Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám maminu - kamarátku z Bratislavy

nika2212
15. máj 2014

Babule z Ba najlepšie II. a III obvod ja som z Vajnor rada si popišem,stretnem sa vyrazim do spoločnosti bez deti.Lebo cely den byt len s dietatom,detmi je vela a aj mi maminy musime vypnut no nie.Preto hladam kamaratku a vymienanie receptov,skusenosti ale aj na stretnutia na ihrisku rada pokecam o hocičom,pokavičkujem atd.Mam dcerku čo bude mat v July 3 roky je velmi živá niekdy až moc aj ona bude rada nejakym kamaratom či kamarátkou.Za všetky reakcie dakujem

coffea
15. máj 2014

@nika2212 ahoj som z Pk a nemam problem kedykolvek sadnut do auta. Mam synceka a mal uz 3 rocky

wickina
16. máj 2014

@nika2212 Ahoj ...ja mam rodicov vo Vajnoroch, cize zhruba raz do tyzdna som tam. Mozme vybehnut na ihrisko s deturencami. Mam 7 mesacneho chlapceka. Nie moc dobry partak pre tvoju dcerku, ale aspon my pokecame.

tatiana7777
19. jún 2014

@nika2212
@coffea caute, my sme na Kolibe ale auto mam takze neni problem, dcerka je spolocenska kazdy den vymyslam nejake aktivity. Ma 3r.

nika2212
autor
24. jún 2014

@tatiana7777 Ahoj kludne sa mozme dohodnut a niekam vyrazit budem rada dlho som tu nebola mala som odpojeny internet napis mi IP popiseme vymenime cisla mozme si volat a tak sa dohodnut lepsie ako tu

dadulkas
23. júl 2014

@nika2212 ahoj ja som z ruzinova mam trojrocneho syna a radi sa stretneme ,vidim ze cakas babo aj my mame teraz doma mesacneho chlapceka,budeme radi ked sa ozves

dhabi
10. nov 2015

Ahoj🙂 my s dcérkou bývame v Starom meste. Radi Vás spoznáme, mala na strasne rada deti, tak by sa potešila a ja kamoške tiež 🙂 môj mail: romankask@hotmail.com

Tu začni písať odpoveď...

Odošli