Hľadám mamičku na spoločné trávenie času, dovolenky, víkendy

Mám 5 roč. syna, ktorý sa rád hrá s deťmi a bývam často sama s ním, takže chodíme na výlety sami. bolo by lepšie, keby sme sa spojili viaceré mamičky aby nám bolo veselšie. som z Novej Dedinky
zahrika
26. júl 2015
Ahoj.. tak.to sme na tom rovnako.... ja budem.mat teraz 3tyzdne volna a netusim kam maleho vezmem..sama nerada chodim. Aj jemu je dlho. Je spolocensky. Ma 4.5.
limitgirlautor
26. júl 2015
Zahrika, to je super, ale si z Nového mesta. na takú diaľku sa dá naplánovať akurát spoločná dovolenka alebo víkend na nejakej chate, hoteli kvázi naslepo - nevieme či si sadnú deti aj my. ale ja mám dovolenku posledný augustový týždeň a rada by som s malým niekde na hrady, na huby, malé túry na Slovensko.
abramka
2. aug 2015
Ahoj, ja som z Abrahámu, to nie je až tak ďaleko, tiež mám 5- ročného chlapca, ozvi sa, môžeme dať stretko.
limitgirlautor
3. aug 2015
abramka, ano? super, to je po ceste do serede, muž tam má rodinu, tak tam občas chodíme. a v abrahame chodí na strelnicu môj muž strielať
abramka
8. aug 2015
@limitgirl Ahoj, dlhšie som tu nebola, aj môj chodí strielať, daj vedieť, kedy pôjde, môžeme niečo vymyslieť. Alebo aj bez chlapov, teraz idem na pár dní preč, potom sa ozvem. Ahoj,
limitgirlautor
10. aug 2015
moja otázka je stále aktuálna

Začni písať odpoveď...

Odošli