• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
jinak - souhlasí všichni ubytovaní v penzionu se svým umístěním a souhlasí počty lůžek? pokud ano, poslala bych podklady pro zaplacení zálohy - 200 kč/pokoj.

kristy a katako, rozmyslete se prosím jak s tím ubytováním, jestli chcete něco zařídit nebo chcete zůstat jako náhradníci nebo byste šli do stanu do kempu...

pokud jsem někoho vynechala, ozvěte se prosím!

co se týká té polopenze - zatím je čas, rozmyslete si to, podle mě ten počet bude stačit nahlásit až s tím jídelníčkem. vegetariánské jídlo by mělo jít zajistit, jen jsem už asi 3x psala paní charvátové, jestli by šlo v rámci jednoho jídla udělat obě varianty hotovek - pro masožravce i vege, ale asi se nějak blbě vyjadřuju, páč mi ještě na to neodpověděla;)
s tím jídelníčkem - máte nějaký nápad/přání, co bychom si mohli objednat za hotovky?
1. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, to vubec nevadi, jen jsem nas pripominala. mhd prave dorazil z badmintonu, dostal teplou veceri (ne ze bych byla takova hospodynka, ale dolehly na mne tehotensky chute), takze souhlasi, ze budeme spat ve stanu (takze jedeme nejspis vsichni).
1. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ildiku, super, jsem ráda, že pojedete:slight_smile:
1. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyjo, medlov vypadá docela dobře, koupací rybník ok (no to jsem na sebe zvědavá, v nadmořské výšce 700 m v červnu :sweat_smile:). a tak vůbec. jsem ráda, že nás bude stanovat víc! :slight_smile:
1. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě aby vyšlo počasí! :slight_smile:
1. mar 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko s tim jidelnickem, ja a mhd jime vsechno, mala nebude jist nic, takze nam je to sumak, pisu to tu vlastne proto ze se ti k jidelnicku jeste nikdo nevyjadril :grinning:

jinak se vsim souhlasim, posli podklady k placeni :dizzy_face:
1. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, mmne sa nejak uvolnil termin v dubnu 18-19 kdy mhd jede do Hejnic na Bigbit, to je na nekde v Jizerkach ... takze bych se mohla s detma taky nekam zasit ...
takze jestli nekdo ma zajem o jarni pipka sraz, tak dejte vedet
1. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar pipky!! neorientujem sa tu, ak pomozte prosim! su dva zrazy, ci jeden? kde, kedy? Diki! Anisa
2. mar 2009 o 05:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anisko sraz je 19-21.6 a je to tu
http://www.penzionumartina.cz/

tak som tu vcera tak smutne sedela na touto diskusiou,ze i ja chcem.tiez tam mam narodeniny.tak mhd suhlasil ze nas mam napisat ako nahradnikov.ja ale pod stan s 3mes mimcom a mojou alergiou nemozem.takze sa hlasime ako nejaki nahradnici na nejaky pokoj.
2. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko...tak jsem včera "masírovala" manžela, že bych jako tedy dala single akci se děckama a netváří se nějak vyděšeně, jen na mě tlačí ať si to tedy rozmyslím, že by už definitivně na jejich stránky vyvěsil termín srazíku,ale je pekelně zklamaný, že mu tam nepojedu dělat okrasu mezi všechny ty modelky...
Tož jako jsem z toho skoro nemohla spát, protože pod stan tedy jezdíme, hlavně do Sedmihorek a děcka to úplně milují a já ostatně taky, zvlášť když všechno zařídí miláshek :grinning:
Ale dobrý je, že se tam dá zajet autem, tak bych si to všechno napakovala no a stan bych snad nějak smontila...se mi o tom fakt zdálo jak zatloukám kolíky :sweat_smile: :grinning:
Tábořiště vypadá super, dostat děcka od rybníka v červnu bude oříšek :rolling_eyes: ,ale což...já bych si vzala i vařič, jídlo nehrotím, jsem zvyklá vyvařovat v přírodě :sunglasses: no a ceny maximus lidové! :slight_smile:
Takže frakce stanující pipky do večera si hodím dvě tři meditace jestli to jako dám s Lámou Bouřlivákem a písnu :pensive: páč to moje nudistické dítě si to tam lajsne určitě v nějakým mega hustým módu :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tann, ohen udelat umim, deti bez problemu budou raw, a k mega hustymu modu se mozna pridaji (i kdyz uz na ne leze neco jako stud, tak spis budou machrovat v plaveckach :wink: ) jsem zvedava, jak to u vas dopadne

terezko, ale kapacita stravovaci pro stanovace nebude, co? kdyz uz budem nejak u vas, ze bychom se i pristravili
taboriste zaridime sami, to bude jednodussi
2. mar 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anisko, androno (a kristy a katako), nechcete teda rovnou zajistit ubytování v některém tom dalším penzionu? počítám, že přes den budeme stejně všichni pohromadě (venku nebo když by lilo, tak u martina v té společenské místnosti), tak jde víceméně jen přespání. a daleko by to být nemělo.
znovu nabízím toto http://www.razdva.cz/penzion.studnice/ - tam je celkem 10 lůžek (4+4+2) a mají zatím volno

ještě tedy jestli se lubicovi:slight_smile: nakonec rozhodnou spát ve stanu, tak by byl volný jeden dvoulůžák v martinovi

boro, já jsem se na to jídlo pro vás ptala, ale paní mi ještě neodepsala, hned jak budu vědět, tak napíšu
2. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak živě skypuju s manželem,a snažím se to nějak vyhandlovat, že by třeba jel s náma a narozky bychom si někde udělali na výletě na skály a zašli si někam na "lunch"...ale teď mi napsal: "chybí mi podrobnosti"...no, že bych mu řekla, že tam bude kolem padesáti alter dospělých a pomalu stejný počet mrňáků? Ty jo...tak to ho rovnou omejou. Už jsem ukoučovala, že kdyby si sraz posunul, že bych tedy na tu jejich mega snobárnu jela :pensive: tak uvidíme. Zatím je to padesát na padesát, že pojedu sama...
2. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko tak studnice je od martina 1,3km.no a podla cennika je to iba s snidani a este sa plati i za mimco i za batole. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak musim hodit rec s mhd.
2. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tannawe, pojeď!!! já se těšííííím! v kempu to bude primaaaa!
2. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
listi zatím to směřuje, že asi pojedu spíš sama...ale asi pojedu...každopádně to bude hlína :grinning:
2. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlína je super:slight_smile:

tak my ideme pod ten stan terezko, pokojne ten náš pokoj prepúšťame. už ste niekto ten kemp bookovali? idem to mrknúť.
2. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica: já myslím, že se nic bookovat nemusí.
2. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau ženský, zas jsem tu tejden nebyla a vy už máte domluvenej sraz, navíc na Medlově. Tam je to moc hezký. no nic jdu dočítat a když tak berem stan a jedem :grinning: jen myslím, že ten kemp je od tý "vaší" chaty celkem daleko.....
jinak červnovej termín je super! to už bude i teplo. A bořin nápad se stravováním táborníků je taky fajn. Kdyby to teda vyšlo.
2. mar 2009 o 13:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, organizace super :slight_smile: Tak doufam, ze cela akce bude taky super. Uz se fakt tesim :slight_smile:
Kemparky obdivuju, do toho bych teda s brichem nesla, jsem zpohodlnela.

Jinak uvazuju, ze bychom tam taky prijeli o neco driv. Letos neplanujem zadnou poradnou dovolenou, tak bychom si uzili aspon prodlouzenej vikend :dizzy_face:
Parybko, budete si to tam zamlouvat uz ted, nebo az bezprostredne pred terminem odjezdu?
2. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
týjo, já chci jet taky!!!! no bojovat o pokoj teď už asi nemá cenu, tak to proberu s mhd a uvidíme. Buďto přijedu sama s Lůcou nebo i s mhd... těším se...

jó a omlouvám se, že nepřispívám do diskusí, nějak mi to nejde. Ale šmírovat a na srazík dojet, to jó, to bych mohla :slight_smile:
2. mar 2009 o 14:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, my bychom se taky radi(y) pridali(y). Nevim, jestli mhd nebude v terenu a jestli ho nalakam, ale kdyztak ... hezky hraje na kytaaru. Asi bychom to videli na ten stan - Eliza už bude mit pul roku, tak by to mohla dat :slight_smile:))
2. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my možná taky dojedem na rpodloužený víkend..ale asi to budu vědět až tak začátkem června...

honza už plánuje,že vás vezme(tak 10zájemců) lozit na skály..zkuste se zeptat mhdů,jestli byste o to měli zájem???museli by se půjčit totiž sedáky...
2. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spali ve stanu, když bylo štěpuli 5 měsíců a v poho (ale bylo to na "vyzkoušení" - u kamarádů na zahradě s možností utéct do domu - což ovšem nebylo vůbec třeba). ovšem noční bkm jsem zrušila, měla hnusku a nočník až ráno. :dizzy_face:
2. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus, môj pôjde určite, básni o tom už dáááávno:slight_smile:
listi no jo, asi netreba. písala som tam, ale ak to nemajú na stránkach tak je to asi zbytočné. ale šak oni začnú rezervovať, počkajte, keď sa im tam premelie AP smršť:grinning:
2. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže k jídlu – paní Charvátová psala, že k večeři nám uvaří klidně třeba i 3 druhy hotovek, takže určitě není problém navrhnout to tak, aby byli spokojení masožrouti i vegetariáni;)
večeře pro neubytované možná je, do restaurace se sice víc lidí už nevejde, ale můžou se najíst na terase.

lubico, díky za uvolnění pokoje:slight_smile:

andron, 1,3 km mi nepřijde tak daleko – vždyť určitě přijedete autem, tak to byste k nám měli pár minut. a večeři byste mohli mít také u nás. ale nechci nikoho nutit, jen bych ráda, aby mohli jet všichni:slight_smile:

beruberu, kunak – super, přidejte se:slight_smile:

s tím kempem – nebylo by lepší se tam minimálně zeptat jak s tou rezervací? ten termín je těsně před prázdninama, tak aby to tam třeba nezabraly školy. nevím jestli mají nějak omezenou kapacitu.
a co se týká vzdálenosti od martina, tak mi to podle mapy připadá zhruba nastejno jako je ten penzion studnice.

a co se týká toho prodlouženého víkendu – parybce a nimmo&mysince jsem to tam už rezervovala, pro ostatní to taky není problém, ale asi čím dřív tím líp.
2. mar 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak než jsem to sesmolila, tak lubica napsala, že už tu rezervaci na kemp zjišťuje... super:slight_smile:
2. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milwo, uvažovali jsme, že bychom přijeli už ve středu, než se vykopem z domu bude poledne, než se ubytujem, bude večer. Takže čtvrtek bychom si zašli na ten Perštejn a něco v okolí ještě najdem a pomalu se budem adaptovat na přijíždějící pipky. Bo to bude fakt obrakce:sweat_smile:
Terezko, mhd si zajistí dovolenou a upřesníme, kdy bychom teda přijeli. Děkuju za rezervaci čtvrtka :slight_smile:

Lus, já bych skály brala, akorát moje fyzično si myslím bude dost proti.. jsem slabá a nevycvičená, tož abych se moc neztrapnila :sweat_smile:
2. mar 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabrunko.... myslím, že my bychom mohli i v tom dubnu :slight_smile: mhd má sice občas v soboty tutoriály, ale snad v tenhle víkend nic. A pokud by bylo něco v Beskydech, tak bychom určitě přijeli
2. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, vecere na terase je vzhledem k divokosti nasi bandy idealni, to se hlasime

jabru, duben bychom jeste dali, beskydy?

lus, a kdyz jsem jednou dala s vypetim sil trojku, vezmou me chlapi ssebou? bychom se mohly s parybkou ztrapnovat ve dvou :wink: taky me fyzicno neni co byvalo, ale predstava, ze se budu zamestnavat jen skalou a sebou, a banda bude pekne daleko, je lakava
2. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok