Hľadáme kamarátov v Dunajskej Lužnej

danuty
11. apr 2012

ahojte maminky je tu daka z dunajskej luznej alebo okolia ? ja som sa s malym lucaskom 10m. nastahovala v aprily a hladame kamaratov lebo cez den nevieme co od dobroty 🙂

paris3
18. máj 2012

ahoj! nemas k dispozicii auto? ja byvam 15 km z Luznej 😒 tiez sme sa teraz stahovali z BA....

jaslicky
27. máj 2012

Sukromne detske jasle Ivanka pri Dunaji, prijimaju deticky.
Pre 1 - 3 rocne deti
Opatrovanie: hodinove, poldenne, celodenne
Kontakt: 0908 542 232
Mail: info@jasle-tomajerry.sk
www.jasle-tomajerry.sk
Tesime sa! 😉

nikuska265
27. máj 2012

ahoj. my bývame tiež kúsok od DL - vo Hviezdoslavove

romca88
11. jún 2012

ahoj my sme z luznej... :D

kacenaba
28. aug 2012

Ahoj, ja som sa nastahovala do Dunajskej Luznej uz asi ored dvoma rokmi, tiez som na materskej,od aprila. Mam na Vas otazku, vie niektora o jasliach v Luznej??Dakujem

monika2712
28. aug 2012

@kacenaba jasle su tu tusim len jedny, anglicke, Little kitten sa volaju.

kacenaba
28. aug 2012

dakujem, tie som nasla, ale beru deti len od 18 mes.

mima1981neu
25. feb 2013

Ahojte hladam si kamosky na stretko, kavicku, prechadzky som sama manzel je stale prec, ak mas cas a chut ozvi sa budem sa tesit.

miska743
28. feb 2013

@mima1981neu :ahooj

shopvick
13. mar 2013

ahojte mamicky a buduce mamicky z Dunajskej Luznej, mame pre vas skvelu ponuku latkovych plienok a potrieb k pouzivaniu latkovych plienok s osobnym odberom alebo dovozom k vam domov zadarmo a samozrejme aj ponukame osobne konzultacie ak by ste mali zaujem 🙂

yvonn
21. mar 2013

ahojte, v DL mame myslim az 4 sukromne jasle/skolku nie len tie anglicke Little Kitten.. okrem toho je Dunajcek /chodi tam moj syn od 2,5r a som max.spokojna/, potom je Jahodka a este Šikulko..uricte vsetky najdes aj na nete..

ovecka84
9. máj 2013

Ahojte, prepacte za spam, prosim tymto o POMOC! budem vdacna za akukolvek info, prosim majte oci otvorene pri prechadzkach s vasimi drobcekmi. moja dcerka velmi velmi smuti :(

xeniasr
16. aug 2013

@danuty Ahoj, ja tu byvam v DL 2 roky a mam 2,5 rocneho synceka. Chodime na ihrisko, mozeme sa tam stretnut.

xeniasr
16. aug 2013

@nikuska265 Ahoj, ja som priamo v Dunajskej Luznej, nie tak dlho, ale velmi spokojna a mame 2,5 rocneho syna. Mozeme sa stretnut v Mastali, je to super aj pre deti aj mamicky, ihrisko oplotene a preliezacky, mozeme ich pozorovat a nebat sa a dat si kavicku.

xeniasr
16. aug 2013

@kacenaba Ahoj, nasla si tie jaslicky. Ja som v Luznej 2 roky a maleho chcem dat do skolky. Sme tu spokojni, velmi.

kacenaba
16. aug 2013

@xeniasr Ahoj našla, malá už aj chodí do jasličiek DC Jahôdka. Veľmi je spokojná aj my. 🙂

veronikaxy
17. aug 2013

Ahojte mamicky, sme relativne cerstvo pristahovani do DL a mame 17 mesacnu dcerku a 13 rocneho zbojnika. S Miskou podnikame vylety na bicykli, vela sa kocikujeme, jazdime na kupaliska ( lipot, zlate piesky, senec ...sme otvorene akymkolvek vyletom) Velmi ma potesi, ak by ste sa niektora/re k nam pridala/li.

nikuska265
26. aug 2013

@xeniasr Ahoj! mohli by sme tam niekedy zájsť, ja budem rada, aspoň budeme mať nejaký program a spoznám ďalšiu mamičku 🙂

gretkag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandrusa
11. dec 2013

Ahojte aj ja som z luznej

daduska666
2. feb 2014

Aj ja som z Dunajskej Lužnej........byvame na Novej ulici v casti Nové Kosariska, máme 3 mesacne babatko a chodime na prechadzky kazdy den o 14:00 kto ma chut pridat sa na kocikovanie???

sandrusa
7. mar 2014

@daduska666 ahoj ja cakam koncom maja...a nikoho v Lužnej nepoznám

daduska666
7. mar 2014

@sandrusa mozes sa pridat ked uz budete dvaja........a odkial si konkratne?

sandrusa
8. mar 2014

@daduska666 ahoj. My sme z lipnice. Ale kedy sa vypytame na svet presne nevieme lebo lezim na rizikovom...

daduska666
8. mar 2014

@sandrusa ja som bola tiež ....a ešte som aj prenasala a čo čakáte ?

sandrusa
8. mar 2014

@daduska666 chlapceka... Ja mám málo plodovej vody a malý je veľmi nizko...

daduska666
8. mar 2014

@sandrusa ja som bola na tom podobne.........malinky bol velky a malo plodovej vody.....museli mi vyvolat porod, a nakoniec po 4 hodinach kontrakcii som musela ist sekciou.....

sandrusa
8. mar 2014

@daduska666 ja musim ist sekciou koli operovanym plucam...a ty mas kolko deti? A koľko mas rokov?

daduska666
8. mar 2014

@sandrusa mam jedneho synceka, ma 4 mesiace a 2 tyzdne........mam 30 rokov.......pozri moj fotoblok

sandrusa
8. mar 2014

@daduska666 ja mám 27 a cakam prve babenko... V luznej vobec nikoho nepoznam a nemam rada samotu. Ani kamosky nemam