Hľadám parťáčku na kočíkovanie v Leviciach

ladytt
8. nov 2011

Ahojte! hladám si parťáčku na kočíkovanie v Leviciach. Bývam na Vinohradoch, ale nie som pôvodne z LV, a preto tu dokopy nikoho nepoznám 😒 Mám 8 mesačného chlapčeka a väčšinou chodíme sami dvaja, ale nebaví to uz ani mňa ani jeho, začína mať obdobie, keď sa aj v kočíku nudí keď nevidí deti, zvieratá.... no bolo by veselšie keby sa niekto našiel na spoločné kočíkovanie. Keď sa niekto ozve budem veľmi rada, pekný deň všetkým!

bucecka
24. nov 2011

jeeej ahoj, ty si moj clovek, lebo ja som tu tiez len pristahovana od maja a nikoho tu nepoznam, ja som rodila teraz v auguste, tiez mam chlapceka, no byvam na rybnikoch, ale mohli by sme sa dakde v polke cesty stretnut 🙂 a pochodit dakde. Co ty na to? Ja tu tiez na nete skusam dakoho najst, nech sama s Drobcekom nechodim, tak ak by si mala zaujem, tak mi napis, tiez budem rada, ze dakoho poznam, papa

ladytt
autor
25. nov 2011

@bucecka Jej super, to som sa potešila, že konečne niekto sa našiel. Ja chodím aj dolu na Rybníky, mám tam svokrovcov, tak sa môžeme niekedy dohodnúť a dáme stretko 🙂

bucecka
25. nov 2011

@ladytt no to by bolo super, tak sa dajako dohodneme

ladytt
autor
26. nov 2011

@bucecka A kedy chodievate von? A s kadiaľ si sa sem presťahovala? Zvedavá som sorry 🙂

bucecka
27. nov 2011

no von chodime tak okolo pol druhej, druhej, dakedy aj o stvrt na dve a sme von pokym uz nemrznem, hehe. No ja som z Oravy, vydala som sa tu, ale neplanujem tu dlho ostat, este do leta a pojdeme dufam tata. A ty si odtialto, ci si sa tiez pristahovala?

ladytt
autor
27. nov 2011

@bucecka Ja som z Kremnice, tiež som sa sem prisťahovala (vydala). A nepáči sa ti tu? Aj my chodíme tak približne okolo 2 🙂