• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
týýjo,tak to se to fakt rozjelo,uvažujem s drahým,že bychom tedy přijeli taky o den dva dřív.Bychom mohli po večeři připravit ty visačky,co parybko??? :grinning:
2. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaké visačky? mi asi něco uniklo... ale ráda pomůžu :slight_smile: jmenovky?
2. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na každé správné konferenci mají visačky, ne??? :grinning:
2. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kazde spravne konferenci maji visacky, vstupne a bufet zdarma :grinning:
2. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele viděly jste kolik tam visí kožešin a paroží?Já teda nejsem vege,ale když si představím,že na mne u jídla všechna ta vysoká kouká :confounded:
http://penzionumartina.cz/img.php?img=http://penzionumartina.cz/upload/penzionumartina.cz/fotogalerie-zdarskych-vrchu/_dir/imaa0004.jpg

parybko,původně to byl vtip,ale vzhledem k počtu pipek je to možná dobrej nápad :grinning:
2. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, na pořádné konferenci jsou visačky, registrace, program a igelitka od sponzorů, ne? :wink:
nicméně visačky nejsou špatný nápad... i na děti.
bude to paráda. už se těšíme.

eliade, klid, kožešiny a paroží například mně jako vegetariána nedere, to je karma někoho jiného, ne moje :slight_smile: mně to vyčítavě do talíře koukat nebude :slight_smile:
2. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konferenční cedulky jsme řešily už loni, ale nakonec je většina odmítla.
2. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Coz se divim, kdyz je vetsina sociofobni. Pro me by bylo entree na Snezenku snazsi, kdyby mi nekdo u vchodu dal visacku a taky bych videla visacky na ostatnich. Takhle se me hlas z davu pritomnych zeptal A vy jste kdo? Cimz se vsichni dozvedeli, ze ja jsem milwa, ale totoznost ostatnich mi zustala utajena... Holt kdo pozde chodi... :grinning:
Letos jsou mi visacky fuk, uz budu znat aspon znacnou cast tvari.

Jinak terezko prosim teda zarezervuj nas pokoj uz od te stredy. Ted jsme se s mhd usnesli, ze teda pojedem driv. Aspon nebude hrozit, ze bychom zas prijeli posledni :wink:
2. mar 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

boro.jasan,počítám s tebou na skálea s parybkou taky..(respektive vzkážu mhdovi:slight_smile:
3. mar 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se hlásím do klubu sociofobních jedinců :grinning: :sweat_smile:
3. mar 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee tak jsem teprve včera zjistila, že akce se koná ne v Beskydech ale na Vysočině!! Snažím se MHD přesvědčit, zatím nebylo moc času, ale uvidím. Terez, ty penziony v okolí jsou ještě volné? MHD bych možná nalákala na ty ztracené časy, nebo jak se jmenuje? Měla bych si tam když tak brnknout sama nebo ty už jsi s nima jednala? Máme tou dobou výročí svatby tak třeba by to byla přžíležitost někam vyjet. Ovšem červen je blbej měsíc jak MHD učí a zkouší (na více školách), tak nic moc.
3. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak z kempu mi zatiaľ neodpísali. ked tak urobia, dám vedieť :slight_smile:

jejda, ako to tie štyri mesiace vydržíme? :grinning:
3. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo, já už jsem taky šíleně natěšená :grinning: se snad nedočkám :grinning:

Jinak já s vizitkama souhlasím, minule to fakt bylo asi blbý, pro ty, kteří dojeli pozdějc, zorientovat se v tom, kdo je kdo a nakonec by to mohla být sranda.

Lus: A pro koho je vhodný to lezení? Jsem o tom mhd zatím neříkala, neb po skalách nikdy nelezl, ale kdyby to bylo i pro úplný začátečníky a nebylo by to nebezpečný (to je zase moje podmínka, nechci si přizabít manžela :grinning: ), tak by se možná taky nahlásil :slight_smile:

Mysinka je sociofobní jedinec???? Se mi nezdálo :grinning:
3. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliade: vidíš, tak z tvého ftipu máme jeden večer co dělat :grinning:
lus: já byla na živé skále jen jednou, na cvičné asi 2x :sweat_smile: rozhodně nejsem horolezec, at ví tvůj mhd, s jakým materiálem může počítat
3. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xsipm (sakra, nebylo by jednodušší napsat Moni??? :grinning:), jsem :sweat_smile: Mám z nového kolektivu vždycky děsné obavy...asi si to nesu z dětství, kdy jsem si to v kolektivu několikrát pěkně odskálala šikanou :pensive: (Tož ne, že mi budete na srazu brát jídlo a posmívat se mi :grinning:)
3. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezkoq: za nás souhlasí, nejsme vyloženě vegetariáni, tedy nemáme spešl potřeby, cokoliv můžeme uhradit převodem, tak kdyžtak písni

moc se těším, muže na skály zatím nehlásím, páč nikdy nelezl a nejsem si jistá, že lusin MHD chce vést kurz horolezení pro začátečníky :slight_smile: já jsem teda párkrát lezla, ale to už je dávno, bylo mi asi 15 let.

ad visačky - podle mně to teda rozhodně není od věci, vzhledem k počtu lidí :slight_smile:)
3. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo,mělo to být pro začátečníky:slight_smile::slight_smile:
spíš jen sbírám nějaké ohlasy,jeslti by byl zájem:slight_smile:
3. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, opozdene docitam, dekuju, toho tvyho motta bych si normalne nevsimla!!! :grinning:
a jmenuju se Olga.
3. mar 2009 o 17:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parybko a eliade, nabizim mokoshopove sponzorstvi a dodam visacky vikslajvantove a papirky natiskle, jen nasunout. aspon budeme mit suvenyr :grinning:
asi by na nich mel byt ten i netopejr, zejo?
3. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halus, no Terezka asi chtela spis prijmeni, aby mohla jakoze nahlasit Tvou family oficialnejs nez "haluskovi" :slight_smile:. Ale jelikoz tady obcas odkazujes na svuj web/clanky, tak asi muzu prasknout, ze se jmenujes Pavlickova :slight_smile:
3. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, já jsem nějaká vorvaná:( všechny dotazy a požadavky mám poznamenané a zítra až bude ellík spát, tak odepíšu, dneska to nezvládnu.

jj, od halušky jsem chtěla příjemní a teď jak jsem četla to "Olga", tak jsem si vzpomněla, že ho vlastně vím:slight_smile: no ale pozdě, v penzionu jste skutečně nahlášení jako Haluškovi :slight_smile:

s visačkama souhlasim! protože, pipky, teď jsem to počítala a jestli skutečně pojedou všichni, tak nás bude 53 dospělých a 41 dětí!!! to jestli klapne, tak si to snad dám do životopisu ;)
3. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapomněla jsem na dojíždějící babalalovi!:( takže 55+43 ;)
3. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terko a je ještě nějaké místo? Nebo už jsme to prošvihli? My to ještě neprobrali
3. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, to je nářez :grinning: Jsem fakt hodně zvědavá, jestli nás z penzionu nevypakují hned v sobotu ráno :grinning:
3. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, v tom "našem" penzionu už volné místo není, leda jako náhradníci:( ale je možnost ubytování jinde, dávala jsem tu odkazy na další dva menší penziony
http://www.ztracenemladi.euweb.cz/ odsud mi ještě neodepsali
http://www.razdva.cz/penzion.studnice/ tady mají volno
a ještě nabízela paní Charvátová nějaké ubytování v soukromí přímo v Rokytnu
3. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
androna, terka dik za info o termine

terka, prosim Ta, ja by som rada vyuzila ponuku tej pani Charvatovej na ubytovanie v sukromi v rokytne. Nemame auto, a pre nas su tie ostatne postranne ubytka moc daleko. takze aby sme si vedeli poradit pesi, alebo mi len posli ip s kontaktom a dohodnem si to sama, uz toho musi byt na teba dost, ze? dakujem! :slight_smile:
3. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můžou se někteří, kteří mají tchánovce na Vysočině, protočit zvědavě na den? :slight_smile:
3. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, kto vsetko vlstne nechytil ubytko na hlavnej chate? uz ste si nieco nasli? aby sme vedeli, kde ziju hlavne voje pipiek, a kam sa mame skor smerovat
inak este toto mi je nejak sympaticke:slight_smile: http://www.klubyukon.cz/
a totok je dobre tiez, vela priestoru pred chatkami a jedalen priamo v areale;)
3. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem tu dlouho nebyla a to je novinek. Přidávám se ke kempařům. Organizuje to někdo? nebo se mám zajímat sólo?

Lů, tak já s tím odvozem věcí budu doufat, že budete mít kočár v cajku. A díky za nabídku, moc by mi to pomohlo. Stačil by mi vzít stan a spacáky, zbytek nebude problém vzít sebou vlakem. I tak je toho ale dost, tak uvidíte, jak se to vleze. ZAtím je času dost. Nebo bych to vzala všechno, byl-li by někdo ochotný vyzvednout mě na nádr. Díky všem mobilním dobrým duším. :slight_smile:
4. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko mne 1,3km nevadi,asi som to napisala blbo.to robim denne pesky.ja som spis chcela informovat ze to je iba 1,3km zo studnice do hotela a podla mapy i z kempu medlov to je nastejno z druhej strany.hotel je proste presne uprostred.
ja by som brala ten penzion studnice akurat som to este nestihla s mhd probrat.nejak nestiham.nam staci dve postele a socialka.
pap,anisko co ten penzion studnice?anisko ten yukon uz pesky bude fakt daleko.
4. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok