Hľadám niekoho zo Semerova

suesuesue
1. dec 2018

Chceli by sme sa tam presťahovať a mala by som par otazok...prosim ozvite sa

lindusss2016
2. dec 2018

@suesuesue ahoj, my sme hned vedla, ale mozno viem poradit

suesuesue
autor
2. dec 2018

@lindusss2016 kde vedla?
Chcela som sa.spytat na skolu a skolku mam dve male.deti tak ako to tam vyzera aka.uroven a tak

lindusss2016
2. dec 2018

@suesuesue čechy
Do skoly som tam chvilku chodila, skolku nepoznam. Ale podla mna to tam bohvieco nebude. Vela romov. Ja budem deti ircitr vozit do NZ, ked dorastu do skolky.

suesuesue
autor
2. dec 2018

@lindusss2016 hm nepoznam to tam len co domy chodime.pozerat ale videla som tam par romov a tiez mi napaadlo ze ich je tam.dost... prave tomu som sa chcela vyhnut denne ich vozit do skoly... ked jeden chory aj toho tahat a tak...

lindusss2016
2. dec 2018

@suesuesue tak ked som bola decko ja, semerski romovia boli prisposobivi. Teraz to tam vyzera drsnejsie trosku.

suesuesue
autor
3. dec 2018

@lindusss2016 a mozem vediet kde byvas teraz? Ja uz nvm kam sa presťahovať...zufala som uz.chcem aspon ako tak prirodne prostrrdie...

lindusss2016
3. dec 2018

@suesuesue my sme hned vedla - obec Čechy
Dedina bez romov, nekradne sa tu, ludia v pohode, mame funhl nove detske ihrisko, tenisove kurty, lyziarsky vlek. V lete je tu krasne, vsade okolo su lesy. Ale je to mala dedinka, nemame skolu a ani skolku. Ja mam este malicke deti, takze nam to nevadi. Casom ale budeme musiet riesit, bud do Zamkov dochadzat alebo sa prestahovat. Od nas je vraj dobra skolka na Kolte, to su 4km. Ale ja by som deti nedala nikde do dedinskej 😕

lindusss2016
3. dec 2018

@suesuesue a ako vy pracujete, kde?

suesuesue
autor
4. dec 2018

@lindusss2016 no ja mam 4rocnu a 10 mesacneho... a sme teraz v sali... a bojim sa z mesta kde sme.zvyknuty ze mame vse obchod kurzy kam.s.detmi chodim.az aj akcie sem tam pre deti. A manzel chcel aj cechy ale to je uz pre nas moc osamote... a obavam sa toho ze vozit deti do skoly potom ako sa budu socializovat ked vsetci kamarati budu v zamkoch a ci je niekto vobec v semerove alebo tak s kym by sa mohli hrat... to su moje obavy. Manzel chodi robit vsade i ked firma je u nas v meste.ale tak casom musi aj tak zmenit zamestnanie.len chceme odist niekam trochu k prirode...