Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám si kamarátku v Podunajských Biskupiciach

marcy77
25. aug 2012

Ahojte, mám 34 rokov, 7 ročného chlapca a hľadám si kamarátku z Podunajských Biskupíc. Presťahovali sme sa sem pred pár mesiacmi, ale stále som nenašla
nikoho, s kým by som mohla pokecať o bežných radostiach aj starostiach, ísť na kávu, prechádzku alebo niekam s deťmi, ktoré by sa mohli spolu zahrať. Budem rada, ak sa niekto ozve.

zumbadance
25. aug 2012

vela zdaru 🙂 niekedy je to tazsie najst si kamosku,ked sme vydate a mame deti. 😝

elus
30. aug 2012

Ahoj rada s tebou pokecam,som zo Samorina,takze to mas na skok 🙂

marcy77
autor
31. aug 2012

@elus
Ahoj,
až taký skok to nie je 🙂 , jedine cez víkend. Máš detičky? Môj malý ide teraz do druhej triedy.

elus
31. aug 2012

Mam dvoch certikov,styri apol a trojrocneho.

marcy77
autor
17. sep 2012

Naozaj sa nikto nenajde na voľný čas pre mňa a môjho syna? ☹ Niekto, kto je blízko nás a má chlapca približne vo veku 7 - 8 rokov? Tak veľmi by sme sa potešili 🙂 Malý sa nemá s kým bicyklovať a ja pokecať ....

zabulka1
19. okt 2012

@marcy77 ahoj mi sme z podunajskych biskupic maly bude mat sice 3roky ale pokial ma tvoj rad auta a icykel tak by si rozumeli a mi by sme boli s chlapcom lebo okolo nas su same baby daj vediet 😵

marcy77
autor
22. okt 2012

Ahoj,
môj syn je už školák a tvoj ešte asi len začne chodiť do škôlky, oni by sa veru nezahrali. Je medzi nimi veľký vekový rozdiel. Všade okolo sú deti do troch rokov, naozaj ešte maličké. Skús vybehnúť len na pieskovisko pred dom a uvidíš. Starších chlapcov niet. 😒 Aspoň v našom okolí.

marcy77
autor
18. jan 2013

Nájdem maminu so 7 - 9 ročným chlapcom z Podunajských Biskupíc?

slunce3
30. jan 2013

Ahojte je tu mamina s 4-5 ročným kinderkom alebo dvoma troma :D? Trošku deti poprehánať po vonku keď už sa nám otepluje Moja má 4roky a nemáme kamarátov mimo škôlky :(

slunce3
30. jan 2013

Ach ja teľa, Som kúsok od teska :D

meiwe
30. jan 2013

Ahojte my sme z Podunajskycg od Tesca, nikoho tu nepoznam az na susedu=) Maly ma 6 rokov a je zdravotne postihnuty , a teraz cakame s priatelom malu fazulu, ak bude mat niekdo chut na prechadzku na jar, v lete tak budeme radi=)

marcy77
autor
12. feb 2013

Žiadne mamičky so staršími chlapcami, takými školopovinnými? Synovi aj mne by parťáci padli vhod. Stále sme nikoho nespoznali.

sevi
15. feb 2013

@marcy77 ahoj ani mi nespadame do podmienok výberu ☹ syn má 6r. Sme z biskupic.

marcy77
autor
16. feb 2013

@sevi ahoj, neber to ako podmienky výberu, len škôlkár a školák má rozdielny režim. Tak preto školopovinné. Aby tí dvaja mali o čom debatiť. A chodí tvoj syn už do školy?

sevi
16. feb 2013

@marcy77 ok. Tak nič. Od septembra ide do školy. Prajem úspešne hľadanie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli