• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
Cau pipky, tak mozna by sme mohli zahajit domlouvani jarniho pipka srazu
mame tu jeden navrh na ubytovani
http://www.hotelukociana.cz/hlavni.htm

termin bych dala mezi 15.3. - 18.4.

tos piste kdo by chtel dorazit a kdy nemuzete a tak
23. jan 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem pro, ale spát budeme s Miri za hotelem v lese :slight_smile: 400 za noc nedám.
23. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co chlapi? vzala byste nektera taky chlapa? ja bych rada. ale jestli bych byla jedina tak to by asio nebylo uplne ono
termin dobry - znam to tam (oblast ne hotel) - krasne.
23. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my dorazime vsichni i s mhd
23. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem pro ten duben. Asi bych jela jen s Jo, Kristýnka musí do školy. Pokud by se to protáhlo na víkend, přijel by snad i mhd. Jinak nahoře na Pustevnách je taky nějaká ubytovna, tuším se tam dá přenocovat za cca 300,-Kč. Jmenuje se to "U Hanky" nebo ta nějak.
23. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja myslim, ze to dame spis pres vikend ... kdo bude chtit, muze si to prodlouzit ... ty datumy jsem psala v tydnu, protoze vikend pred a po nemuzu
23. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyjo, bych možná taky jela.........na duben zatim nic nemaje :wink:
23. jan 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak v ty dobe bych mela mit cestu asi 60 km od techto mist, pockam jak se to tady vyvrbi, a mozna se ukazu taky:slight_smile:
23. jan 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer:slight_smile: my by sme radi, určo komplet lebo automobilný je len Dan a do lesa vyrazí tiež rád. 13.3. ale krstíme, čize kapring v Blave a koncom apríla zas uzatváram známky a odovzdávam diplomku. takže ak sa mi tam oddychový víkend vprace a nebudem v totálnom sklze, tak hurá. rada by som vás postretať:slight_smile:
23. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já klidně pojedu a myslím, že mhd rád pojede s námi. zeptám se ho, až ho uvidím (jsem na týden u našich, mhd má doma "prázdniny")
hlasuju pro duben, koukla jsem do kalendáře, v dubnu nemůžeme o víkendu 17.-19.4., jinak kdykoliv, březen je totálně zasukovaný
23. jan 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenko ten vikend tiez nemozem, takze termin 4.-5.4. alebo 11.-12.4
24. jan 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My bychom se primlouvali mistne spis nekam k Brnu, tam to muzeme spojit s nejakym popojizdenim po kraji. K hranicim uz je to pro nas prilis z ruky..
24. jan 2009 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky hlasuju pro priblizeni se k Brnu :wink:
24. jan 2009 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě by byl termín fuk, ale je to na nás taky moc daleko. S Nellou jezdíme max 2,5 hodiny vzdálenosti, dýl nevím, jak by to v autě přežila a hlavně, jak bysme přežili my její řev a vytahování se ze sedačky. Tohle je z Prahy 4,5 hodiny, což je jen na víkend fakt dálka. Ale zase chápu, že třeba pro Slovensko nebo Ostravu by to byla děsná dálka zase jinam, takže já se prozatím nehlásím :frowning2:
24. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teda 4/5.4....to by asi bolo fajn. Brno je bližšie aj nám, ale kvôli pobytu pri lese by sme si kľudne zašli.
24. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám,že se domlouvá sraz,já nepojedu určitě,protože už jedu na Moravu na sraz od školy a jelikož je to přes celou republiku a něco to taky bude stát,tak 2 srazy už nedám.A stejně bych musela jet sama s P.,mhd by musel zůstat doma,páč L.musí do školy.Tož tak.
24. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten sraz nas minie.to budeme niekde pekne rodit a sestinedelovat :sunglasses:
24. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozeme skusit najst aj nieco okolo Brna, aj ked nam by vyhovovalo nieco pri Ostrave, lebo mhd tam ma nejake ksefty, takto by sme mohli to mohli spojit a usetrit jednu cestu na Moravu ... ale ak najdete nejake vyhovujuce miesto tak sem supnite odkaz
Androna tak nabuduce :wink:
24. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, já bych samozřejmě také byla raději za něco bližšího, ale z Liberce je to daleko kamkoliv krom prahy, snad :slight_smile:
takže uvidíme
každopádně by se mi líbilo někoho z vás vidět, zkusím ukecat i ough nebo sue (protože sama jsem s dětmi ještě tak daleko nejela, tož nevím)
24. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasuju za neco bliz :slight_smile: neco minule nasla lusinta? nejak blizko brna to bylo... nebo to bylo moc drahy? si to nepamatuju. Rozhodne treba vysocina by byla lepsi. Tohle je fakt hrozne daleko :unamused:
25. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pipky, tak jsem se v neděli vracela od našich - cca 100 km a polovinu z toho mi jura proplakal tak hlasitě, až z toho hrůzou plakala i adélka... takže se mi to najednou zdá tak daleko, že si tyhle přejezdy asi ještě odpustím.
protože když s nimi jedu sama a nemůžu být vzadu, tak jura pláče vždycky, když nespí. na to nemám :frowning2:
27. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkakt a nechystáte se zase za rodiči?máš u mne furt ty ořechy:slight_smile:že byste to vzali přes nás......

na mne je to do brna taky daleko a navíc je to brzo:slight_smile:jsem zvědavá jestli ten mega AP sraz dopadne,protože pořád někdo rodí :sweat_smile:

jinak mám tip na výbornou chatu v jizerkách.....bohužel nemá webstránky
2. feb 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.sneznasova.cz/index.htm ....nevypadá špatně...ale Krkonoše jako návrh lokality nepadly, což?
4. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
jen me tak napadlo, ze se daji za docela levne penize pronajimat fary...a nektere jsou fakt krasne. Nevim, jak je to sice s velikosti prostor, ale co vim, tak hodne jich slouzi prave k rekreaci rodin s detma. A je to pristupne vsem viram/neviram:slight_smile:
A ja bych na sraz jela rada...teda pokud me vemete, kdyz se diskuze uz par mesicu neucastnim:slight_smile:
5. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo, nějak nám to vázne, co. Já bych docela ráda jela, ale nějak se tu nedomlouváme (přiznávám, že taky s ničím nepřispívám). No, mě by se Krkonoše líbili, tam je toho hodně, teď jsme v Harrachově taky objevili dobré místo, ale to je na Ostravu a Slovensko moc daleko.

A co zkusit tam, kam to navrhovala původně Lus to bylo tohle
http://www.novy-svet.cz/novy-svet/pension/index.php
to je na půli cesty, takže by to mohlo jakž takž vyhovovat všem.

Jinak pro termín já hlasuju nejradši až v tom dubnu, ať je dost teplo a můžeme být hodně venku (teda minule jsme byli v květnu a bylo stejně docela hnusně :sweat_smile: ). Tak snad se to nějak rozhejbe :slight_smile:
10. feb 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
holky, krkonose neee, tam to bolo minule nie? to je daleko, a o jizerkach ani nehovorim

Izy samozrejme budes vitana a ak najdes v okoli Brna nejaku farnost, bude to super ... mne teda viac vyhovuje nieco pri tej ostrave, ale prisposobim sa vacsine
zatial mozem napisat na obe miesta /u kociana a novy svet/ci maju prvy aprilovy tyzden volno a uvidime
10. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, smarja, jsem aktivne zalozila diskusi na tema jarni ap stretko, a ono uz to bezi.
:sweat_smile:
10. feb 2009 o 23:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych docela rada beskydy. a ten druhy vikend v dubnu se zatim hodi:slight_smile:
11. feb 2009 o 00:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dofrčíme kamkoliv-hlavně počítejte,že tam bude tak 40 a víc lidí. Aby byla dost velká chata.
mhd berem určitě!
apsoň ten můj se už těší!

termín- nemůžu 24.4.-3-5- je real nappy weak a my budem mít velkej program v brně.tomu etda předchází i poměrně velká příprava,takže by mi to maximálně vyhovovalo až v tom kvtěnu:slight_smile:No ale aspoň mě to bude popohánět začít s přípravama co nejdřív,abych si mohla zajet na pika sraz..
tím pádem hlasuju pro začátek dubna.
11. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže s tím termínem 11-13.h souhlasí všichni,ne? abychom se aspoń na něčem shodli..

jinak -pokud by byl zájem můžem s mhd udělat takový menší prográmek:slight_smile::slight_smile: minule to bylo úplně bez programu a říkali jsme si,že by to možná malinko věší organizovanost chtělo.samozřejmě vše dobrovolně ahlavně by to snad bylo takové,aby to bavilo všechny:slight_smile:

pokud teda budem mít při těch přípravách RNW čas...
11. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, pokud bychom se domluvily na ty Beskydy, zkusila bych pohledat nějaké levné a prostorné ubytování. U kociánů je to vcelku fajn, jen je to přímo u cesty. Super ubytování je v Ondrášovi na Bílé + krásná příroda k tomu, případně Masarykova chata na Bumbálce - tam je to pomenší (lyžařská bouda), ale venku jsou pískoviště a průlezky v divoké přírodě. :dizzy_face:
11. feb 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok