Hľadám týranú mamičku na spolubývanie

syl80
2. máj 2012

Ahoj, dufam, ze ma MK nezrusi a tato diskusia tu zostane. Mozete mi pisat aj interne a prosim prispevky piste k veci.
Som tyrana zena s 18mes. dietatom s financnymi problemami, rada by som nasla mamicku s podobnym `osudom`, ktora ma chut zit a dat dietatu stastny zivot, tym ze sa osamostatni od muza. Vo dvojici (s detmi vo stvrorici) by sme to lahsie zvladli. Rada by som sa osamostatnila a nasla si podnajom, ale sama to neutiahnem, kedze som stale na materskej (cakam ci dieta vezmu do jasli a isla by som robit). Pripadne ak by niekto vedel o lacnom podnajme v BA budem vdacna. (MK neber to ako inzetar, som zufala a toto je mozno cesta kde najdem nadej) dakujem

sisaha
2. máj 2012

@syl80 dufam, ze sa ti niekoho podari najst..Urobila si spravne rozhodnutie a taketo by mali spravit vsetky, ktore na to nemaju odvahu. Drzim ti silno palce. 😉

syl80
autor
4. máj 2012

Ahojte, nikto nic?

lujza123
4. máj 2012

@syl80 skus si hodit inzeraty na www.spinkaj.sk , www.roommates.sk , www.spolubyvanie.sk , www.reality.bazos.sk je to zadarmo a urcite sa ti niekto ozve, je to super napad tiez som tak byvala aj s dcerkou, je to fajn lebo si mozete aj postrazit deti navzajom , drzim palce neboj urcite to pojde 😀

nibiru
4. máj 2012

@syl80 ahoj ak by sa ti nepodarilo niaku najst zbehni na magistrat mesta bratislavy alebo priamo na ubytovnu na kopčianskej ulici a vypiš žiadost o ubytovanie ak maju volne hned ta vezmu najomne je tam cca 150€ aj s dietatom a zmluvu mas na 5r stym že je vätčia šanca dostat socialny byt.ja viem že nieje ideal kopčianska ulica ale ked zavreš dvere može ti to bit jedno hlavne že maš kde byvat.pokial vysvetliš situaciu možno bude vätčia šanca.ak by si chcela ist do krizoveho centa tam sa plati tiež okolo 150€ ale je to len na pol roaa peniaze musis zaplatit hned pri nastupe kamoska ked takto zostala na ulici s dcerkov uplne ma to vytocilo kedze bol tyzden pred materskov nevzali ju chapes a že krizove centrum tak bola u nas.

alice107
4. máj 2012

@syl80 skus kontak na centra pre zeny v nudzi.su urcene prave pre zeny v tvojej situacii.
www.centrumnadej.sk/uplauds/images/kontakty_201...

strawberry17
14. máj 2012

pre info - dnesna odpoved z ubytovne Kopcianska:
Dobrý deň,
naše ubytovacie zariadenie sa nachádza v Petržalke a poskytujeme ubytovanie rodinám s nezaopatrenými deťmi s trvalým bydliskom v Bratislave a odchovancom detských domovov do 35 rokov veku. Je potrebné podať si žiadosť o ubytovanie, ktorá je prístupná na webovej stránke mesta www.bratislava.sk. Táto žiadosť sa posudzuje podľa kritérií Všeobecne záväzného nariadenia hlavného mesta SR Bratislava č. 1/2006. V prípade splnenia kritérií je žiadosť zaradená do zoznamu žiadateľov a čakacia doba je cca 12 mesiacov.

strawberry17
14. máj 2012

@syl80 odpovedz mi prosim na internu postu, ktoru som ti pisala predvcerom
este napisem za syl, kedze som v rovnakej situacii, krizove centra so stale beznadejne plne, a tiez je tam vela podmienok co treba spnit, a chapem, ze syl chce aj normalnejsie byvanie ak sa da, napr. ten byt viacere mamicky spolu ak este nejake su, nech sa ozvu mne do IP, hadam sa tu dovtedy ukaze aj syl, podla toho kolko nas bude by sme skusili prenajat si ten byt...

indapich
14. máj 2012

Drzim palce mamicky

syl80
autor
19. máj 2012

Ahoj, dakujem tym, co sa mi ozvali a snazia sa pomoct... Neviete niekto o nejakom lacnom ubytovani uz pre dve tyrane mamicky s 2malymi detmi? staci nam aj jedna velka izba na zaciatok...Bratislava, pripadne blizke okolie. Budeme vam velmi vdacne!

bakala
5. sep 2012

Ahoj,ak si este nenasla vhodne byvanie ponukam viem o moznosti byvania v stvorizbovom byte pre obe za 150Eur. A da sa aj dohodnut

strawberry17
29. sep 2012

@bakala prosim ta odpovedz mi SURNE na IP, dakujem

toronto5pm
28. jan 2013

nemozem nereagovat,mal som to spravit uz davno.Byvam sam rodinnom dome v Povazskej Bystrici v tichej casti,s velkou zahradou s detskym ihriskom .Byvanie je pekne , ciste , po celkovej renovacii a vhodne pre vychovu deti.
Mamicka v nudzi by tu neplatila.Jedina vec na platenie je vyhrievanie -kolko spotrebuje tolko zaplati.Ziadne skryte poplatky --vsetko ostatne platim ja.Som na inval. dochodku,takze mozem pomoct pripadne s dohladom na dieta.

tel. c. 0949 - 843 -292
swim_fan4@hotmail.com

miroslav

katka2309
9. feb 2013

@syl80 ahoj, uz ste nasli byvanie? a hladate iba v BA....mozno by sme vedeli pomoct, ale na strdnom Slovensku. daj vediet, ci to este potrebujes. drzim palce.

tinushka13
9. feb 2013

Keby som mohla tak hneď by som uvolnila aspoň jednu izbu aby som pomohla.. toto sa tak strašne zle číta a nie to zažívať takú situáciu.. ☹ ☹

gucccinka1
4. dec 2013

Ahoj mozem ist s vami s malou dcerkou tiez byvat?

adri266
4. dec 2013

@gucccinka1 asi by si mala napisat priamo sukromnu postu, lebo je mozne, ze si tuto odpoved neprecita ten, ktoremu si to urcila. Skus napisat dole pod prispevkom, na ktory odpovedas, kliknut na Odpovedz, tym padom sa to zobrazi danej osobe v poste, alebo mu posli internu postu, t.j. kliklni na tu obalku.

vela stastia

silviajavorska
14. jan 2014

@syl80 ahoj ja by som na tom podobne mohli by sme si pomoct napis mi na mail silvia.javorsk@gmail.com
alebo mas facebook? siska Hlavačova

marcelina89
14. mar 2014

@syl80 ahoj,ja som v podobnej situacii,haladam byvanie ,moja mailova adresa Soffiaa1@azet.sk Budem rada ak sa mi ozvete.Dakujem

salonka9
25. sep 2014

som tiež s podobným osudom - podarilo sa mi odísť od neho.
Mám voľnú 1 izbu pre ženu s dieťaťom (alebo aj bez neho) s podobným osudom.
Podmienka : nefajčiarka, byt v Malackách.
v prípade záujmu poslať IP.

sunninka9
10. okt 2014

Ahoj som v podobnej situácii a taktiež hladam bývanie.mám vsak momentálne 2 týždňového chlapčeka.

roamers
11. okt 2014

Vsetkym mamickam drzim palce, ste urobili velke spravne rozhodnutie, teraz uz len drzat smer a caka vas lepsi a stastnejsi zivot pre Vas i Vase deticky. @toronto5pm existuju stale ludia s velkym srdcom a spravnymi hodnotami, sklanam sa pred Vasou ponukou, urcite sa Vam dobro v zivote vrati 😁.

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
citronade
30. okt 2014

zatial najlepsia tema co som tu stihla vidiet.

lobotienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz