• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
sarik, my budem autmo, my ti klidne par kil ovozel vezmem, pripadne budu nadmiru stastna, kdyz jednou pojedu nakoupit s dospelou zenou a ne s bandou :wink:

zacinam se vrhat na hromadnou ap, at si to kazdy ujasni jak chce
27. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kdo nedostal hromadnou ip a jede (nesleduju migraci), at se ozve do ip, visacky budou :grinning:
27. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy jste rychle :grinning: tu je videt, kdo sedi na netu nonstop a kdo jednou za tyden :grinning:
27. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro :grinning:
27. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, s tím nákupem to beru všemi deseti, pokud nebude obchod přímo někde u kempu, tak to moc ocením...
30. apr 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak se to nejak blizi a my jsme stale bez penez.....takze pro jistotu se ptam....
Mel by pripadne nekdo zajem jako nahradnik o nase misto v hlavnim penzionu? Nastopro bych to mohla potvrdit do pulky kvetna...
Prosim ohlaste se nekdo:slight_smile: Vypada to s nama fakt blede a nevim, co by se pak delalo s nasi rezervaci...
jo a prosim kdyz tak ip
1. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanová frakce budiž zarmoucena, ale vzhledem k stávajícímu stavu mého fyzična naši účast na pipkách live ruším :sunglasses: :slight_smile: hough a tímto budiž tajemno zachováno :slight_smile: páč už su pověrčivá :pensive:
7. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tann, zarmoucená je nejen stanová frakce:( ale každopádně držím palce!:slight_smile: jestli to teda chápu správně.. :slight_smile:
7. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko,ono se to týká trochu jiné věci :frowning2: ,ale chápu, že na MK se to hned vykládá jinak :wink: tak uvidíme, každopádně zatím to nevypadá, že bych mohla jet :frowning2:
8. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
izy a tann-to je teda škoda:frowning2::frowning2:
třeba se vám to ještě povede!!!!!!!
9. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tann skoda :( a jestli nemuzes pod stan, nechces vzit ten pokoj misto izy?
9. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari, pod stan chceme jet ještě my - teda pokud už nebudu blít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale s obchodama je to tam špatný, na místě je jen kiosek s párkama a nanukama, na nákup ovozelu to bude chtít asi automobil. ale ten tam bude mít asi kdekdo, včetně nás, tak by to nemusel být problém.
14. máj 2009 o 18:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar zeny, ide tam niekto skor ako toho 19teho? ja by som chcela uz od stredy-stvrtka, aby to na nas nebol velky sok(obvykle zmenu stanovista zacnem rozdychavat az po 3 dnoch.. som hrozne neflexibilna...)
planuje to este niekto? aby sme tam neboli celkom sami?
16. máj 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak ja bohuzel cast rusim...pokoj prenechan Bram. Jinak se ozvalo docela dost zajemcu, tak jestli jeste nekdo odpadne, muzu predat seznam nahradniku:slight_smile:
Tak si to tam uzijte....kdyz budou hvezdy nakloneny, mozna dojedem aspon na vylet....
Ja vam tak zavidim:slight_smile:
16. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zeny, ak by sa este naslo miesto v hlavnom penzione, dajte mi vediet, urcite by sme to uvitali, budem koncit 8.mesiac, na krku 2rocne batolatko a sme bez auta, takze stanovacka ma priam nelaka. ak ma niekto este ponuku, pisnite, dik..
16. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mam pokoj po Izy, MD jet nechce, takze bych jela sama s B a brichem....chcete se nekdo pridat?jela bych z Prahy autem a muzu i nekoho svezt, urcite ale az v patek odpo.
16. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani?
16. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokud to nepujde (na 1 letisti i s detma nevim nevim) a musi se vazne zaplatit kazde misto v pokoji, nekomu prenecham
16. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bram, pokial by ste niekomu potrebovalsi predat pokoj,miesto v normalnej izbe beriem vsetkymi desiatimi,s doverou sa na mna obrat. a si moc mila s tou ponukou ze by si niekoho zviezla, ale ideme uz v stredu
17. máj 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My dorazíme ve čtvrtek :slight_smile:
17. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My s mysinkou bychom meli prijet ve ctvrtek. Nemuzu spat :((( puclik ma uz tri tydny rymu a vypada to na alergii chjo
18. máj 2009 o 03:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My uz ve stredu, pokud si to dobre pamatuju :slight_smile:
18. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My zatim nevime, kdy presne dorazime, pac Mirek bude mit nekdy predtim sluzebku, ale nevime jeste kdy :slight_smile:.
19. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm tak pipky je mi lito, ale Mirek ma tu sluzebku tak debilne, ze na sraz nebudeme moct jet :( (vrati se asi v sobotu nebo tak nejak..). Tak jeste uvidime, jak se k tomu postavi Ladunka, jestli pojede, nebo to bez nas psychicky nezvladne ;), a kolik zabere posteli, a podle toho se uvidi, kolik posteli se po nas uvolni a muzeme je prenechat dalsim zajemcum.

Tak jeste upresnim.
20. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanko, to je škoda:( tak dej potom vědět jak jste se (a Ladunka:slight_smile:) rozhodli. a sama s holkama bys jet nechtěla? my bychom měli v autě 1 místo volné, tak bychom třeba Helenku mohli vzít a ty bys s Laděnkou mohla jet s Ladunkou...? :slight_smile:

no, jinak náhradníků je pokud vím dost, takže obsadit vaše lůžka by asi případně neměl být problém.

jen ještě pro případné zájemce připomínám - je potřeba obsadit (a hlavně zaplatit;)) všechna lůžka, jinak nebudeme mít slevu, tzn. že je třeba vždy obsadit resp. zaplatit všechna lůžka na pokoji. cena za lůžko je 260 Kč/noc (na pokoji s vlastním soc. zařízením) resp. 180 Kč/noc (na pokoji bez vlastního soc. zařízení) a to bez ohledu na to, jestli se jedná o dítě nebo dospělého. zdarma je pouze dítě bez nároku na vlastní lůžko (tj. v posteli s rodiči nebo v dovezené postýlce). stravu můžete mít a nemusíte, záleží na vás. cena za polopenzi je 140 Kč pro dospělého, 70 Kč pro dítě. bude výběr mezi normálním a vegetariánským jídlem, upřesňující ip pošlu během příštího max. přespříštího týdne.

a pokud máte někdo tip na nějaké jídlo, sem s ním:slight_smile:
21. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko diky, no my se bez velkyho brouka asi neodvazime, takhle daleko od domova by nas cekalo prilis mnoho nastrah ;)

Ladunka se jeste rozmejsli, pak da vedet.
21. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Johanko, nebuď měkota a přijeď i bez mirka!!!! :slight_smile: však přece nemusíš na srazu programovat, takže nepotřebuješ ani "hlídače" dětí...........? to zvládneš! Helenka už je přece velká a obstará se sama.
24. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My dorazíme určitě až toho 19., zatím nemám jasno v tom, kdy budeme vyrážet, jestli pojedeme rovnou, nebo nejdřív k našim, na mumumuže je to ještě moc brzo:slight_smile:. Terezko, kdy se platí zbytek?
24. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Johanko, škoda, i když Tě plně chápu, teď už bych to s drakama dala, ale ve věku Laděnky a navíc bez vlatního auta, nevím. I když být odvezen je v něčem pohodlnější a bezstarostnější.
24. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari, fakt to nejde, protoze to bysme se ani nemohly hnout z chaty, Helenka se porad jeste rada nosi, a obe proste nepoberu (uprimne receno i kdybych nemela Ladenku, tak samotnou Helenku neunesu ;)).

Jinak Ladunka demonstruje svou extremni nerozhodnost tim, ze se jeste nevyjadrila, zda pojede, nebo ne, ale o nase (Spoustovic) luzka se uz prihlasila Aniska, tak uvidime, zda jeste zbude neco po te Ladunce.
27. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok