Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám si kamarátku z Dunajskej Lužnej

ojedinelydruh
8. jan 2013

ahojte,hľadám kamarátku v Lužnej,presťahovali sme sa s rodinkou a nikoho tu nepoznám,občas zbehnúť na kávičku a dobre pokecať🙂)

betis84
10. jan 2013

@ojedinelydruh ahoj ja som tiez z luznej a mam 3mesacnu dcerku.odkial ste sa prestahovali my tu byvametri roky.

ojedinelydruh
autor
11. jan 2013

ahoj, my sme z Bratislavy..rd sme postavili neďaleko jazera (Nové Košariská). Bývame tu s rodičmi a aj s priateľom. Jeej, takže čerstva maminka,gratulujem!🙂

betis84
11. jan 2013

dakujem aj ja byvam nedaleko jazera.A ty este neplanujes babo?

ojedinelydruh
autor
11. jan 2013

@betis84 no tatko by sa určite potešil,ten sníva o malom vnúčatku🙂 žiaľ v blízkej budúcnosti ešte nie, min. rok bol náročný a musíme sa dať trošku do poriadku, po zdravotnej stránke aj finančnej, bývaš niekde v okolí Manga?

betis84
11. jan 2013

nie ja byvam smerom od manga ked ides k fantazy baru.ved mas este cas a pracujes?

ojedinelydruh
autor
11. jan 2013

@betis84 asi viem kde,tak to nebývaš ďaleko🙂 nie nepracujem,mala som min. rok zdravotné problémy a kolegyňa ma medzi tým vysáčkovala..školu som musela prerušiť takže úplne super..teraz som už v posteli zababušená, strašne som uzimená:/ ako sa vola dcérka?

betis84
12. jan 2013

@ojedinelydruh tak doma odychujes.Vola sa Lianka a bude mat tri mesiace je to vytuzene dieta.od kedy tu byvas?

ojedinelydruh
autor
13. jan 2013

pekné meno má🙂 to ti verím, určite si veľmi šťastná! aj ja by som chcela🙂) vieš čo,minulý rok v lete sme sa presťahovali dá sa povedať. Ešte nemáme všetko hotové, robíme skoro všetko sami aj si zháňame tak to dlhšie trvá..aj si si zvykla tu na bývanie?

betis84
13. jan 2013

hej zvikla ja som predtym chodila do prace a domou som sa chodila viac menej len vyspat.A teraz mi jeobcas aj dlho ale v pohode v lete tu je super .

ojedinelydruh
autor
13. jan 2013

@betis84 tak v lete to tu nemá chybu,ja som si nevedela zvyknúť na to ticho. Aj mne je dlho a hlavne keď som sama doma. Akurát pečiem koláč,som zvedavá aký bude. Odkiaľ si pôvodne?

betis84
13. jan 2013

Ja som povodne s topolcian potom sme s manzelom byvaly pät rokou v trencine a teraz v maji to budu styri roky byvame tu.Mne sa to ticho pacilo hned od zaciatku ked som bola cely den medzi ludmi tak som bola rada ze tu bol klud.aky je kolac podaril sa?

ojedinelydruh
autor
13. jan 2013

@betis84 robila som ho prvýkrát, mužská časť si ho veľmi pochvaľovala..hrnčekový-makový s lekvárom a čokoládou. ja som tiež rada,že už nie som v Ba,kľud je tu, ďalej od hlavnej cesty,nikto ťa neruší,hlavne susedia proste super. Čo máš na pláne cez týždeň?

betis84
13. jan 2013

vies co ani nic v utorok by mala prist zanami moja mama. a ty? a kde to byvas?niekde v tej prvej ulicke od hlavnej?

betis84
13. jan 2013

tak to sa ti potom podaril 🙂

monika2712
13. jan 2013

Ahoj, mozes napisat aj sem, par mamiciek z luznej to tam cita.. https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/su-tu-uzivatelky-z-dunajskej-luznej/

ojedinelydruh
autor
13. jan 2013

@betis84 pečenie ma baví,pokiaľ sa mi nikto do toho nemontuje🙂 Dokopy tiež nič,zajtra musím požehliť haldu veci čo som dnes poprala a ku kaderničke idem. A v stredu mám isť pomôcť tatovi. Ako je reštika Mango tak za ňou sú dve uličky..tak v tej druhej uličke skoro na konci máme pozemok. Osada Bartoš sa to volá(aspoň myslím)

betis84
14. jan 2013

@ojedinelydruh viem kde to je a nemate nahodou taku bledu fasadu so zelenou?to aj mna vtedy bavi musim mat pokoj.

ojedinelydruh
autor
14. jan 2013

to je domček vedľa na pozemku, hneď za ním je jediný modrý domček a vedľa modrého máme my dom.aký si mala dnes deň?

betis84
14. jan 2013

ja v pohode boly smalou vonku a ty?viem kde viim nan s okna ja byvam v ulicke pred tebou.

ojedinelydruh
autor
14. jan 2013

@betis84 ja som bola v Ba u kaderníčky a upratovala som doobeda. to fakt?🙂

betis84
14. jan 2013

hej.Ku kadernicke sa aj chystam len neviem kedy sa tam dostanem dufam 🙂 ale nam pekne nasnezilo som dnes aj sneh odpratavala ked som chcela ist von s kocikom

ojedinelydruh
autor
14. jan 2013

aj ja som odpratávala sneh a so psom som sa hrala..aj mne sa to páči, len škoda,že sa má otepliť už zajtra. Ja som dnes utekala na vlak,skoro som nestihla ako som sa brodila snehom 🙂 inak ja som Lucia...🙂

betis84
14. jan 2013

tak to si mala peknu prechadzku 🙂 nasim psom sa pacila ta kopa snehu som ich ani do vnutra nevedala dostat.jasom Betka 🙂 a co porabas zajtra?

ojedinelydruh
autor
14. jan 2013

@betis84 teší ma!🙂 akých máte psíkov? ani nič dokopy, zajtra mám voľný deň

betis84
14. jan 2013

@ojedinelydruh aj mna yorka,shi-tzua anglickeho buldoga vsetko su fenky. A ty?tak ak sa ti bude chcie t tak dobehnni.

ojedinelydruh
autor
14. jan 2013

@betis84 aj sa znesú spolu,keď sú obe fenky? my máme vyžlu,tiež je fenka..rada, veď sa zajtra dohodneme.

betis84
15. jan 2013

v pohode sa znasaju su polu od mala.tak my sme uz hore napis ked budes chciet prist 🙂

ojedinelydruh
autor
16. jan 2013

@betis84 pekný večer prajem🙂 prepáč, že som sa neozvala včera, len som mala toľko toho,že som sa až dnes podvečer zastavila konečne..zajtra konečne kľud! 🙂 ako sa máš? 🙂

betis84
17. jan 2013

ahoj dobre sa mame ale nam to pekne snezi uz som dva krat bola sneh odhrabavat stale snezi asi budeme dnes len doma aby sme s kocikom nezapadli 🙂 a t ako?

ojedinelydruh
autor
17. jan 2013

@betis84 ja som tiez akurat sneh odhrabala,idem este psa vyvencit,lebo je besna 🙂 inak strasne znicene po vcerajsku..v pondelok idem na moj prvypracovny pohovor tak drz palceky!🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli