• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
anis, zatiaľ čo viem, tak ďalšia "venkovní sekce", ako to bora nazvala, sa formuje v kempe Medlov.

kristy do kempu som písala, že ako je to z rezerváciou, ale nikto sa mi neozýva, takže počítam že nijako kritické to nebude, do júna sa snáď ozvú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten yukon jsem taky našla, ale jednak už mi to taky připadalo daleko a pak jsem ještě někde na těch stránkách našla rozpis rezervací a všechny chatky už byly v našem termínu obsazené

anisko, pokud by ti nevadilo si to ubytování dohodnout sama, tak bych byla ráda, pomohlo by mi to. je to pan Blažek, tel. 605461510 nebo na paní Blažkovou 732269417. ještě ti to pošlu i do ip.
4. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
během dneška všem ubytovaným v martinovi pošlu nějaké souhrnné info ať to nemusíte pořád dohledávat a podklady pro zaplacení zálohy
4. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tak přemýšlela, že my s manžou visačky vlastně nepotřebujem..budem jedinej pár bez dětí :pensive:
4. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maciku, nesmutni, třeba už tam budeš těhule:slight_smile: a visačky rozhodně potřebujete, pochybuju, že v tom davu půjde rozeznat které dítě patří komu... ;)
4. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko tak som s mhd hodila rec a ten penzion studnice bude ok.dostanem to k narozeninam. :dizzy_face: :dizzy_face:
mame si to rezervovat sami,alebo to urobis ty?nebo pockame az sa niekto este prida?
4. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, to je vlastně pravda-to těhu i ty pobíhající neidentifikovatelné děti :grinning:
4. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky u nás to nevypadá,je nejistá ta kára a taky máme v plánu docela dost ježdění po čr,už by toho přes léto byo moc. Tak si to užijte bez nás,snad příště ;)
4. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papayo skoda

hele, ja mam na baby-cafe kontinualni diskuzi, pokud by to okolni penziony daly, myslite, ze by bylo mozno prizvat kk matky? taky touzi po souzneni dusi...
4. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, to je škoda:(

pro ty, co mají rezervovaný pokoj v martinovi - podklady jsem dneska rozesílala, snad jsem na nikoho nezapomněla, kdyžtak se ozvěte. ta záloha je skutečně 200 kč za celý pokoj bez ohledu na obsazení! :slight_smile:
pokoj, který uvolnila ľubica dostala katako.

anisku jsem poprosila, jestli by mohla zjistit ještě nějaké informace k tomu ubytování v soukromí. tak až budeme vědět, tak to sem napíšeme.

andron, jestli byste tam byli sami, tak by bylo asi jednodušší, kdybyste si to rezervovali sami. pokud by vás bylo víc, tak by asi bylo lepší, aby to udělal jeden za všechny, buď někdo z vás nebo to klidně udělám já. ještě bych počkala co zjistí aniska (jestli bude chtít to ubytování v soukromí nebo něco jiného) a pak to dořešíme. a nějaké ubytování ještě chtěla maree.
4. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko fajn pockame.
pap to je fakt velka skoda :frowning2:
4. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a andron, je super, že pojedete:slight_smile:

boro, za mě v pohodě:slight_smile: jen k tomu dvě technické - nevím přesně jaká je ubytovací kapacita v dostupném okolí a myslím, že nejdřív by se mělo zajistit bydlení pro "naše" pipky. a druhá se týká jídla - nevím pro kolik "externistů" je schopná a ochotná paní Charvátová vyvářet, musela bych se jí nejdříve zeptat. o kolik lidí by se jednalo?
4. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, nevíš náhodou (jestli se pí Charvátové ptala), jak je to s možnosti sezení, jestli se nás tam někde tolik vejde - když bude pršet, jestli se vejdem dovnitř, pokud bude hezky, tak venkovní posezení (80 malých a velkých lidí je celkem dost)
4. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parybko, kromě té restaurace je tam prý i velká společenská místnot, tak snad se tam nějak nacpeme:slight_smile: ale já věřím, že bude krásně a nebude to potřeba;)
4. mar 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a venku teda je kde sedět... kromě restaurace? a nebo se nakvartýrujem ke stanové sekci na Medlov k rybníku :grinning:
4. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venku je terasa
4. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, jen ať kontinuální matky přijedou! Já strašně chci vidět nějaké starší kontinuální děti - ať vím, kam se řítíme. :grinning: ne to myslím vážně.
5. mar 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy, po zkusenostech z minuleho srazu staci ze dojedu ja s bandou :sunglasses: a vsichni vi, kam se ritit nechcou :grinning:
5. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš a já měla za to jaké máš zlatíčka :slight_smile: K přečtení KK mě nejvíc přitáhl Tvůj úvod a hlavně poznámka o Tvých dětech, které se odlišují tak, až si toho všímají i návštěvy :grinning: Tak jak to teda je??? :grinning:
5. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to praveze tak jak pisu: jsou jine v tom, ze si moc nenechaji kecat do zivota, vicemene vi, co chcou, atd, ale na srazu s tolika miminama v omezenem prostoru proste byli banda nezamestnana, divoka (a pokud to slo, sedeli u pritomnych mhd na internetu :grinning: ) - co tam meli delat, kdyz dospeli nekk stylem sedeli a vykladali, vsude ty plinky, nocniky, hracky pro mimina... :sunglasses: (a ja nejsem zvykla myslet na to, ze se jim mam postarat o zabavu)
5. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze budeme mit dost problemu sami se sebou, natoz tam tahat nekoho jineho.. :sweat_smile:
Na visacky se klidne hlasim, ty uz muzu zacit vyrabet :slight_smile: Na deti by to chtelo takove ty naramky, co se davaji na koncertech :grinning:
5. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boro, promiň, nechtěla jsem nijak rejt - vždyť Tvé děti neznám. Každopádně ale ráda poznám.
5. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ene,Bora nabízela mokoshácký,tak snad bude stačit papír se jménem či nickem ne?mám stejně obavu,že si to na sebe všichni nepřicvaknem :grinning:

pap,to je škoda,že nepojedete :frowning2:
5. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásím, že dorazila záloha od parybky, mumu, xsipm, lenkykt a milwy :slight_smile:
6. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíhám číst a ani psát, ale když jsem řekla mhd kombinaci Pipky-Medlov-stan tak byl nadšen a okamžitě souhlasil. A to ještě neví o lezení po skalách pro začátečníky!!! Lus my sedák a spol. kdyžtak máme a vezmem.
můžete mi někdo písnout do IP, kdy všechno bude "stanovat", ať vím, na koho se kdyžtak obracet. díky
těším se tý brďo fakt! Na všechny, co byli na Sněžence i na ty, co neznám.
6. mar 2009 o 10:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, jestli bude ta česká Diaper free a jestli budu těhotná, tak ji chci. teda asi i když těhotná nebudu
6. mar 2009 o 10:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jak dočítám - pokud je možná večeře na terase pro stanující, tak ji berem
6. mar 2009 o 10:57  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My můžeme taky vzít sedáky, lezačky a příslušenství - jestli bude hezky, tak se na těch skalách můžeme vyblbnout...
6. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boro, kontinuální děti se přece o zábavu postaraj sami, né :grinning: . No a komu se to nelíbí, není dost kontinuální :grinning:
6. mar 2009 o 11:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé Terezko,já posílala zálohu předevčírem,kdepak se courá?
6. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok