Hľadám si kámošku z Ružinova

majusa4444
24. máj 2012

najde sa tu fajn mamicka na travenie volneho casu s detmi? mam dve deti..skoro dva a skoro pat rokov.. nemam tu zatial ziadne kamosky..

babeto
26. máj 2012

@majusa4444 Ahoj, tiez byvam v ruzinove a zatial tu mamicky nepoznam. Teraz zacinam s dcerou chodit na ihrisko ( ma 16mes.), takze sa este otukavame 🙂. Navstevujeme ihrisko pri Retre, kam to mame najblizsie, par krat sme zasli na ihrisko pri Cultuse (Kastielska ul.) alebo k Štrkovcu. Nase deti maju asi este dost rozdielne denne rezimy, ale rada sa s Tebou stretnem.

chouette
4. jún 2012

@majusa4444 Ahoj, nasi su 3,5 rocny - syn a 1,5 rocna dcerka, sme pri Retre, radiu Viva, pripadne sa ozvi cez priamu postu

zizza
11. jún 2012

@majusa4444 Ahoj, mam 10-mesacnu dcerku, rada s tebou niekde stretnem ;) z ktorej casti ruzinova si??? Ja som pri hoteli Nivy...

martynnka
11. jún 2012

Jeeej, to je super tema 🙂 ja este len cakam babatko a teraz mi zacala materska, tak som zistila, ze som tu vlastne sama, lebo nikto z mojho okolia tu v BA este nema deti, cez den su v praci a rodinu s muzom nemame v Bratislave. Tak ja sa este na ihrisko nechystam, zatial len kocikovat, ked bude malinky na svete 🙂 Byvame pri City hoteli...

majusa4444
autor
12. jún 2012

no ja byvam na dulovom namesti ... skoda ze vy ste az pri retre..mam to od ruky...von chodim na ihriska tu naokolo... a nemam tu ziadnu spriaznenu dusu..tak skusam touto cestou ci sa nenajde nejaka maminka ako ja 🙂

natalii6
20. jún 2012

@majusa4444 ahoj ja byvam nedaleko dulaku a z videnia ta poznam 😉

majusa4444
autor
20. jún 2012

ano?? :D tak ja sa neviem nejak velmi rozpametat ale tvoj malicky mi je povedomi :D