• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
Tak jsem sdělila J., že bude nosit cedulku "mumumu mhd" jeho nadšený komentář je prakticky nepublikovatelný :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vám sem skočím, ale som sa pobavila na tých menovkách :grinning:
a musí tam byť to mhd? však že je to chlap hádam spoznáte :grinning:
25. mar 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumu - u vas by to melo byt jen mumumuz :grinning:
26. mar 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja bych rekla ale, ze ten chlap asi uplne nebude chtit, abysme mu rikali "xxx mhd", coz plati i pro nektere pipky (ja nevim, jestli treba xsipm fakt trva na tom, abychom ji i v realu oslovovali xsipm ;), a ja taky na Gedren moc neslysim), tj. na visacky by bylo sice dobry dat nick (a to jak na pipku, tak na mhd i deti), ale pak taky normalni jmeno ci jakoukoli jeho variantu, kterou dotycny chce byt oslovovan. To jmeno muze bejt volitelny, nekdo ho treba taji :slight_smile:

Takze pro me idealne by visacky vypadaly tak, ze ja bych tam mela velkym pismem Johanka a pod tim malym Gedren, Mirek by tam mel velkym pismem Mirek a pod tim zase malym, ze je od Gedren, dtto moje deti.
26. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo, ladenku taky ospendlit visackou, abychom si nahodou nemysleli, ze chovas nejaky cizi dite :grinning:
27. mar 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
týjo, nevím, co psát do diskuse, ale na sraz se fakt těším!!!
27. mar 2009 o 13:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gedren: Jojo, to je pravda, i když hlavně že nemám nick xzmrd01, tak by mu to mohlo být jedno :grinning:
27. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ale jinak to bude nářez, zapomatovat si všechny, které známe jenom podle nicků i podle jména, zase mi přijde blbý k někomu přijít třetí den a půl hodiny mžourat na jeho jmenovku, než ho oslovím :fearful:
27. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muj chlap bude stejne nejspis visacku bojkotovat :sunglasses:
27. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty visacky by ale mohly byt celkem velky, ja jsem dost slepa a nechci civet
28. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych teda byla za variantu: 1. nick velkym (prip MHD nick) 2. jmeno mensim (podle prani) 3. mesto - ja si realna jmena pamatuju snad jen u gedren, na minulem srazu se mi spojovaly obliceje s nickama, no a priradit na prvni pohled treba k ostravske sekci taky zvysi pravdepodobnost zapamatovani :grinning:

na pomoc se seznamem se nikdo nejak nema, tak vas teda poprosim o ip: napiste, ktere z udaju si prejete vyplnit, zbytek bude nejak vyplneny

na ktere strane byl ten seznam s ucastniky, prosim? mozna by byla hromadna ip nejlepsi, abychom nikoho nevynechali
29. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem teda zvědavá na používání reálných jmen. brněnské pipky mi zásadně říkaly "lišti" a všimla jsem si, že se tak oslovují i některé jiné - třeba milwě taky říkaly "milwo". :grinning:
30. mar 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe listi ja jsem se ti ani nepredstavila, jsem mela pocit, ze se zname, ze ty ses listicka a ja anima :slight_smile:)) no nic, tak priste :slight_smile:
30. mar 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, to si ani neuvedomuju, nektery mi rozhodne rikaji jmenem, ale mozna ne vsechny :slight_smile: a mne to rozhodne nevadi :slight_smile: Ja si spis myslim, ze jsme prezdivky pouzivaly, kdyz jsme mluvily o nekom, nikoliv na oslovovani. Ale ja vubec malokoho oslovuju, takze pak nemusim resit, jak ho oslovit :grinning:
30. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boro, nakej seznam je na strane 9, nevim, jestli tam jsou vsichni.

My jsme Johanka, Mirek, Helenka a Ladenka :slight_smile: a jsme z Prahy :slight_smile:
30. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě k těm visačkám, zejména k těm na děti - nebylo by nejlepší pro ně udělat nějaké samolepky (jednou na nějakém školení jsme to měli - takové látkové, určitě to má nějaký ofiko název) než něco co se bude nějak připínat?

boře jsem seznam poslala, ale jen seznam pipek (pro rozeslání ip) - já sice asi skoro u všech vím jména i jména dětí, ale přece jen by si to měl asi každý rozhodnout sám - jestli tam vůbec jméno chce mít a případně v jaké podobě a to samé i pro děti a mhdéčka
30. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mhd prohlasil ze nechce mit na visacce "animatua mhd" ale "animamea" :slight_smile:)

jinak myslim, ze kdo jede na sraz, asi nechce tajit svou pravou identitu, a jmena tam budou mit vsichni :confused:
30. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ja teda myslím že visačky moc fungovať nebudú:slight_smile: si to neviem v reále predstaviť, pipkakonferencia :grinning:
ja som tiež slepota a čumieť niekomu na hruď aby som rozlúštila meno, to neeee:slight_smile:
veď sa opýtame keď nebudeme vedieť, nie? mi napadá motto sisstin: Líná huba holý neštěstí :grinning:
31. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, ale třeba ellík neumí říct jak se jmenuje ;)
31. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a deti taky neumi rict, ke komu patri, co kdyz se nam nejake zabehne :sweat_smile:

lubi, nebudes hledet na hrud, ale na satek :grinning: se to da prece pripevnit kdekoliv
na ty latkove jeste mrknu, zatim jsem nasla ty plastove, co jsem hledala. daji se bud prispendlit nebo pricvaknout, takze jsou takove univerzalni

a nebylo by na skodu, hodit tam i avatara, co vy na to? ja se ve foru casto orientuju podle obrazku, to by vyresilo to cumeni na hrud - zahlednes, tusis, vis
31. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u latkovych me napada: ditko prevlikam casto, pujde to prelepit?
31. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, no jo...jejda to by bol dobrý kvíz, nie? kto je kto a ktoré je koho dieťa :grinning: na zoznamovací úvod :grinning:
1. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se ptala svého mhd, co říká na jmenovku, jestli bude nosit, a prý jo, klidně, ale svoji, nějakou nakreslenou :grinning:
3. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no problem, parybko, papirky se daji lehce vymenit
6. apr 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele, ja navrhuju napsat to fixem na celo detem i dospelejm... za tri dny to snad nikdo nesmeje :grinning:
6. apr 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenko :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze na prvni den by stacily obycejne papirove lepiky Jmeno, pod tim nick pipky, prilepit na tricko, aby se trochu uvolnil ten pocatecni maglajs, ale dyl jak den tam stejne nikdo visacku nosit nebude. Je nas tolik, ze by s tim nekdo stravil tyden prace a pak by ho akorat mrzelo, ze na to kazdy kasle. Tyhle lepiky mame odzkousene z fretcich srazu, naklady minimalni, daji se prelepit kazdou hodinu znova, pokud by po tom nekdo touzil. A detem by byly nejlepsi pasky na ruku, jak byvaji na koncertech - je to pevne, velikostne nastavitelne, nerozmaci se, jmeno napsat lihovkou na ne a je to. Ale nevim, kde by se daly sehnat.
8. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mumumu si nasadí/nechá napsat kamkoliv cokoliv, Mumumuž bude remcat a Mumínek Honzík s Mumínkem Kubíkem si to prostě servou/rozmatlají a basta!
10. apr 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, přestala jsem tuhle diskuzi sledovat, protože je hlavně o martinu, což se mě netýká :slight_smile:

ale teď už mám chuť pomalu plánovat ty stany. místečko ve stanu mi slíbila lištička. kdo ještě pojede pod stan?
zatím vím jenom o:

s.arik
lištička
bora
kristynna
tannawe

a...?

a který den přijedete? až 19., nebo dříve?
25. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koukal se už někdo na obchody??? já bych si nejméně obden potřebovala nakoupit tak 5-6 kilo ovoce :grinning:

v nouzi bych žrala i buřty z ohně, ale doufám že nouze nenastane.
25. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok