Jarní pipka sraz

Cau pipky, tak mozna by sme mohli zahajit domlouvani jarniho pipka srazu
mame tu jeden navrh na ubytovani
http://www.hotelukociana.cz/hlavni.htm

termin bych dala mezi 15.3. - 18.4.

tos piste kdo by chtel dorazit a kdy nemuzete a tak
eliade
2. mar 2009
týýjo,tak to se to fakt rozjelo,uvažujem s drahým,že bychom tedy přijeli taky o den dva dřív.Bychom mohli po večeři připravit ty visačky,co parybko??? 😃
parybka
2. mar 2009
jaké visačky? mi asi něco uniklo... ale ráda pomůžu 🙂 jmenovky?
mysinka
2. mar 2009
Na každé správné konferenci mají visačky, ne??? 😃
bora.b
2. mar 2009
na kazde spravne konferenci maji visacky, vstupne a bufet zdarma 😃
eliade
2. mar 2009
hele viděly jste kolik tam visí kožešin a paroží?Já teda nejsem vege,ale když si představím,že na mne u jídla všechna ta vysoká kouká :-S
http://penzionumartina.cz/img.php?img=http://pe...

parybko,původně to byl vtip,ale vzhledem k počtu pipek je to možná dobrej nápad 😃
lenkakt
2. mar 2009
no, na pořádné konferenci jsou visačky, registrace, program a igelitka od sponzorů, ne? 😉
nicméně visačky nejsou špatný nápad... i na děti.
bude to paráda. už se těšíme.

eliade, klid, kožešiny a paroží například mně jako vegetariána nedere, to je karma někoho jiného, ne moje 🙂 mně to vyčítavě do talíře koukat nebude 🙂
listicka77
2. mar 2009
konferenční cedulky jsme řešily už loni, ale nakonec je většina odmítla.
milwa
2. mar 2009
Coz se divim, kdyz je vetsina sociofobni. Pro me by bylo entree na Snezenku snazsi, kdyby mi nekdo u vchodu dal visacku a taky bych videla visacky na ostatnich. Takhle se me hlas z davu pritomnych zeptal A vy jste kdo? Cimz se vsichni dozvedeli, ze ja jsem milwa, ale totoznost ostatnich mi zustala utajena... Holt kdo pozde chodi... 😃
Letos jsou mi visacky fuk, uz budu znat aspon znacnou cast tvari.

Jinak terezko prosim teda zarezervuj nas pokoj uz od te stredy. Ted jsme se s mhd usnesli, ze teda pojedem driv. Aspon nebude hrozit, ze bychom zas prijeli posledni 😉
lusinta
3. mar 2009
milwa 😃 😃 😃 😃

boro.jasan,počítám s tebou na skálea s parybkou taky..(respektive vzkážu mhdovi🙂
mysinka
3. mar 2009
Taky se hlásím do klubu sociofobních jedinců 😃 :-N
maree
3. mar 2009
Jee tak jsem teprve včera zjistila, že akce se koná ne v Beskydech ale na Vysočině!! Snažím se MHD přesvědčit, zatím nebylo moc času, ale uvidím. Terez, ty penziony v okolí jsou ještě volné? MHD bych možná nalákala na ty ztracené časy, nebo jak se jmenuje? Měla bych si tam když tak brnknout sama nebo ty už jsi s nima jednala? Máme tou dobou výročí svatby tak třeba by to byla přžíležitost někam vyjet. Ovšem červen je blbej měsíc jak MHD učí a zkouší (na více školách), tak nic moc.
lubicanoemi
3. mar 2009
tak z kempu mi zatiaľ neodpísali. ked tak urobia, dám vedieť 🙂

jejda, ako to tie štyri mesiace vydržíme? 😃
xsipm04
3. mar 2009
Ty jo, já už jsem taky šíleně natěšená 😃 se snad nedočkám 😃

Jinak já s vizitkama souhlasím, minule to fakt bylo asi blbý, pro ty, kteří dojeli pozdějc, zorientovat se v tom, kdo je kdo a nakonec by to mohla být sranda.

Lus: A pro koho je vhodný to lezení? Jsem o tom mhd zatím neříkala, neb po skalách nikdy nelezl, ale kdyby to bylo i pro úplný začátečníky a nebylo by to nebezpečný (to je zase moje podmínka, nechci si přizabít manžela 😃 ), tak by se možná taky nahlásil 🙂

Mysinka je sociofobní jedinec???? Se mi nezdálo 😃
parybka
3. mar 2009
eliade: vidíš, tak z tvého ftipu máme jeden večer co dělat 😃
lus: já byla na živé skále jen jednou, na cvičné asi 2x :-N rozhodně nejsem horolezec, at ví tvůj mhd, s jakým materiálem může počítat
mysinka
3. mar 2009
Xsipm (sakra, nebylo by jednodušší napsat Moni??? 😃), jsem :-N Mám z nového kolektivu vždycky děsné obavy...asi si to nesu z dětství, kdy jsem si to v kolektivu několikrát pěkně odskálala šikanou |-| (Tož ne, že mi budete na srazu brát jídlo a posmívat se mi 😃)
terrestriss
3. mar 2009
terezkoq: za nás souhlasí, nejsme vyloženě vegetariáni, tedy nemáme spešl potřeby, cokoliv můžeme uhradit převodem, tak kdyžtak písni

moc se těším, muže na skály zatím nehlásím, páč nikdy nelezl a nejsem si jistá, že lusin MHD chce vést kurz horolezení pro začátečníky 🙂 já jsem teda párkrát lezla, ale to už je dávno, bylo mi asi 15 let.

ad visačky - podle mně to teda rozhodně není od věci, vzhledem k počtu lidí 🙂)
lusinta
3. mar 2009
jojo,mělo to být pro začátečníky🙂🙂
spíš jen sbírám nějaké ohlasy,jeslti by byl zájem🙂
haluskacz
3. mar 2009
terezko, opozdene docitam, dekuju, toho tvyho motta bych si normalne nevsimla!!! 😃
a jmenuju se Olga.
bora.b
3. mar 2009
parybko a eliade, nabizim mokoshopove sponzorstvi a dodam visacky vikslajvantove a papirky natiskle, jen nasunout. aspon budeme mit suvenyr 😃
asi by na nich mel byt ten i netopejr, zejo?
gedren
3. mar 2009
halus, no Terezka asi chtela spis prijmeni, aby mohla jakoze nahlasit Tvou family oficialnejs nez "haluskovi" 🙂. Ale jelikoz tady obcas odkazujes na svuj web/clanky, tak asi muzu prasknout, ze se jmenujes Pavlickova 🙂
terezkaq
3. mar 2009
pipky, já jsem nějaká vorvaná😞 všechny dotazy a požadavky mám poznamenané a zítra až bude ellík spát, tak odepíšu, dneska to nezvládnu.

jj, od halušky jsem chtěla příjemní a teď jak jsem četla to "Olga", tak jsem si vzpomněla, že ho vlastně vím🙂 no ale pozdě, v penzionu jste skutečně nahlášení jako Haluškovi 🙂

s visačkama souhlasim! protože, pipky, teď jsem to počítala a jestli skutečně pojedou všichni, tak nás bude 53 dospělých a 41 dětí!!! to jestli klapne, tak si to snad dám do životopisu 😉
terezkaq
3. mar 2009
zapomněla jsem na dojíždějící babalalovi!😞 takže 55+43 😉
papaya
3. mar 2009
Terko a je ještě nějaké místo? Nebo už jsme to prošvihli? My to ještě neprobrali
mysinka
3. mar 2009
Terezko, to je nářez 😃 Jsem fakt hodně zvědavá, jestli nás z penzionu nevypakují hned v sobotu ráno 😃
terezkaq
3. mar 2009
pap, v tom "našem" penzionu už volné místo není, leda jako náhradníci😞 ale je možnost ubytování jinde, dávala jsem tu odkazy na další dva menší penziony
http://www.ztracenemladi.euweb.cz/ odsud mi ještě neodepsali
http://www.razdva.cz/penzion.studnice/ tady mají volno
a ještě nabízela paní Charvátová nějaké ubytování v soukromí přímo v Rokytnu
aniska
3. mar 2009
androna, terka dik za info o termine

terka, prosim Ta, ja by som rada vyuzila ponuku tej pani Charvatovej na ubytovanie v sukromi v rokytne. Nemame auto, a pre nas su tie ostatne postranne ubytka moc daleko. takze aby sme si vedeli poradit pesi, alebo mi len posli ip s kontaktom a dohodnem si to sama, uz toho musi byt na teba dost, ze? dakujem! 🙂
elitera
3. mar 2009
Můžou se někteří, kteří mají tchánovce na Vysočině, protočit zvědavě na den? 🙂
aniska
3. mar 2009
pipky, kto vsetko vlstne nechytil ubytko na hlavnej chate? uz ste si nieco nasli? aby sme vedeli, kde ziju hlavne voje pipiek, a kam sa mame skor smerovat
inak este toto mi je nejak sympaticke🙂 http://www.klubyukon.cz/
a totok je dobre tiez, vela priestoru pred chatkami a jedalen priamo v areale😉
kristynna
4. mar 2009
Tak jsem tu dlouho nebyla a to je novinek. Přidávám se ke kempařům. Organizuje to někdo? nebo se mám zajímat sólo?

Lů, tak já s tím odvozem věcí budu doufat, že budete mít kočár v cajku. A díky za nabídku, moc by mi to pomohlo. Stačil by mi vzít stan a spacáky, zbytek nebude problém vzít sebou vlakem. I tak je toho ale dost, tak uvidíte, jak se to vleze. ZAtím je času dost. Nebo bych to vzala všechno, byl-li by někdo ochotný vyzvednout mě na nádr. Díky všem mobilním dobrým duším. 🙂
androna
4. mar 2009
terezko mne 1,3km nevadi,asi som to napisala blbo.to robim denne pesky.ja som spis chcela informovat ze to je iba 1,3km zo studnice do hotela a podla mapy i z kempu medlov to je nastejno z druhej strany.hotel je proste presne uprostred.
ja by som brala ten penzion studnice akurat som to este nestihla s mhd probrat.nejak nestiham.nam staci dve postele a socialka.
pap,anisko co ten penzion studnice?anisko ten yukon uz pesky bude fakt daleko.