Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám mamičky na kočíkovanie v Prešove

bekka234
6. dec 2012

Ahojte Mamicky,som maminka prveho dietata rada by som spoznala dalsie mamicky v Presove kedze sme vychodniary ktory ziju v Bratislave - dubravke.Nikoho nepoznam som ani v jednom a ani v druhom meste mam 21r a Jasminka ma 9 mesiacov.Rada by som sa podelila o zazitky a skusenosti v dietmi. .prosim ozvite sa.dakujem polakova.

majulino
9. dec 2012

@bekka234 ahoj aj my sme sa sem pristahovali z trebisova a okrem majitelky bytu a manzelovho bratanca s rodinou nikoho nepozname, z ktorej casti presova si? Ja mam tiez prve dieta ma 16 mesiacov a vola sa Marosko 🙂 🙂 🙂

bekka234
autor
10. dec 2012

ahoj,byvame zatrial na sidlisku 3 konkretne mirka nespora,ale inac zijeme v Bratislave.

majulino
11. dec 2012

@bekka234 to je super aj my byvame na trojke na volgogradskej oproti tescu 🙂 a mate aj nejaky denny rezim? aby sme sa nejako stotoznili v case 🙂

bekka234
autor
13. dec 2012

tak vstavame o 9 rano ,okolo 1-2 ideme von a nic take ine.a vy?

majulino
14. dec 2012

my zaspavame cca okolo 11 az 12 a vstavame medzi 7 a 8 potom uz nespime no nie je pravidlom ze zaspava stale v rovnakom case napriklad teraz uz spi od 10:00
@bekka234 tak by sme s amohli dohodnut niekdy cez tyzden teda ak by ste chceli 🙂 ja vam dam aj cislo ak by sa nieco zmenilo 0948 218 098 a volam sa lenka

bekka234
autor
14. dec 2012

tak ano urcite by sme sa radi stretli, ale buducy tyzden sa ti este ozvem lebo s malou este potrebujem ist do Blavy na ortopedicke vysetrenie.tak urcite sa radi uvidime. 🙂 😉 😎 😀

majulino
15. dec 2012

@bekka234 super budeme sa tesit no asi to bude az po novom roku pocas sviatkov budeme v trebisove u svokra :(

bekka234
autor
16. dec 2012

jaaj no myslela som si tak mi budeme v Po ked odjdete tak date vediet.dnes ideme do Po tak cely tyzden este mame cas s a stretnut. ked sa bude dat.
😀

majulino
17. dec 2012

@bekka234 my odchadzame zajtra okolo 15:00 takze by sme mohli niekedy skor 🙂 co vy nato?

bekka234
autor
17. dec 2012

Prepac ale nesokoro som si to precitala tak,zajtra potom ja som na 7 objednana u zubara tak ti potom zavolam a dohodneme sa.:D

majulino
6. jan 2013

@bekka234 ahoj mamicka nechce sa vam ist zajtra alebo niekedy inokedy vonku? alebo k nam na kavu?

bekka234
autor
8. jan 2013

Ahojte,momentalne som xora tak o malu sa mi stara moja mamina.ked budem zdrava tak sa ozvem.

majulino
9. jan 2013

@bekka234 skore uzdravenie prajem 🙂

bekka234
autor
10. jan 2013

dakujeme v nedelu ideme naspät do Po, a planujem zacat chodit do fitka.:D

majulino
14. jan 2013

@bekka234 aj ja chcem ☹ zavolajak budete chciet ist vonku

majulino
15. jan 2013

@majulino prepac ale neskoro som nasla sms nemozme aj tak ist lebo majko v noci teplotoval tak neviem ci zubky ci co

majulino
15. jan 2013

@bekka234 prepac ale neskoro som nasla sms nemozme aj tak ist lebo majko v noci teplotoval tak neviem ci zubky ci co

bekka234
autor
15. jan 2013

V pohode my sme do konca januara na vychode tak dufam ze sa podari sa nam stretnut.

slniecko154
15. apr 2013

Mamičky z Prešova a okolie, je niečo, čo vám v Prešove chýba, nejaký obchod/služby a pod.? 🙂

majulino
5. aug 2013

@slniecko154 zda sa ze ziadne mamky z presova u nie su alebo im nic nechyba 😀 😀 😀 😀 mne u chyba nieco pre dei prirodne kuko alebo tak plus detske kutiky v obchode ak porebujem nakupit ( nar. v zlatnicve a poisovni a banke sme ich uz videli no co eke hyper alebo supermarkety? am by bodli viacej ci nie?

mmaarrttiinnaa
12. okt 2013

ahojte mamičky mam na predaj vstupenky do aquaparku delňa prešov ak by mal niekto zaujem sa ist s detmi vyblaznit dajte vediet podmienky a vsetko ostatne v IP

jasminam
11. nov 2013

ahojte mamicky 🙂 ja som z Presova 🙂 hladam niekoho na kocikovanie,som z centra PO.

m_5ka
30. nov 2013

Ahojte 🙂 ja som taktiez z centra 🙂 presnejsie sabinovska a nikoho tu nepoznaaaam ☹

lenuskajn
30. nov 2013

Aj ja som z trojky 🙂 tiez tu malokoho poznam

m_5ka
30. nov 2013

Ja nikohi kedze tu byvam len pol roka 🙂

zdenka287
9. dec 2013

Ahojte aj ja som z trojky a žiadnu mamičku tu nepoznám....ale dúfam že sa to zmení... 🙂

tatalin
11. dec 2013

ahojte 🙂 už ste sa niekto stretli? viem že je zlé počasie ale ja by som sa tiež rada stretla... všetky kamarátky nevydade v škole sedia :D čo vy na to? kedže je zlé počasie tak asi niekde dovnútra by sme mohli skočiť... bývame na čapajevovej a nepoznám tu v okolí ani detské centrá okrem toho čo je hneď pri nás a tam som ešte nebola :D

m_5ka
13. dec 2013

@tatalin ahoj..🙂 a kde je ta capajevova?

m_5ka
14. dec 2013

@tatalin byvam v podstate kusok od teba 🙂 na sabinovskej 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli