku ale tak vari to dajak dobojujeme.

tomikejt
8. jan 2013

keby sa mi aspon trochu chcelo ucit 🙂 teraz na poslednu chvilu sa idem ucit cely marketing. ach jaj zajtra budem chodit jak matoha. moj maly sa teraz kvoli zubom budi kazdu hodinu takze sa este dlho nevyspim. no tak idem na to, musim pozavierat net lebo sa zas nic nenaucim 🙂 zajtra napis ako ti dopadla ta statistika
@claydox

claydox
8. jan 2013

@tomikejt no asi to povypinam aj ja lebo este neviem z tej teorie nic. Tak zatial ahoj a zajtra urcite napisem.

ewisam
autor
8. jan 2013

@simulienka24 uz vidim 🙂)) @claydox pozeram, ze si z daleka, ale kludne sa pridaj, pokojne ta aj vyskusame, co studujes?

claydox
8. jan 2013

@tomikejt ja som to dalallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa za C uff neverím. A teraz hor sa do učenia sa na dalsie skusky :(

simulienka24
8. jan 2013

@claydox neviem kam on vravel ze pri intrakoch kdesi je telocvicna my sa tu este nevyzname v TN sme tu len 2mesiace 🙂

simulienka24
8. jan 2013

@claydox gratulujeme 🙂

tomikejt
8. jan 2013

@claydox super gratulujem aj ja som to dala 🙂 takze uspesny den za nami 🙂