Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám mamičku z Dlhých Dielov na spoločné prechádzky

bzunnka
3. apr 2013

Ahojte
Nájde sa fajn mamička na spoločné prechadzky? Mám takmer 4-mesačného synčeka

adri_adri
4. apr 2013

Ahoj, hlasim sa ako zaujemkyna 🙂 Mam takmer 4-mesacnu dcerku.

bzunnka
autor
4. apr 2013

Jeeej...a kde byvas?my na majernikovej ul

adri_adri
4. apr 2013

my sme na Tomankovej, to je myslim hned vedla. Aj ked Majernikova je straasne dlha ulica
🙂

bzunnka
autor
4. apr 2013

No my sme trosku za billou...🙂ako je bus zastavka matejkova....noooo tak ak by si chcela mozme dat stretko a pokecaaat a taaak 😀 ked tak pozeram dnes na pocasie..tak by som urcite vybehla krpateho vyvetrat 😝

adri_adri
4. apr 2013

Tak to nie ste daleko. Ja sa tiez chystam von. Tusim zacina aj svietit slniecko 🙂 Kedy by ti to vyhovovalo? Moja mala teraz spi, ale uz sa pomaly zacina prebudzat. Takze mne je to jedno. Pripadne, ak je tebe lepsie, mozme aj niekdy poobede.

bzunnka
autor
4. apr 2013

Noooo aj my spime 🙂 aj ked uz som zacula nejake pistanie...ale spime dalej..mozme poobede kludne..napr.o druhej? Pred billou sa mozme stretnut,tam su take lavicky...

adri_adri
4. apr 2013

Super, tak o druhej pred billou - predpokladam, ze myslis na terase. Tesim sa velmi. My mame svetlohnedy kocik.

bzunnka
autor
4. apr 2013

Plati....aj my sa tesime...ano na teraske...my mame cerveny kocik 😉

natali444
5. apr 2013

Ahoj, ja byvam pri Dlhych Dieloch tiez, ja vylezem kopcek 10 minutovy z Kuklovskej a som na Dlhych Dieloch, tak ak by si sa chcela niekedy stretnut daj vediet, nepoznam nikoho s malym babom, moj mal teraz 3 mesiace. Napis spravu ak budes chciet.

natali444
5. apr 2013

@bzunnka inak pozeram, ze tvoj maly sa podoba na fotke dost na mojho maleho, je ta fotka malicka ale vyzera to tak 🙂

bzunnka
autor
5. apr 2013

@natali444 ahojky🙂som rada,ze si napisala..jasne,ze sa mozme stretnut. S Adkou sme sa videli a dufam,ze sa budeme co najcastejsie stretavat. V pondelok ak bude pekne,by som urcite niekde vybehla,mozno aj medzi nejake deticky na ihrisko. Tak sa mozme aj s adkou dohodnut🙂

bzunnka
autor
5. apr 2013

Alebo ked mate baby nejaky napad..tak sem s nim🙂

miroslawka2255
5. apr 2013

Ahojte 🙂 mozeme sa niekedy pridat aj my?byvame na L.Fullu..maly bude mat za par dni 5mesiacov 😉

andelok
5. apr 2013

@bzunnka Jeej, len tak mi padol zrak na vasu diskusiu a pozeram, ze aj ty byvas na Majernikovej ako ja 🙂 Mozno sa aj stretavame a nevieme o tom 🙂

adri_adri
5. apr 2013

Vyzera to uz na perfektnu partiu 🙂 Urcite som za pondelok, nevrhnite cas. Nas rezim je velmi roznorody, my sa prisposobime 🙂

natali444
6. apr 2013

@bzunnka tak navrhni kde, ty asi chces niekde presne na Dlhych Dieloch, mohli by sme tak poobede o o jednej, druhej, ja az tak velmi dobre vsetko na dlhych dieloch nepoznam, ale ked povies kde tak tam dorazim. Ja inak chodim s kocikom kazdy den s manzelom, kedze sme obidvaja na materskej 🙂 takze som mu oznamila, ze mozno v pondelok idem sama 🙂

bzunnka
autor
6. apr 2013

noooo super 😉 tesim..tesim 😀
no neviem ako nase deticky vydrzia,my niekedy v kociari spime,niekedy s nim bojujeme,tak vobec neviem,co mozem ocakavat...chcela som pomaly krpateho tahat z kociara von,aby si zvykol v nom nespat a hlavne,aby bol s inymi detickami,tak neviem,ci sa mi to podari,kedze vyzaduje este vela..vela spanku 😝
ale mozme na nejakom ihrisku posediet a uvidime,co sa bude diat 😝 napr.pri Zakladnej skole na Majernikovej je take male ihrisko,tak ked tam nebude vela deticiek,tak mozme tam..ked mate lepsi napad,tak kludne dajte vediet,mne je jedno,ja sa prisposobim a kludne mozme o druhej 🙂

natali444
6. apr 2013

Bzunnka, Adri_adri. To by bolo super na tej Majernikovej na ihrisku, to je v podstate koniec dlhych dielov, a ja to mam z tej strany 10 minut do kopca a som tam, moj maly spi vkuse v kociku, dobre tak ja tam budem o druhej v pondelok. Ja mam velmi zeleno cierny kocik a ciernu bundu. To je dobre ze deti su rovnako stare 🙂 My inak chodime stale na prechadzky do Liscieho udolia, kedze my byvame blizko, takze okolo domov a tak, a predvcerom sme s muzom spravili dokonca 17km az do centra okolo river parku az na Obchodnu a naspat.

bzunnka
autor
6. apr 2013

Tak to zavidim ked takto krasne spinka. My sme takto spali prvy s druhy mesiac a koniec🙂aj ja som minule bola v liscom udoli...isla som od juventy a dosla som az k bille🙂potom spat...
No memilu spravu som dnes nasla vyvesenu na vchodovych dverach..medzi druhou a stvrtou nam pridu menit vodomery 😖
Tak neviem ci by to vadilo,stretnut sa skor...dajte vediet🙂dik
Ak by to nevyhovovalo,tak mozme sa dohodnut na utorok🙂

adri_adri
7. apr 2013

Pre nas je skorsi cas uplne v pohode. Kludne aj o 11 tej, moze byt?

adri_adri
7. apr 2013

miroslawka2255 a andelok verime, ze sa k nam pridate 🙂 Vam to ako vyhovuje v pondelok?

bzunnka
autor
7. apr 2013

Moze byt o jedenastej v pohodke🙂

natali444
7. apr 2013

Tak ja teda bude tam na ihrisku o 11, pripadne troska neskor, uvidim ako budeme presne stihat, tak medzi 11-11.20. tesim sa. hadam tam s kocikmi nebude nikto ini takze sa lahko najdeme. Natalia

andelok
7. apr 2013

@bzunnka
@adri_adri
@natali444 Baby, ak chcete chodit na ihrisko, tak vam poradim nad Ternom je jedno dobre. Vyhoda je, ze tam nechodia psi, takze je to tam ciste. Jasne, ze je to skor pre vacsie deti (hojdacky, smyklavka a pod.), ale da sa tam posediet na lavickach (prip. v hravej kaviarni Hopsasa) a ked svieti slnko, tak je tam vyslovene teplucko. Chodi tam vela mamiciek. Tak skuste pozriet 🙂

natali444
7. apr 2013

@andelok ano to poznam, tam je pekne pri tych novostavbach, viem, ze tam je aj taka kaviaren pre deti, kde sa mozu hrat, ale asi v tomto veku je to uplne jedno kde sa clovek stretne, ked mali chudaci este ani sediet nevedia ha ha 🙂

bzunnka
autor
7. apr 2013

@andelok @natali444 @adri_adri @miroslawka2255
Baby...tak ktora moze..zajtra o jedenastej, skusime to ihrisko pri skole a uvidime🙂urcite pojdeme aj nad terno..uz som tam bola iba tak pozriet a vyzera to pekne. Len krpaty musia dorast🙂 my mame cerveny kociarik..adka ma svetlohnedy..natali xeleno cierny...urcite sa najdeme🙂

miroslawka2255
7. apr 2013

ok 🙂 snad sa nam podari dostavit 😀 my mame svetlomodry kociar

natali444
7. apr 2013

Tak sa vidime zajtra.

adri_adri
8. apr 2013

Super, tesime sa 🙂))

natali444
21. apr 2013

MIrka, Adka, Zuzka, stretko v utorok 23.4. o 13.00 na tom ihrisku? kto pride?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli