Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadáme rodinu, kamarátov na občasné spoločné výlety

stuplicek33
30. jan 2013

sme 5 clenna rodina,ja mam 29,manzel 41 a nase deti maju 7,4,2.Najde sa tu nejake rodinka najlepsie z okolia Topolcian na obcasne vylety s detmi,.....a tak podobne?radi chodime do prirody,skusili by sme mozno aj stanovanie,doteraz sme to odkladali koli detom,ze su este male,ale sme zastancami skusat stale nove veci🙂)

trnka77
30. jan 2013

@stuplicek33 škoda,že ste ďaleko........ 😉 🙂

stuplicek33
autor
30. jan 2013

a vy ste odkial,niekedy nie je naskodu popozerat si aj ine okolie?

matozazzo
30. jan 2013

Sme sice az z vychodu - Presov, ale ak budete chciet spoznat okolie, ste u nas vitani 🙂 A naopak, ak pojdeme smer zapad, co v lete planujeme, ozvem sa, ak mozeme 🙂 Mam 2 baby, 5,5r a 16m, my obaja mame 34 🙂

stuplicek33
autor
30. jan 2013

samozrejme,budeme radi,deti sa spoznaju a my dospeli tak isto 🙂 Manzel pracoval v Levoci a spominal ake to tam je pekne,ja som na opacnom konci Slovenska este nebola a myslim,hanba mi,je tu co obdivovat 🙂 Tak teda dohodnute,tesime sa🙂

stuplicek33
autor
31. jan 2013

@matozazzo ahoj a mozem sa spitat,kam v lete "na zapad" mate na mierene?aj tu mate neake tie svoje oblubene miestocka?alebo idete len tak?

matozazzo
1. feb 2013

@stuplicek33 Este presne nevieme, predminuly rok sme sa vybrali do Tatralandie, a po ceste sme boli v Nizkych Tatrach, pri Liptovskej Mare, v Poprade v Aquacity... Takze si to premyslime, kam by sme sa sli pozriet a naplanujeme. Mame rodinu aj v trnave aj v bratislave, tak to mozno tiez spojime s nejakou navstevou a nechame si od vas aj poradit a mozme nieco podniknut spolu 🙂 U nas je jedina nevyhoda to, ze nemozme planovat tak dlho dopredu, ale vacsinou mame volno pocas jula, to manzel netrenuje...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli