Hľadám niekoho na spoločné kočíkovanie v Krasňanoch

zvedavec1
16. mar 2011

Ahojte, hladame so Stelou spolocnost na kocikovanie v Krasnanoch, resp. v Raci 😉

pink_lady
16. mar 2011

@zvedavec1 ak som dobre pochopila clenenie BA tak Krasnany patria sem https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/je-tu-niekto-kto-byva-v-novom-meste-v-bratislave/ ak nie tak nic 😅

zvedavec1
autor
16. mar 2011

@pink_lady no Nove mesto to sice je...ale za Cast Raca...a do Noveho mesta je to tak 10 min aspon autom- to povazujem POlus a tak.

kathynka
21. mar 2011

@zvedavec1 ahoj...ku figaru ti je asi velmi daleko, ze? ja tam opatrujem 2 dievcatka - sophiu (3r) a lauren (6mes) a rady by sme sa sli s niekym obcas prejst...

zvedavec1
autor
21. mar 2011

@kathynka ahoj...ani nie- chodime peso aj tam cez Vinohrady. Posli mi cislo do IP a mozme sa dohodnut 😉

kathynka
21. mar 2011

@zvedavec1 no oni byvaju v novej obytnej stvrti nad sliacskou ulicou, vola sa to vinohradis...

cidrica
2. aug 2011

ahojte aj ja hladam v Krasnanoch spolocne kocikovanie nepoznam tu nikoho rada by som priala spolocnost 🙂

nina55
9. sep 2011

@cidrica skus nabehnut na ihrisko na Kadnarovu ul. (myslim to pri skole) tam si partacku 100% najdes.

ladybaby
20. feb 2012

ahojte, je tu nejaka mamina z krasnan, ktora by chcela s niekym pokocikovat baby?

barborkamar
23. máj 2012

@ladybaby ahoj...aj my bývame v krasňanoch a ani ja nemám s kým chodiť kočíkovať 🙂

tina1711
31. júl 2012

Prave som sa nastahovala je tu nejaka mamicka na spolocne travenie s detmi?

nez
18. feb 2014

helou...obnovujem temu 🙂 niekto z krasnan na kocikovanie ?