Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám maminu na spoločné kočíkovanie a cvičenie v Žiline

tanduliatko
15. dec 2012

Nájdu sa tu mamičky zo Žiliny na spoločné kočikovanie, prípadne na cvičenie? 🙂 😉

sunflower87
15. dec 2012

ahoj....no keď sa drobčekovi uráči konečne ísť vonku 😀 , tak určite rada pôjdem kočíkovať 🙂 aj cvičiť 😉

tanduliatko
autor
15. dec 2012

Super, malemu sa nechce vonku? Náš maličky zade nevydrži dlho v kočiku, ;) ;)

tanduliatko
autor
15. dec 2012

Ale samozrejme, že z bruška ho nikto len tak nevytiahne ;) ,)

sunflower87
16. dec 2012

@tanduliatko Šak práve, že mu je dobre teplúčko v maminke 😀

tanduliatko
autor
16. dec 2012

S tým teda nič nenarobíme, ja som tiež prenasala 😉

sunflower87
16. dec 2012

@tanduliatko no ja idem zajtra ku môjmu doktorovi, a potom asi už do nemocnice...to už je 9 deň po termíne ☹

tanduliatko
autor
16. dec 2012

🙂 🙂 🙂 Je mu veľmi dobre v brušku, ako tomu môjmu. Nám sa spustil pôrod len keď mi prepichli plodovú vodu. 🙂 🙂

melaniaa
17. dec 2012

čafte baby 🙂)) tiež by som rada s niekým kočíkovala, lepšie keď si človek s niekým na vychádzke pokecá a tak🙂)) @tanduliatko a z ktorej časti Žiliny si? my sme z Vlčiniec 🙂

tanduliatko
autor
17. dec 2012

Z bôriku , tie výškové paneláky bývalí amfiteáter 🙂 A ty si s ktorej časti Žiliny? 🙂

melaniaa
17. dec 2012

Vlčince 1. blízko krčmy Kazačok a panelák máme pri škole sv. gorazda ak ti to niečo hovorí 🙂

tanduliatko
autor
17. dec 2012

Moc na vlčince nechodím, mám tam len babku.

tanduliatko
autor
18. dec 2012

@sunflower87 ták to teda držím palce 🙂 🙂 🙂 Prajem aby sa narodílo zdravučke, kráásnučke 🙂))

melaniaa
18. dec 2012

@sunflower87 tak tak aj ja držím palčeky...potom sa ozvi!

tanduliatko
autor
19. dec 2012

@melaniaa aké veľké dieťatko máš? 🙂)

melaniaa
20. dec 2012

@tanduliatko tak pred dvoma týždňami sme boli na poradni, takže teraz môže mať tak 7,5 kila a viac 🙂 veľkosť neviem, dnes sa ho chystám odmerať, ale je to "puchroš" veľký 🙂)) inak pozerám že ten tvoj má už 7 mesiacov, jak dlho ti prespí v noci? mne spí momentálne 5-6 hodín ten prvý spánok a potom sa budí každé dve hodiny

tanduliatko
autor
20. dec 2012

@melaniaa Áno, my máme 7 mesiačného synčeka, je to taký malý čertík, prespí skoro celú noc, teraz sa mi zobudí ták dva krát v noci lebo má soplíky ale inač spinká super. Je to taký náš anielik, sám sa prehrá, neplače. Môžme isť na prechádzku niekedya pozreme si osobne tie naše bábätka 🙂 🙂

melaniaa
21. dec 2012

@tanduliatko jaaj tak to je fajne že ti prespí celú noc už sa toho aj ja neviem dočkať hehe 🙂 inak s tou prechádzkou to necháme asi až po novom roku - sa nedá cez tieto zhony Vianočné 🙂 inak prajem Veselé Vianoce a Šťastný Nový rok 🙂

tanduliatko
autor
21. dec 2012

Aj ja prajem prijemne sviatky ;)

melaniaa
7. jan 2013

taaak čooo žije to tu alebo sme tu stále len my dve? 🙂

hope80
22. jan 2013

ahojte
ja mam 8mesacneho chlapceka rada sa pridam...ale asu az ked prestane snezit 😀 a som da sa povedat z vlciniec

evkosca
19. feb 2013

zienky...kto by ste mali zaujem o cvicenie, tak bude od marca v Leviku kalanetika... http://www.mclevik.sk/
cena je 15e/8cviceni a vedia zabezpecit aj strazenie...

srdiecko3
9. apr 2013

Ahojte, ja som tiez z Vlciniec III, zo Zvolenskej, kocikujem zatial sama a mam 2 a pol mesacnu dcerku. Dajte vediet ak este hladate niekoho na spolocne kocikovanie a debaty pocas prechadzok 🙂

srdiecko3
10. apr 2013

A zabudla som na mailik srdiecko13@gmail.com

Tu začni písať odpoveď...

Odošli