Hľadáme kámošov v Karlovke

Ahojte, mám 20 mesačného chlapčeka, blíži sa zima, rada by som sa zoznámila s maminou s Karlovky, ktorá má vekom podobné dieťatko - na spoločné prechádzky - nech nám zima rýchlejšie utečie 🙂
henrieta7
7. nov 2013
Ahoj @lucialea, rada by som sa na prechádzky pridala, ja mám dve detičky (6 a 1 rok). Ak by si sa chcela stretnúť aj vedieť. Som tiež z Karlovky.
henrieta7
7. nov 2013
samozrejme tam malo byť - daj vedieť, sorry za preklep.
lucialeaautor
7. nov 2013
🙂 super, z ktorej časti Karlovky si? Ja bývam na začiatku - blízko polikliniky...časovo mi to vychádza doobeda okolo 10:30, alebo poobede - až okolo 17:00.
henrieta7
8. nov 2013
@lucialea Ja som z Dlhých dielov, ale tiež na začiatku, takže k poliklinike to ďaleko nemám, len chodíme von v inom čase. Ale hádam by sa dalo nejako zosúladiť 🙂 . My chodíme poobede okolo 15.30, doobeda moc nie, ale zase niekedy si môžem spraviť čas aj doobeda. Len to záleží od toho ako mi malý spí.
lucialeaautor
9. nov 2013
Heni, poznáš ihrisko na Adámiho? Aby sme mohli prehodiť aspoň 2 súvislé vety, musím malého niekde vypustiť, kde sa mu nič nestane - on už nechce byť v kočíku, tak ja celé dni za ním behám. Na tom ihrisku by sme sa mohli stretnúť - napríklad v utorok - doobeda alebo poobede - môžeš si vybrať 🙂. Ja si to skúsim nejako prispôsobiť.
henrieta7
11. nov 2013
@lucialea Ahoj, poslala som ti správu do ip.

Začni písať odpoveď...

Odošli