Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám si kamarátku - maminku zo Senca

nikustekv
23. mar 2014

Ahojte ....pred par mesiacmi sme sa prestahovali do Senca a nemam tu ziadne kamaratky a bola by som rada , keby sa mi ozvala nejaka maminka , s ktorou by sme chodili spolu s detmi na prechadzky , kocikovat a aj na kavicku 🙂

kristinka1412
24. mar 2014

Ahoj, ja som sice z Malinova, ale tiez tu nikoho nepoznam a bola by som rada, keby som niekoho spoznala...

nikustekv
autor
24. mar 2014

Ahoj 🙂 A chodievas niekedy aj do Senca ? Ak by si chcela , tak sa mozme niekedy stretnut ... ;)

dena989
26. mar 2014

ahoj ja bývam v senci, pri striebornom jazere. Chodím sa tu na okolí prechádzať prípadne na pešiu zonu.

nikustekv
autor
26. mar 2014

Ahoj ...Tak to je fajn , lebo Ja som kazdy den na pesej 🙂 Tak ak budes mat naladu , chut , mozme sa dohodnut a niekedy sa stretnut a poprechadzat sa 🙂

ejuska13
26. mar 2014

Ahojky. Ja byvam tiez v Senci. A tiez by som sa rada stretla a ku Vam pridala. Isla pokocikovat,porozpravat , posediet pri kavicke. 🙂 Budem rada ak sa ozvete.

nikustekv
autor
26. mar 2014

Ahoj Ejuska 🙂 samozrejme , aj Ja budem rada ..musime sa uz len nejak dohodnut 🙂 kam chodievate na prechadzky? Ja chodim casto do parku , tam kde je amfiteater , aj pri Slnecne jazera ....

domusinkaa
26. jún 2014

Ahojte tiež som zo Senca a hľadám si kamošku na kočíkovanie a kavičky mám 5 mesačného synčeka. Budem veľmi rada ak sa mi ozvete lebo tu nepoznám žiadnu maminu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli