Hľadáme kamarátov z Ružinova - Prievoz a okolie

Ahojte, moj maly ma 2,5 roka, a vsetci nasi kamarati uz zacali chodit do skolky, jasiel a pod. Nemame s kym chodit von, na ihriskach v Prievoze je prazdno, alebo su tam rocne deticky...Nenajde sa niekto s kym by sme obcas vybehli? 🙂 Na odrazadlo atd...
ivuska1680
11. okt 2013
ahoj, moj syncek sa narodil v maji 2012....a sme z Ruzinova....chodievame na strkovec a kade tade...ak mas zaujem tak odpis...no neviem ci vekovo je to v pohode..🙂 pappa
zipsyautor
11. nov 2013
@ivuska1680 ahoj, neviem preco sa mi nezobrazilo ze si pisala 🙂 tak neviem ci je to este aktualne, hlavne teraz v zime ... na ihrisko sa uz moc neda 🙂
almea
11. nov 2013
Ahojte. Mame rovnaky problem. Moj maly ma 25 mesiacov a cele leto sme stravili na dome mimo Ba. Teraz na zimu budeme na byte v Ruzinove, lebo je tu viac zabavy a moznosti pre krpca, ale aj tak sa citim trosku stratena, ze co teraz. Moznosti je vela, retro herne centrum, mamaland, hojdana ked je skaredo + ihriska vonku, ale ja sa pri tom trochu nudim, kym sa maly hra. Aj ked odkedy rozprava uz jto nie je take kriticke ako pri kocikovani 😉
zipsyautor
13. nov 2013
@almea no, ja mam este jednu kamosku na materskej, ale ma len rocneho syna, cize s nim sa moj maly velmi nezahra... vcera sme boli v jednom kutiku a fakt bolo super, my sme si pokecali, deti sa hrali 😉 no, ale celu zimu sa tatko neda asi... a bude asi aj plno v kutikoch, nebude to ono....
almea
13. nov 2013
Je problem kazdy den nieco vymysliet. Napr. dnes. Pozriem von, nemam chut ani nos vystrcit. Ale vzhladom k tomu, ze krpec od rana uz stihol 2x pozriet Spievankovo a pisti, ze skoncilo a chce znova, tak nemam inu moznost ako ho nababusit a ist von, lebo 3x to nezvladnem 🙂)
dadulkas
21. jan 2014
@almea ahoj moj syn ma 2,5 roka a tiez chodievame do mamalandu,alebo hojdany,ak chces mozme sa stretnut dvom by nam bolo veselsie
dadulkas
21. jan 2014
@zipsy ahoj aj moj syn ma 2,5 roka a som z ruzinova,ak chces mohli by sme sa stretnut,tiez tu nemame ziadnich kamaratov
almea
21. jan 2014
@dadulkas Ahoj, jasne, som za. Ja som sa pocas MD moc s mamickami nestihla stretavat, a teraz ma krpec krasne a zaujimave obdobie, tak budem rada, ked budem moct pokecat s niekym kto ma rovnako stare dieta. A teda samozrejme nielen o nom 🙂
dadulkas
23. jan 2014
@almea Ahoj,tak budeme radi ked sa stretneme,kde byvas,ja pri sportovej hale pesienky,tak neviem kde sa stretneme.
almea
25. jan 2014
@dadulkas ahoj, pisem ti do spravy.
ajciatko
2. apr 2014
@dadulkas
@almea

Ahojte, moja mala pricezna ma cez dva roky a tiez privitame obcas na prechadzkach spolocnost. Byvame pri jazere kuchajda 😉
dadulkas
3. apr 2014
@ajciatko ahoj radi sa stretneme,tak sa mozme niekedy dohodnut

Začni písať odpoveď...

Odošli